PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید کامپیوتر (فقط کیس) با بودجه 1.600

zhirud
28-09-2014, 17:10
سلام خدمت دوستان عزیز
می خوام کامپیوتر (فقط کیس) با بودجه 1.600 جمع آوری کنم ، به نظر شما این مقدار بودجه برای بستن کیس که بتواند بازیهای درحال حاضر را اجرا کند کافیست؟ اگر نه چه مقدار باید هزینه کنم؟
آیا خرید کنسول ps4 بهتر است؟
و اینکه راهنمایی کنید که چه قطعاتی (باذکر نام و مدل لطفا) خریداری کنم؟

سپاس

MOSTAFA_ABBASI
28-09-2014, 17:40
بودجه یکم کمه.
اگر بتونید به 3 میلیون بدون مانیتور برسونید عالیه.
بله خرید پی اس 4 با این بودجه بیش تر توصیه میشه ولی قیمت بازی هاش هم........:n01:

zhirud
28-09-2014, 17:45
دوست عزیز مانیتور ، موس و کیبرد ، اسپیکر دارم فقط و فقط "کیس" منظورم هست

MOSTAFA_ABBASI
28-09-2014, 17:54
دوست عزیز مانیتور ، موس و کیبرد ، اسپیکر دارم فقط و فقط "کیس" منظورم هست
خیلی بهتر شد.
دوست خوبم تا 2.75 می تونید هزینه کنید؟:n13:
میشه سیستم خیلی خوبی بست که تا 4 سال راحت راحت باشی.:n01:

milad.xp
28-09-2014, 18:13
سلام
هر سیستمی می خرین فقط سعی کنین که تکنولوژی های نسل جدید مثل usb3،HDMI،PCIExpress 3.0 و... رو داشته باشه.
وجود این تکنولوژیا باعث میشه که اگه بعدا نسل جدیدتر رابط های کاربری بیاد شما بتونین با استفاده از مبدل ها (که اونهام بعدا و متناسب با پیشرفت ها به بازار ارزه میشن) بهره ببرین بدون اینکه بخواین قطعات فعلی سیستمتونو تعویض کنین.

نکته بعدی اینه که شما اگه تصمیم دارین یه سیستم خوب گیمینگ جمع کنین حتما به تهیه پاور متناسب با قطعات و همچنین یه سیستم خنک کننده ی خوب هم دقت داشته باشین.نبود یه سیستم تغذیه ی انرژی مناسب و خنک کننده ی خوب باعث میشه که نتونین از حداکثر توان سیستمتون استفاده کنین.

Zandra
17-11-2014, 11:34
Slamm .. training or guidance or just the crack of crack programs for domestic ban banned

sah_6969
06-12-2014, 23:51
سلام و خسته نباشید
چندین بار برای خرید کامپیوتر و مشکلات دیگه به من کمک کردین و بابتش خیلی ممنونم و این بار برای یکی از دوستام میخوام یک کامپیوتر(فقط کیس ) بگیرم و به کمک شما نیاز دارم اگه لطف کنید و از دانش و تجربه خودتون بهرهمندم کنید ممنون میشم
این سیستم به منظور مالتی مدیا (دیدن فیلم و...)اینترنت و بازی در حد نیمه حرفه ای قراره استفاده بشه
بودجه 1.500.000 هزینه 100 یا 200 هم بالاتر رفت مشکلی نداره
مادربرد = چون من طرف دار سرسخت اسوس هستم پس اسوس (چون مادر برد به نظر من قطعه مهمیه و برای اینکه اگه خواستم ارتقا بدم دو خرجه نشم یک مادربردی که با کیفیت و دارای تکنولژی روز و دارای پشتیبانی از سی پی یو های اینتل سری آی 7 باشه
سی پی یو = اینتل آی 5 البته در بازدهی سی پی یو و بعضی از پرامترها ممکنه نمونه ای از آی 3 با هزینه ای که من دارم بهتر باشه پس انتخاب بهترین با شما
گرافیک = فول اچ دی بعد از مادربرد و سی پی یو این از همه برام مهم تره چون دوستم طرفدار فیلم وسریالهای روز و با کیفیت و بیشتر وقتش با فیلم دیدن با کامپیوتر میگذره.
معذرت میخوام اینقدر طولانی شد وپیشاپیش ممنون