PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مــهم : آیــــا با ادامــه ی هــمــکــاری بــا "اســلــاودان کـــواچ" ، ســرمــربــی تــیـم مــلــی والــیــبــال مــوافق هــســتـیـد یا خــیـر ؟!

S0R3N4
22-09-2014, 18:36
سلام بر همه ی والیبال دوستان عزیز...

به نظر حالا که مسابقات جهانی والیبال تمام شد؛میشه در مورد عملکرد "اسلاودان کواچ" به بحث و تبادل نظر پرداخت؛
آخه فکر نمیکنم مسابقات آسیایی اینچئون رو بشه به عنوان یه میدان درست و حسابی برای نقد تیم ملی و عملکرد کادر فنی دونست...

از اونجایی که در حال حاضر بدون هیچ شکی ورزش اول ایران والیبال شده،حساسیت ها سر این ورزش خیلی خیلی بیشتر از گذشته شده؛نقد ها و نظر ها چندین و چند برابر بیشتر شده در مورد تیم ملی و نفرات اون! خصوصا بعد از ورود خولیو ولاسکو،کسانی که در گذشته والیبال تماشا نمیکردن به اون صورت(مثل خود من :n02:)؛از اون موقع به بعد به یه تماشاچیه پر و پا قرص این ورزش تبدیل شدن و به صورت کاملا جدی بازی ها رو دنبال میکردن!

در حدی که بعد از ورود ولاسکو به ایران؛من به جز 2 مورد،تمامِ بازی های داخل خاک ایران رو به استادیوم میرفتم و نگاه میکردم و البته 1 بار هم شانس این رو داشتم که تیم ملی ایران رو با هدایت خولیو ولاسکوی دوست داشتنی در خارج از خاک ایران حسابی تشویق و حمایت کنیم؛:n12::n12::n12:
و خلاصه بعد از موفقیت هایی که ولاسکو با ایران کسب میکرد و این تیم با سرعت نور به سمت پیشرفت و البته جهانی شدن حرکت میکرد،نه من،بلکه خیلی های دیگه که تا قبل از این شاید یه بازیه والیبال رو کامل نگاه نکرده بودن به هر شکلی که در توانشون بود به تماشای بازی های تیم ملی ایران مینشستن...

بگذریم...
به نظر من در مورد بحث و تبادل نظر در مورد عملکرد "کواچ" :
بهتر هستش که ملاک رو همون مسابقات مردان جهان-لهستان قرار بدیم؛
چون مسابقات آسیایی رو که به هیچ وجه نمیشه در حد و اندازه ی میادین المپیک و مسابقات مردان جهان و جام جهانی و لیگ جهانی فرض کرد.
و تیم ملی ایران نشون داده که پتانسیل بسیار بسیار بالاتری نسبت به دیگر تیم های آسیایی داره...
و البته خیلی از کارشناسان در مورد لیگ جهانی به هدایت کواچ رو نمیشه آنچنان دست پخت این سرمربی دونست و بیشتر باید به حساب ولاسکو نوشته بشه؛چون کواچ آنچنان فرصتی برای اینکه بخواد در اون مدت تیم ملی رو دستخوش تغییرات اساسی بکنه یا بخواد افکار تاکتیکی خودش رو در اون اعمال کنه؛

پس با این حساب جدی ترین محک این مربی جوان؛همین مسابقات مردان جهان-لهستان بود؛
مسابقاتی که فوق العاده شروع شد و اما فاجعه بار به اتمام رسید...

حال نظر شما در مورد این که آیا کواچ گزینه ی ایده آلی برای هدایت تیم ملی هست چیه؟

البته همانطور که میدونید منظورم بعد از اتمام مسابقات آسیایی اینچئون هست!!

پ.ن 1 مهم:

دوستان عزیز.خواهشمند هستم کاملا منصفانه نظر بدید.

