PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اپدیت bios ماردبرد ایسوس مدل M2N-X Plus

king storm
25-09-2014, 11:03
سلام
خسته نباشید
..........
با چه نرم افزاری بایوس سیستم اپدیت کنم؟

ali_mohandes
25-09-2014, 11:43
ازمن می شنوی هیچ وقت از محیط ویندوز بایوس رو اپدیت نکن فایل اپدیت رو توی فلش بریز واز خود بایوس اپدیت کن
خود من یه بار از محیط ویندوز اپدیت کردم بایوس پرید ودیگه سیستم بالا نیومد

EXTREME
25-09-2014, 11:52
سلام
خسته نباشید
..........
با چه نرم افزاری بایوس سیستم اپدیت کنم؟
فکر کنم مینتون ایسوس است هم با نرم افزار asus update به صورت افلاین میتونید اپدیت کنید هم از طریق بایوس بوسیله ez flash

EXTREME
25-09-2014, 11:53
ازمن می شنوی هیچ وقت از محیط ویندوز بایوس رو اپدیت نکن فایل اپدیت رو توی فلش بریز واز خود بایوس اپدیت کن
خود من یه بار از محیط ویندوز اپدیت کردم بایوس پرید ودیگه سیستم بالا نیومد
اگه با نرم افزاز به صورت افلاین بایوس رو اپدیت کنید معمولا مشکلی پیش نمیاد شما احتمالا فکر کنم انلاین اپدیت کردید

king storm
25-09-2014, 13:02
فکر کنم مینتون ایسوس است هم با نرم افزار asus update به صورت افلاین میتونید اپدیت کنید هم از طریق بایوس بوسیله ez flash

چطوری میتونم افلاین اپدیت کنم کدومش بهتره؟
از بایوس میتونم بکاپ بگیرم؟

EXTREME
25-09-2014, 14:04
چطوری میتونم افلاین اپدیت کنم کدومش بهتره؟
از بایوس میتونم بکاپ بگیرم؟
اگه مینتون ایسوس باشه با همون نرم افزاری که گفتم میتونید از بایوس بکاپ هم بگیرید البته از داخل بایوس هم میتونید اینکارو بکنید

ali_mohandes
25-09-2014, 14:32
اگه با نرم افزاز به صورت افلاین بایوس رو اپدیت کنید معمولا مشکلی پیش نمیاد شما احتمالا فکر کنم انلاین اپدیت کردید

بردم وقتی درستش کرد گفتم چرا اینجوری شد؟'گفت هیچ وقت ازطریق ویندوز بایوس رو اپدیت نکن

EXTREME
25-09-2014, 14:50
بردم وقتی درستش کرد گفتم چرا اینجوری شد؟'گفت هیچ وقت ازطریق ویندوز بایوس رو اپدیت نکن

فکر کنم منظورشون آنلاین بوده از طریق ویندوز به صورت آفلاین آپدیت کنید مشکلی پیش نمیاد به شرطی که فایل بایوس رو صحیح گرفته باشید

king storm
25-09-2014, 16:38
از داخل بایوس چطوری بکاپ بگیرم؟

king storm
25-09-2014, 16:54
هرچی سرچ کردم پیدا شد اما دانلود نشد لینک دانلود نرم افزار دارید؟

EXTREME
25-09-2014, 20:53
از داخل بایوس چطوری بکاپ بگیرم؟
از طریق ez flash داخل بایوس فکر کنم امکان بکاپ گیری از بایوس است که هم میتونید روی فلش بریزید هم روی هارد

برای آپدیت بایوس داخل خود سایت مینتون آخرین ورژن بایوس ( بتا نباشه) میگیرد میریزید روی فلش یا تو هارد باشه داخل بایوس میرید از طریق ez flash فایل با پسوند bin یا rom رو اضافه کرده و بایوس رو آپدیت میکنید
اگر میخواین با نرم افزار در ویندوز به صورت آفلاین بایوس رو آپدیت کنید و فایل بایوس رو بهش اد کنید نرم افزار asus update است داخل سایت مینتون تو قسمت نرم افزارهاش میتونید دانلود کنید

فایل بایوس رو صحیح باید دانلود کنید یعنی باید مربوط به مین خودتون باشه

king storm
25-09-2014, 23:27
فایل بایوس از خود سایت ایسوس دانلود کردم پسوندشم rom هستش.
اما نرم افزاری که گفتید متاسفانه پیدا نکردم که دانلود کنم اگه لینک شو دارید
بزارید ممنون میشم.

ali_mohandes
26-09-2014, 07:05
فکر کنم منظورشون آنلاین بوده از طریق ویندوز به صورت آفلاین آپدیت کنید مشکلی پیش نمیاد به شرطی که فایل بایوس رو صحیح گرفته باشید

یه نرم افزار از سایت مادر بوردگرفتم تویه فایل زیپ بود وقتی اجرا کردم سیستم گیر کرد سییستم رو ری استارت کردم دیگه بایوس بالا نیومد

EXTREME
26-09-2014, 09:25
فایل بایوس از خود سایت ایسوس دانلود کردم پسوندشم rom هستش.
اما نرم افزاری که گفتید متاسفانه پیدا نکردم که دانلود کنم اگه لینک شو دارید
بزارید ممنون میشم.

شما از طریق ez flash اقدام کنید خیلی بهتره

hossein e
06-10-2014, 19:07
سلام دوستان.میخواستم بدونم میشه بایوس رو برگردوند به نسخه ارجینالش و اگه میشه نسخه ارجینال رو از کجا باید گیر آورد؟مادربورد من foxconn bloodrage gti هست و به مشکل خوردم با بایوسش.البته یه ذره قدیمیه،چیپش x58 هست

EXTREME
06-10-2014, 19:37
سلام دوستان.میخواستم بدونم میشه بایوس رو برگردوند به نسخه ارجینالش و اگه میشه نسخه ارجینال رو از کجا باید گیر آورد؟مادربورد من foxconn bloodrage gti هست و به مشکل خوردم با بایوسش.البته یه ذره قدیمیه،چیپش x58 هست

معمولا برگردوندن به نسخه پایین تر بایوس مقدور نیست و انجام نمیشه و با پروگرمر باید اینکارو بکنید البته روی بعضی مین ها ممکنه بشه