PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خردی PS3

Abas1100
23-09-2014, 00:48
با سلام
دوستان بهم کمک کنین میخام یه کنسول بخرم تا 1 تومن چی معرفی میکنین؟
این بازیای جدید رو ساپو رت کنن ؟ مثل فیفا و پی اس 2015

zoroasterormazd
23-09-2014, 17:55
اولا ps3 کنسول نسل هفتمه و دیگه منقزض شده. دوما بهت پیشنهاد می کنم اگه میخای بازی کنی یه ذره پول جمع کن 2 تومن دیگه بزار رو بودجت یه کامپیوتر بخر. اگه کنسول نسل هفت بخری نمی تونی بازی های نسل هشتو بازی کنی و اگه نسل هشتم بخری نمیتونی نسل هفتو یاد بکنی که هیچ باید برای هر بازی به 200 تومن ناقابل هم خرج کنی. کنسول تنها موقعی ارزش خرید داره که در کنار pc باشه یا صرفا برای تجربه انحصاری هایی مثل the last of us باشه. در صورتی که میتونی بازی های مولتی پلتفرم رو pc با بالاترین کیفیت و بهترین شکل اجرا کنی.

SamGun
23-09-2014, 17:59
با سلام
دوستان بهم کمک کنین میخام یه کنسول بخرم تا 1 تومن چی معرفی میکنین؟
این بازیای جدید رو ساپو رت کنن ؟ مثل فیفا و پی اس 2015

سلام دوست عزیز

شما مقداری که بازی میکنی چقدر هست ؟ زیاد بازی میکنید ؟ یا دست گرمیه ؟

چون اگه میخواید هزینه کنید کنسول PS3 الان کنسول بسیار عالی هست اما اگه بتونید مقداری بیشتر هزینه کنید میتونید یک PS4 بگیرید و تا 10 سال آینده بازی کردن رو تضمین کنید و با خیال راحت و بدون هزینه دیگه ای برای خرید کنسول و PC آسوده باشید

اما تنها مشکل کنسول های جدید بازی های گرون اونهاست که برای خریدشان باید هزینه کنید اما راه حل هایی مثل Sharing و تعویض بازی هم وجود داره

اگر شرایط موجوده نسل جدید رو بگیرید , کما اینکه شاید هـک شدن و دیگه نیاز به خرید بازی های اصل نبود .

در غیر این صورت کنسول PS3 جوابگو نیاز فعلی هست

موفق باشید

zoroasterormazd
23-09-2014, 18:11
سلام دوست عزیز

شما مقداری که بازی میکنی چقدر هست ؟ زیاد بازی میکنید ؟ یا دست گرمیه ؟

چون اگه میخواید هزینه کنید کنسول PS3 الان کنسول بسیار عالی هست اما اگه بتونید مقداری بیشتر هزینه کنید میتونید یک PS4 بگیرید و تا 10 سال آینده بازی کردن رو تضمین کنید و با خیال راحت و بدون هزینه دیگه ای برای خرید کنسول و PC آسوده باشید

اما تنها مشکل کنسول های جدید بازی های گرون اونهاست که برای خریدشان باید هزینه کنید اما راه حل هایی مثل Sharing و تعویض بازی هم وجود داره

اگر شرایط موجوده نسل جدید رو بگیرید , کما اینکه شاید هـک شدن و دیگه نیاز به خرید بازی های اصل نبود .

در غیر این صورت کنسول PS3 جوابگو نیاز فعلی هست

موفق باشید

نه من و نه شما نمی تونیم هـک شدن ps4 رو تضمین کنیم خرید کنسول نسل هشت فقط در صورتی ارزش داره که به قول شما دست گرمی باشه و سالی یه بار اونم بازی های انحصاری رو انجام بدیم یا وضعمون توپ باشه توانایی خرید 200 تومن هر بازی رو داشته باشم . در غیر این صورت برای انجام بازی فقط و فقط pc پیشنهاد میشه

mmf66
23-09-2014, 18:23
اگه بودجه داری همون ps4 بخر بازیهاش رو هم حتما نباید بخری میتونی شبی 3 تومان کرایه کنی یا پول سر بدی عوض کنی الان تازه شده مثل اون قدیما من یادمه 18 سال پیش سگا داشتم رفتم یه نوار کمبات خریدم 8 هزار تومان شاید به پول الان بشه 200 هزار تومان بقیه بازی ها رو هم کرایه میکردم
اگرم بودجه کمه یه xbox 360 4g بخر حدود 720 هزار تومان ولی خوب از رده خارجه و بیشتر بدرد بچه های کوچیک میخوره
ps3 هم الان با همون 700 تا 800 میتونی بخری ولی اونم بازیهاش گرونتره چون حک نیست

SamGun
23-09-2014, 23:30
نه من و نه شما نمی تونیم هـک شدن ps4 رو تضمین کنیم خرید کنسول نسل هشت فقط در صورتی ارزش داره که به قول شما دست گرمی باشه و سالی یه بار اونم بازی های انحصاری رو انجام بدیم یا وضعمون توپ باشه توانایی خرید 200 تومن هر بازی رو داشته باشم . در غیر این صورت برای انجام بازی فقط و فقط pc پیشنهاد میشه

هـــک شدن یک Device تضمینی نیست اما سابقه و پیشنه از هر دستگاهی اینو میرسونه که هیچ سخت افزاری امنیت کاملی تا الان نداشته .

بنده به اندازه تاریخ عضویتم تا الان و حتی قبل تر از اون و به عنوان یک فردی که هردو پلتفورم رو به صورت موازی پیش میبیره , بسیاربسیار راجب موضوع برتری پلتفورم PC و Consol صحبت کردم و کردیم و نتیجه ای که گرفته شد در سال 2010 این بود که هیچ کدام ارضا کننده ی تمامی اقشار نیستند و این سلیقه هر فرد و نوع نیاز هست که هدف رو بر رفع نیاز میزاره .

در حال حاضر دوست عزیزی که درخواست راهنمایی کردن یک PC Hardcore Gamer نیستند و فقط برای انجام بازی با شرایط راحت و بی دقدقه دنبال یک وسیله بازی هستند

مشکلات سرو کله زدن با PC و نصب درایور ها و Runtime های گوناگون برای من و شما شاید سرگرم کننده باشه اما مسلما برای چنین شخصی چیزی جز پشیمانی از هزینه ای که کردن رو در بر نخواهد داشت .

+

یک مورد دیگه , شبکه های آنلاینی که برای کنسول ها طراحی شده بسیار با کیفیت تر از شبکه های سیستم های خانگی هستند و برای مقوله آنلاین هم مشکلات به مراتب کمتر خواهد بود .