پ.ن 2 مهم:

اگر قصد مقایسه کواچ با سرمربی های قبلی رو دارید؛این نکته رو در نظر بگیرید که وقتی کواچ تیم ملی رو در دست گرفت؛همه ی بازیکنان خیلی با تجربه تر و با مهارت تر و با استرس کمتری نسبت به اون دوران هستن(قبل از ورود کواچ)

پ.ن 3 مهم:

فراموش نکنید که شما این اختیار رو دارید که از بین 12 گزینه ی موجود در نظر سنجی ، هر چند تا گزینه ی که دوست دارید رو انتخاب کنید ؛

پ.ن 4 مهم:

خواهشمندم قبل از انتخاب گزینه ی مورد نظر در نظرسنجی؛حتما تمامیه گزینه های دیگر رو با دقت بخونید و بعد از اون انتخاب کنید؛چون میخوام یک نظر سنجی کامل و یه نقد مرجع و نسبتا تخصصی داشته باشیم؛نه احساسی؛

پ.ن 5 مهم:

تعداد گزینه های نظر سنجی به این علت زیاده که سعی کردم تقریبا تمام سلایق رو پوشش بدم و میتونم بگم یه جورایی اکثر نظرات دوستان و کارشناسان از لیگ جهانی گرفته تا همین امروز رو خوندم و ناچار شدم به علت وجوده این حجم از تنوع نظراتی که وجود داشت،به سختی گلچینی از اونها رو جمع آوری کنم تا یه نظر سنجیه نسبتا کاملی داشته باشیم؛

امیدوارم که همه ی دوستانی که مسابقات تیم ملی رو دنبال کردن،خصوصا اونایی که به صورت حرفه ای این ورزش رو تماشا میکنن در این نظر سنجی شرکت داشته باشند.

با تشکر از همه ی دوستان عزیز ِ علاقه مند به ورزش؛خصوصا ورزش والیبال...

Reza31001
22-09-2014, 22:59
عجب نظرسنجی پر ملاتی!
ممنون بابت وقتی که گذاشتین

موضوع کمی تا قسمتی پیچیده هست
اول اینکه با اون کارشناسان عزیز که لیگ جهانی رو به حساب ولاسکو میذارن و نه کواچ مخالفم
گرچه دلیلی که مطرح شده کالا منطقی هست و درست، اما به هر حال کواچ تیم رو در اون مسابقات کوچ کرد و با این حساب سهم اون رو بیشتر از ولاسکو میبینم

نکته دیگه در مورد اینکه تورنومنت رو فاجعه بار تموم کردیم با لغت فاجعه بارش یکم مشکل دارم!
شاید اگه این نکته رو در نظر بگیریم که در زمانی که در تورنومنتی فقط 6 تیم (یا 4 تیم) باقی میمونن به هر حال قراره یکیشون آخر بشه، یکم درک باخت در بازیهای آخر برامون راحت تر باشه
از نظر فنی هم تیم ما بارها نشون داده که در تورنومنتهای طولانی و فشرده، آخر کار که میشه کم میاره حالا این مشکل جسمانی یا روحی یا هر چیز دیگه نمیدونم ولی به نظر میاد مشکل بزرگی باشه که همچنان درگیرشیم

حالا خود کواچ
قبل از اومدن کواچ تردیدهای زیادی وجود داشت
پیشرفتی که ولاسکو به تیم ما داد واقعا ستودنی بود و در کمتر از 2 سال آسیا رو کاملا پشت سر گذاشتیم بین مطرح ترین تیمهای جهانی خودی نشون دادیم
در حالی که این موضوع در هر ورزشی کار سختی به حساب میاد
باز موضوعی که این عملکرد ولاسکو رو بیشتر مورد تحسین قرار میده اینه که والیبال ورزشی گروهی هست و ایران در ورزشهای گروهی که نیازمند هماهنگ شدن اعضای تیم هست مشکل داشته و داره
با این حساب کواچ در شرایط ویژه ای به تیم ما اضافه شد
خود بحث تغییر مربی خواه و ناخواه باعث افت میشه و در هر تیمی بعد از تعویض سرمربی میشه انتظار ناپایداری در نتایج رو داشت
دلایلش هم که معلومه و در عدم هماهنگی مربی با تیم خلاصه میشه

