PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا در صورت امکان راهنماییم کنید

anti_dic
28-09-2014, 14:39
من یک مودم adsl به مدل TP-LINK دارم متاسفانه مودمم wifi نیست و یک پورت هستتش ایا با این مودم میتونم یک لپ تاپ و یک کامپیوتر رو هم زمان به اینترنت متصل کنم در صورت امکان ممنون میشم راهنماییم کنید :n03:

m_i_s
28-09-2014, 21:12
من یک مودم adsl به مدل TP-LINK دارم متاسفانه مودمم wifi نیست و یک پورت هستتش ایا با این مودم میتونم یک لپ تاپ و یک کامپیوتر رو هم زمان به اینترنت متصل کنم در صورت امکان ممنون میشم راهنماییم کنید :n03:

اگر پورت usb داشته باشه میشه البته راه های دیگه هم هست

sky1sky
29-09-2014, 20:14
بله راهی که من می شناسم اینه که شما فعلا کامپیوتر رو ازطریق کابل به مودم وصل کرده و به نت وصل شوید و نرم افزار
hot spot برای کامپیوتر یا لپ تاپ متناسب با نوع ویندوز و 32 بیتی یا 64 بیتی نصب کنید و کاری که این نرم افزار می کنه که لپ تاپ رو تبدیل به access point می کنه میشه مثل یک مودم که نت می ده :n01: حالا ازطریق موبایل در جستجوی شبکع های وایرلس شبکه ای که ازطریق هات اسپات در سیستم خود ایجاد کردید میاد و با اتصال به ان شبکه موبایل هم همزمان با سیستم به نت متصل است:n06: