PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به نظر شما بهترین راه تبلیغ در این مورد چیه ؟

FJava
21-09-2014, 22:04
سلام،

فرض کنید قرار هست ما مسابقه ای را در دانشگاه راه بیاندازیم حدود دو سه هفته هم زمان برای تبلیغ در اختیار داریم. تقریبا هم مطمئنیم که بیش از 90 درصد افراد از همان شهر و به خصوص دانشجویان دانشگاه های این شهر خواهند بود. حالا به نظر شما چه نوع تبلیغاتی بهترین روش هستند ؟

پوستر ؟ استند بنر ؟ استیکر ؟ پیامک ؟ جلسات توجیهی ..

کی و کجا بهترین مکان برای نصب آنها خواهد بود و همین طور چه نکاتی در نگارش متنی و گرافیکی طرح ها باید باشد .

طولانی سوال کردم ولی ممنون میشم دوستان تجربیات خودشون را بیان کنند، ممنون

mojtaba2321
21-09-2014, 22:21
جواب خودتو توی سوال خودت دادی
بهتری تبلیغ توی همون دانشگاه روی برد هست.

FJava
21-09-2014, 22:30
جواب خودتو توی سوال خودت دادی
بهتری تبلیغ توی همون دانشگاه روی برد هست.
برد های اصلی و بزرگ دانشگاه را سخت میشه دست گرفت. من منظورم در و دیوار خود دانشکده و مسیر دانشجو ها بود .

بعد به نظرم میاد که محتوای پوستر هم خیلی تعیین کنندست. یه محتوای رسمی و جدیدی که حالا میخوای بیا، نمیخوای نیا یا یه محتوای نرم که ما خیلی خوبیم بیا ...

ملا نصرالدین
22-09-2014, 09:13
برد های اصلی و بزرگ دانشگاه را سخت میشه دست گرفت. من منظورم در و دیوار خود دانشکده و مسیر دانشجو ها بود .

بعد به نظرم میاد که محتوای پوستر هم خیلی تعیین کنندست. یه محتوای رسمی و جدیدی که حالا میخوای بیا، نمیخوای نیا یا یه محتوای نرم که ما خیلی خوبیم بیا ...

به نظر من توی کلاس ها و در راهرو دانشگاه تبلیغات را بزنید
انتهای متنش هم بنویسید " به دوستانتان هم بگویید"
پیامک هم بفرستید چون اصولا یه سری ها اهل کلاس و دانشگاه امدن نیستند

Atghia
22-09-2014, 12:11
بهترین مکان همون دانشگاه هست
مکان های نصب پوستر:

داخل بوفه ، سلف، راهروها، درب خوابگاه، ایستگاه های سرویس دانشگاه

+

برای تاثیرگذاری بیشتر پیشنهاد میکنم در اون پوستر یا کاغذ تبلیغاتی خودتون از شکل هم استفاده کنید.

arsz6733
26-09-2014, 08:53
به نظر من دیگه تبلیغات محیطی کم کم داره از بین میره البته نه که کاملا بی اثر شده باشه
اگر از طریق اطلاع رسانی خود دانشجویان باشه کم کم منطقه مطلع افزایش پیدا میکنه البته بستگی به جذابیت موضوع هم داره

hossein blak
10-10-2014, 19:56
سلام.../.
اعلام کردن در کلاس ها و فضای دانشگاهشا می تونه بهتون کمک کنه .
پوستر تبلیغاتی هم ایده خوبی هست ولی سعی کنید نوشته های کم باشه و هر کس علاقه مند بود بهش بوروشور یا کاغذ توضیحات بدید (بزرگنمایی و وعده دادن در مورد مسابقه مردم رو خیلی خوب جذب میکنه ).
اگر دانشگاهتون سایت داره کارتون رو در سایت بذاریدچون اونجا از ابزار های بیشتری برخوردار هستید. میتونید از طریق مخابراط هم اقدام کرده و به هم داشگاهیاتون اس ام سا بدید.

موفق باشید.../.

FJava
10-10-2014, 20:00
سلام.../.
اعلام کردن در کلاس ها و فضای دانشگاهشا می تونه بهتون کمک کنه .
پوستر تبلیغاتی هم ایده خوبی هست ولی سعی کنید نوشته های کم باشه و هر کس علاقه مند بود بهش بوروشور یا کاغذ توضیحات بدید (بزرگنمایی و وعده دادن در مورد مسابقه مردم رو خیلی خوب جذب میکنه ).
اگر دانشگاهتون سایت داره کارتون رو در سایت بذاریدچون اونجا از ابزار های بیشتری برخوردار هستید. میتونید از طریق مخابراط هم اقدام کرده و به هم داشگاهیاتون اس ام سا بدید.

موفق باشید.../.

میشه راجع به نحوه اعلان بیشتر توضیح بدید ؟

بله مسابقه سایت خودش را خواهد داشت. فقط به نظر شما دریافت پول از شرکت کنندگانی که دانشجو هستند بر اعتبار کار می افزاید یا باعث میشه کمتر کسی بیاد ؟ جوایز مسابقه درخور هست واقعا و تقدیرنامه و ... هم داده میشه.

ممنون

hossein blak
10-10-2014, 20:42
میشه راجع به نحوه اعلان بیشتر توضیح بدید ؟

بله مسابقه سایت خودش را خواهد داشت. فقط به نظر شما دریافت پول از شرکت کنندگانی که دانشجو هستند بر اعتبار کار می افزاید یا باعث میشه کمتر کسی بیاد ؟ جوایز مسابقه درخور هست واقعا و تقدیرنامه و ... هم داده میشه.

ممنون
می تونید قبل از شروع کلاس ها برید اونجا و توضیحاتتون رو بدید......در فضای دانشگاه هم که قطعا این صحبت دهن یه دهن خواهد چرخید.
خوب ببینید شما باید طوری حساب کنید که نه سیخ بسوزه نه کباب...یه مبلغ مناسب تعیین کنید که همه به راحتی بتونند پرداخت کنند....اگر هم کم بود صندوق هایی در فضای دانشگاه و .... بذارید که دانشجو ها به میل خودشون کمک کنن(البته اگر مسئولین بهتون اجازه بدن عملی خواهد شد)
اگه هم میتونید در سایتتون یه کلیپ در مورد مسابقتون بذارید .

موفق باشید..../.