اما عملکرد کواچ با این شرایط از نظر کسب نتیجه از نظر من خوب که نه، عالی بود!
اصلا نمیشه جایگاه هایی رو که کسب کردیم با قبل مقایسه کنیم چون هیچ وقت نه همچین تیمی رو داشتیم و نه همچین موقعیتهایی
نزدیکترین قیاسی که میشه داشت سه تورنومنت مهمی هست که با ولاسکو داشتیم یعنی world cup 2011 و لیگ جهانی 2013 که 9 ام شدیم و المپیک 2012 که متاسفانه بهش نرسیدیم
اما همین مقایسه هم به نظر منصفانه نمیاد چون تجربه اون تیم با تیم فعلی تفاوتهای بسیاری داره
بنابراین فقط صرفا در نظر گرفتن نتایج (چهارمی لیگ جهانی که پیشرفت محسوب میشه و ششمی جام جهانی) عنوان های بسیار خوب برای نام ایران به شمار میره
پس من پوئنِ کسب عنوان در مسابقات مهم رو به کواچ میدم (+)

نکته بعدی در مورد کواچ، مربی گری در حین بازیه (هوش مربی گری، عملکرد فنی)
خوب در این مورد هر نظری که داده بشه قطعی نیست
هم من کارشناس والیبال نیستم و هم اصلا اون کارشناس والیبال هم در جایگاهی نیست که نظرش سند باشه اما هر کسی سلیقه ای داره و نظری
به نظر من کواچ مشکلاتی برای مربی گری تیم داره که این مشکلات وقتی اون رو با ولاسکو مقایسه کنیم بیشتر به چشم میاد
به طور کلی یه مربی باید بتونه تیمش رو از شرایط سخت بیرون بکشه
نزدیکترین مثالی که میتونم بزنم بازی دیروز هال سیتی و نیوکاسل در لیگ انگلیس بود که در حالی که هال 2-0 جلو بود سرمربی نیوکاسل تعویضی کرد و مهاجمی رو آورد که تا حالا مصدوم بود و حتی کادر پزشکی هم 100% اوکی نداده بودن اما همین مهاجم در عرض کمتر از 20 دقیقه 2 گل زد و تیمش رو از باخت نجات داد
خوب این ریسکی بود که مربی نیوکاسل انجام داد و نتیجش رو هم گرفت
همه میدونیم تیم والیبال ما به جهت ایرانی بودن اعضا(!) تیمی احساسی هست و اینکه بخوایم آدمی رو که با همچین شرایطی از بچگی بزرگ شده به سمتی ببری که در شرایط حساس تمرکزش رو حفظ کنه کار بسیار سختیه
اضافه کنید ماهیت ورزش والیبال رو که این موضوع رو تشدید میکنه
حالا آیا در شرایط سخت کواچ بهترین تصمیمها رو گرفته؟
بارها دیدیم که کواچ در زمان گرفتن تایم اوتها دقیق نیست و تایم اوتهایی که میگیره اون کارایی لازم رو نداره
تعویض هایی که میکنه عمدتا کلیشه ای هست و کمتر دیدیم تعویضی که انجام میده باعث بشه تیم ما بازی رو دست بگیره
این مشکل رو شاید بشه به خاطر عدم هماهنگی اون با تیم دونست اما در کنارش به نظر میاد تجربه کم در زمینه مربی گری هم مزید علت شده
به این ترتیب با در نظر گرفتن اینکه اگه مدال المپیک 2016 رو میخوایم جای هیچ تزلزلی نیست (یعنی قرار نیست بگیم حالا کواچ بمونه تا بعدا بهتر بشه)،
در این بخش بهش امتیاز منفی میدم (-)

