PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : توی تابستون بیشتر چیکارمیکنی؟؟؟

hossein blak
20-09-2014, 10:29
سلام...

لطفا در نظر سنجی بالا شرکت کرده و در مورد انتخاب خود توضیح دهید.

Demon King
20-09-2014, 14:43
خوب من تقریبا همه ی کارهایی رو که تو این نظرسنجی هست، توکل سال انجام میدم.
برای مثال به کلاس میرم و همچنین مهمونی و البته تماشای تلویزیون، اینترنت هم که جای خودش رو داره. اما اگه بخوام گزینه ای رو انتخاب کنم که مختص تابستان باشه و مربوط به فصول دیگه نمیشه خوب با اینکه از اینترنت و تلویزیون و ... خیلی در این ایام استفاده میکنم و کلاس هم میرم ولی اغلب بیکارم.

ممنون حسین جان.
:n16:

sasan.69
20-09-2014, 15:04
امسال فارغ التحصیل شدم و رسما دیگه از فاز تعطیلات بیرون اومدم! دیگه وارد مرحله جدیدی از زندگی شدم که مهمترینش سربازیه که چندماه دیگه باید برم:n14:

Greedy
20-09-2014, 15:26
بهتره میگفتی توی تابستون بیشتر چیکار میکردی
چون تموم شد :n14:
:دی
من که همش پای لپتاپ و اینترنت و وبگردی و فیفا14 انلاین و فیلم و موزیک و فوتبال دیدن بودم از صبح تا شب . :دی
کلا نه حوصله مهمونی نه بیرون رفتن نه هیچ کاری رو ندارم . البته احتمالا این اخرین تابستونیه که اینطوری باشه
دو ترم دیگه پاس کنم درسا رو لیسانس رو گرفتیم و باید دو سال بریم سربازی علاف شیم برگردیم

SAEED 120
20-09-2014, 15:40
من که تو کل زندگیم سر کامپیوترو اینترنتم. الان 10 ساله که دیپلم رو گرفتم و هیچکاری نمیکنم. همیشه تو خونه.بابام میگه بیا مغازه کمک کن میگم حوصله ندارم. میره کا رمیکنه میاره میخوریم دیگه مشکلی ندارم برای چی برم سر کار.

دقیقا تو 2 ماه گذشته 2 دفعه رفتم بیرون. 1 بار رفتم آرایشگاه. 1 بارم مادرم اینا رفتن مشهد تنها بودم خونه رفتم خرید. هر دفعه میرم بیورن یه چیزی عوض میشه خیلی حال میده . 1 بار میری فصل تابستونه یهویی میری پاییز شده..یک فازی میده.

بعد مثلا بچه ها بزرگ شد تو فامیل یک چیزایی یهویی میبینی.