فاکتور بعدی که از نظر من اهمیت داره بحث پشتوانه سازی هست
خوب واقعا چند ماه زمان بسیار کمی هست که بخوایم این موضوع رو ارزیابی کنیم
یکی از ویژگی های بسیار بسیار ارزشمند ولاسکو همین بحث اهمیت دادن به جوونها
فائزی،فیاضی، داودی،مباشری،غفور، تشکری و احتمالا یکی دو تای دیگه که در ذهنم نیست همگی بازیکنهایی بودن که ولاسکو یکی یکی در تورنومنتهای مختلف اونها رو، رو می کرد و بهشون میدون میداد
بعضیها خودشون رو اثبات کردن و بعضی ها هم نشون دادن که هنوز به پیشرفت بیشتری نیاز دارن
اما کاری که ولاسکو کرد رو در بین مربی های داخلی که چندان نمی دیدیم
شاید اگه مربی های داخلی بود همچنان از نادی به عنوان مهمترین مهره استفاده میشد!
اما مهمترین ( و البته تنها) دستپخت کواچ عبادی پور بوده که فعلا انتظارها رو برآورده نکرده
با توجه به اینکه زمان کواچ در این زمینه واقعا کم بوده و اکثر این مدتِ زمانی هم یا در تورنومنت بودیم و یا در شرایط آماده سازی برای تورنومنت، در این بخش امتیازی در نظر نمی گیرم چون باید زمان بیشتری بگذره (*)

اما بیایم فرض کنیم بعد بازیهای آسیایی زمان کافی برای آماده سازی شرکت در تورنومنتهای آینده داریم (که داریم)
واقعا بهتره که کواچ رو کنار گذاشت؟
ضعفهایی که کواچ در مربی گری داره رو به بهبوده چون ریشه این ضعفها در عدم شناخت تیم و کم تجربگیه خودش در زمینه مربی گری هست
از طرفی چه جایگزینهایی برای کواچ وجود داره؟
اگه به من بگن کواچ رو بذاریم کنار تا ولاسکو بیاد قطعا قبول میکنم (بیا و قبول نکن:n02:) چون حالا دیگه تیم ما رو میشناسه ولی در مورد گزینه های دیگه چرا با وجود چند نام مهمی که بعد از رفتن ولاسکو مطرح شد (مثل آناستازی) به کواچ رسیدیم؟
من حس میکنم فدراسیون در زمنیه جذب بهترینهای جهان در زمینه مربی گری مشکلاتی داره و اون قدرها هم راحت نیست که کواچ رو کنار بذاریم و یکی بهتر از کواچ رو بیاریم

در کل من با تعویض کواچ به دلیل ضعفهاش در زمینه مربی گری موافقم
اما این تعویض رو به صلاح تیم نمیدونم چون در قدم اول مربی ای که بیاد یه قدم به عقب خواهیم داشت که تا بتونه با تیم آشنا بشه و تیم هم باهاش آشنا بشه
اما مهمتر از اون به نظر من این کار ریسک بزرگیه و ممکنه نتونیم در زمان کوتاه گزینه بهتری نسبت به کواچ رو انتخاب کنیم و از دست دادن زمان باعث افت بیشتر تیم میشه

mohsen_gh1991
23-09-2014, 00:18
حاجی این نظر سنجی بود یا بیست سوالی؟ باز خدا رو شکر طراح سوال کنکور نشدی :دی
من از چنتا پستی که در مورد والیبال ایران دادی اینطوری برداشت کردم که انتظارت از تیم ملی خیلی نجومی بوده. به نظر من تیم ملی الان خیلی داره نتایج بهتری میگیره نسبت به زمان ولاسکو. حداقل روی کاغذ اینطوریه. و مهم اینه که دیگه الان ولاسکو سرمربی ایران نیست و نباید دیگه با خاطراتش زندگی کرد.
و نکته بعدی اینه که با توجه به نوظهور بودن والیبال تو کشورمون هنوز خیلیامون با دنیای والیبال اشنا نیستیم و کل شناختی که از والیبال دنیا داریم محدود شده به شناخت تیمایی مث برزیل ایتالیا لهستان و صربستان. و تصورمون اینه که کل والیبال دنیا دست این کشوارس و بقیه کشورای دنیا والیبالشون ضعیفه و همین باعث میشه شکست در برابر المانی که رنکینگش از ما بالاتره و افتخاراتشم به مراتب بیشتره برامون سنگینه...
در کل کواچ عالی کار کرده و با همین بی تجربگیش !! تو عرصه بین المللی و این مدت زمان کمی که سرمربی بوده یه چهارمی لیگ جهانی و یه ششمی قهرمانی جهان اورده برامون.

chekmate
23-09-2014, 00:55
به نظر من منصفانه اینه که کواچ حداقل دو سال فرصت داشته باشه، لیگ برتر رو زیر نظر بگیره، نقاط ضعف تیم رو ترمیم کنه، اون وقت نقد بشه. اگر چه تا همین جا هم از نظر نتیجه گیری فوق العاده بوده. هر چند بعضی دوستان لابد انتظار قهرمانی از تیم داشتن که مقام ششمی جهان رو فاجعه تلقی میکنن.
رسیدن از مقام نوزدهم به مقام ششم جهان یه شاهکاره نه فاجعه. بکار بردن چنین عباراتی در فضای مجازی در مورد تیم، ضمن اینکه ارزش کار بچه ها رو پایین میاره، باعث سرخوردگی و دلسردی اونها میشه.

Pejvak61
23-09-2014, 07:52
بسياري از ما شايد اينطوري فكر ميكنيم كه بايد قدر موقعيت بدست آمده را ميدونستيم و با حضور در جمع 4 تيم برتر ليگ جهاني و 6 تيم برتر جام جهاني از آخرين حد توانمون براي كسب عنوان بهره مي برديم ولي خيلي راحت وا داديم.

از اين لحاظ من ايرادي به سرمربي نميگيرم. چرا كه سرمربي اين تيم عملاً فرصتي براي كاركردن از جنبه آمادگي جسماني با بازيكنها نداشته و خود بازيكنها هم شايد باورشون نميشد بتونن تا اين مرحله بالا بيان و به نوعي از بعد رواني آمادگي روبرو شدن با چنين شرايطي را نداشتن.

اما از اين به بعد بايد منتظر موند و ديد كار چطور پيش ميره. تيم ما تيم جواني هستش و قدرت رشد داره و با توجه اينكه تجربه بازي با تقريباً تمام تيم هاي بزرگ را در كارنامه اين يكي دو ساله اش داره ديگه بهانه اي از جهت كم تجربه بودن نداره.

به نظر من بعد از يك مدت استراحت مناسب بايد روي قدرت بدني بازيكنان كار كنيم و اونها را براي روزهاي سخت و فشرده آماده كنيم تا بتونيم چند عنوان خوب بدست بياريم. ديگه فكر نميكنم به جز اين چيزي از قدرتهاي بزرگ دنيا كم داشته باشيم. درسته كه ما ستاره نداريم اما در كار گروهي نقاط قوت بسيار زيادي داريم كه بي ستاره بودنمان را به خوبي جبران ميكنه.

در كل اتفاقات پيش آمده از زمان روي كار آمدن كواچ مثبت بوده و تيم دچار نزول نشده بنابراين بالشخصه فكر ميكنم ميشه با كواچ منتظر روزهاي بهتري هم بود.

Gregar
23-09-2014, 12:39
یعنی چی اخه . کواچ که تازه شروع به کار کرده . چطوری میشه بهش انتقاد کرد . مویس رو با اینکه یه تیم خوب از فرگوسن تحویل گرفت و از اخر گند زد به من یونایتد اما تا اخر فصل نگهش داشتن . حالا ما که مربیمون حتی از دوره قبل هم بهتر نتیجه گرفته داریم ازش انتقاد میکنیم ؟ یکم ملت سطح انتظاراتشون رو بیارن پایین بد نیست .

danielo
23-09-2014, 13:13
با عرض احترام.یک اصل در نظرسنجی ها وجود داره که هر چه تعداد گزینه ها کمتر باشه بهتره.
اونوقت شما 500 تا گزینه گذاشتی که خیلی هاشون شبیه همند

chekmate
25-09-2014, 02:41
"اسلاودان کواچ"

البته چیز مهمی نیست ولی محض اطلاع، اسم آقای کواچ، "اسلوبودان" هست نه "اسلاودان" (Slobodan Kovač) :46:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
25-09-2014, 13:29
مگه کواچ تا حالا بد بوده که نظر سنجی بذاریم ببینیم چجوری بوده؟
فعلا که داره تیم رو خوب هدایت میکنه.
تیم ما بیش از هر چیز نیاز به یک نیمکت قوی داره

S0R3N4
28-09-2014, 13:20
من از چنتا پستی که در مورد والیبال ایران دادی اینطوری برداشت کردم که انتظارت از تیم ملی خیلی نجومی بوده. به نظر من تیم ملی الان خیلی داره نتایج بهتری میگیره نسبت به زمان ولاسکو. حداقل روی کاغذ اینطوریه. و مهم اینه که دیگه الان ولاسکو سرمربی ایران نیست و نباید دیگه با خاطراتش زندگی کرد.

خب انتظار داری که نتایج بهتر نگیره تیم؟!!
علاوه بر این که با ولاسکو در کوتاه مدت هم موفق بودیم؛این مربی تونست تیم ملی والیبال ایران رو بخوبی در مسیر پیشرفت قرار بده و اینه تفاوت یه مربی بزرگ و با تجربه با یه مربی کم تجربه و خام!!

خیلی برام جالب میشد که اگه ولاسکو نمیومد به ایران در اون تاریخ؛و کواچ تیم رو به جای ولاسکو دست میگرفت !!! بازم میتونست همچین تیم بزرگی بسازه!!!

جواب بدون هیچ فکری منفیه به نظر بنده !!

بله؛تا ابد ولاسکو در قلب من و خیلی از ایرانی های دیگه خواهد بود!!

مگه کواچ تا حالا بد بوده که نظر سنجی بذاریم ببینیم چجوری بوده؟

خب ؛ از نظر شما که خوب بوده؛گزینه ی مثبت رو انتخاب کن !!!

کسانی که به نظرشون منفی بوده عملکردش تا به اینجا؛گزینه های منفی رو انتخاب میکنن!!

اونوقت شما 500 تا گزینه گذاشتی که خیلی هاشون شبیه همند

اگه شما پست بنده رو میخوندی جواب سوالتو میگرفتی....

با تشکر از همه ی دوستانی که تا الان در نظر سنجی شرکت کردن...

S0R3N4
28-09-2014, 13:26
تکراری...
حذف شود...

MILAD MGH
28-09-2014, 14:34
شما اینهمه زحمت کشیدی تاپیک و نظرسنجی زدی که بگی از کواچ خوشت نمیاد؟
الان مثلاَ هدف از این گزینه چیه؟!:

عملکرد کواچ در این مدت واقعا ضعیف بوده و تمامیه زحماتِ فدراسیون و مربی های قبل از خودش را با اشتباهتش به باد داده!

جالبیش اینه که خودتون هم بهش رای دادید!!

یه وقتایی هست که تعریف بیش از حد از یه نفر نتیجه عکس میده که به لطف یک سری از دوستان ولاسکو داره به همچین درجه‌ای میرسه.
ولاسکو کارش خیلی درست بود و دمش هم گرم ولی دلیل نمیشه از این به بعد هر نتیجه‎ی خوبی تیم ملی بگیره بگیم همه ـش بخاطر ولاسکوئه.

amirtehrani93
28-09-2014, 16:26
داداش من واقعا متوجه این گزینه ها نمیشم! 1-بله؛کاملا با موندن کواچ موافقم و میتونه والیبال ایران رو به سمت پیشرفت هدایت کنه!

2-کواچ در ایران فوق العاده کار کرده و نباید اینقدر ازش انتقاد بشه!

3-به نظرم حتما در آینده با کواچ در تورنمونت های بزرگ میتونیم مدال کسب کنیم!
و یا این گزینه ها

4-خیر؛کواچ باید جای خودش رو به یه سرمربی بزرگ و با تجربه بده!

5-کواچ در ایران خوب کار نکرده و فقط زحماتِ ولاسکو و مربی های قبل از اون رو به نام خود تمام کرده!

6-عملکرد کواچ در این مدت واقعا ضعیف بوده و تمامیه زحماتِ فدراسیون و مربی های قبل از خودش را با اشتباهتش به باد داده!
گزینه های 1-2-3 دقیقا یه مورد هستن و 4-5-6 همینطور
ببخشید نظرسنجی باید خیلی ساده باشه این نظرسنجی بیشتر شبیه انشاء میمونه که هر سطرش جدا شده و یه گزینه نظرسنجی شده

H U
03-10-2014, 16:43
به گزینه 3 رای دادم ولی بنظرم گزینه های موجود در نظر سنجی بیخود و الکی زیاد هستن

همین نظر سنجی رو میشد نهایتا با 5-4 تا گزینه خیلی هدفمندتر انجام داد

pc-game
03-10-2014, 17:13
نه باهاش موافق نیستم ، بهتره بندازیدش بیرون و یکی دیگه رو بیارید :n02:

تعداد نظر سنجی ها زیاد بود و به خواندن گزینه ی اول اکتفا کرده و تیک زدم !

S0R3N4
05-10-2014, 13:11
شما اینهمه زحمت کشیدی تاپیک و نظرسنجی زدی که بگی از کواچ خوشت نمیاد؟
الان مثلاَ هدف از این گزینه چیه؟!:

عملکرد کواچ در این مدت واقعا ضعیف بوده و تمامیه زحماتِ فدراسیون و مربی های قبل از خودش را با اشتباهتش به باد داده!

جالبیش اینه که خودتون هم بهش رای دادید!!

یه وقتایی هست که تعریف بیش از حد از یه نفر نتیجه عکس میده که به لطف یک سری از دوستان ولاسکو داره به همچین درجه‌ای میرسه.
ولاسکو کارش خیلی درست بود و دمش هم گرم ولی دلیل نمیشه از این به بعد هر نتیجه‎ی خوبی تیم ملی بگیره بگیم همه ـش بخاطر ولاسکوئه.

یعنی در کل نظر سنجی چشمان شما همون یه گزینه رو دیده؟!!!

مگه من بیشتر از یه رای میتونم بدم؟!!!!!!!!!

منم مثل بقیه دوستان رای دادم و نظر خودم رو اعلام کردم!

شما هم به جای این حرفا یا با مدیریت صحبت کن و یه دلیل براشون بیار که تاپیک رو پاک کنن!

یا رای و نظر خودت رو بده و یا هم که ........ (نگم بهتره...)

داداش من واقعا متوجه این گزینه ها نمیشم!

امیر جان...
تا الان 45 نفر شرکت کردن در این نظر سنجی!
میتونی از اون 45 نفری که متوجه شدن معنی ِ این گزینه ها چیه کمک بگیری ....!!!

MILAD MGH
06-10-2014, 01:08
یا رای و نظر خودت رو بده و یا هم که ........ (نگم بهتره...)

احسنت بر پزشک انجمن.

hossein blak
21-03-2015, 13:59
کواچ واقعا در این تیم خیلی عالی کارکرده و تمامی دعوت هایی که برای تیم ملی میفرسته گذینه های عالی و وقعا حرفه ای هستند.
عملکرد کواچ اونقدر خوب بود که در بازی مقابل آژانتین و خولیو ولاسکو ای که تمام نقاط ضعف و قدرت مارو میدونست اونطوری بازیکن هاش بازی کنند.

mehrabooni
21-03-2015, 14:11
مگه نظر ما واسه کسی مهمه که در اینده ی این سرمربی نقش داشته باشه
هشتاد درصد مردم توی یک برنامه ی رسمی گفتن کیروش بمونه ولی فدراسیون ردش کرد حالا گیریم که صد درصد کاربرا بگن بمونه فکر میکنه کی بهش توجه میگنه

Amir Moradi
25-07-2015, 10:54
از نظر فنی بد نیست؛اما قدرت مدیریتش ضعیفه و توان هدایت تیم ملی ایران رو نداره
این بهترین گزینه هست وافعا ! البته نظر شخصی بنده