PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »مشکل با نصب ویندوز لپ تاپ«

nima5s
18-09-2014, 19:30
»مشکل با نصب ویندوز لپ تاپ«

دوستان من یه مشکل با نصب ویندوز لپ تاپ Asus دارم اونم اینه که وقتی به صحفه نصب ویندوز میریم نمیدونم باید چیکار کنم که بوت بشه روی CD ویندوز!
؟؟؟؟

اینم دوتا عکس از اون صحفه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vissoto
18-09-2014, 19:38
سلام

از صفحه بوت عکس بگذارید.

ali_mohandes
18-09-2014, 19:39
این بایوس لپ تاپ هستش سی دی رو داخل دی وی دی رام بزار وبرو توی تبBootوبوت رو رویCD-Romقراربده وبیا توی تبSave&Exit)تب اخر)سیو وخروج رو بزن ری استارت میشه وقتی می خوا لود بشه یه نوشته میاد یه کلید روبزن مثلا اینتر دیگه به رماحل نصب ویندوز منتقل میشی

nima5s
18-09-2014, 19:53
سلام

از صفحه بوت عکس بگذارید.

بیا دوست عزیز

nima5s
18-09-2014, 19:55
روی CD/DVD زدم این میاره

وفتی هم روش میزنی این میاره بعدش که کلیک مکنی هچی نمیشه

ali_mohandes
18-09-2014, 19:57
روی CD/DVD زدم این میاره

وفتی هم روش میزنی این میاره بعدش که کلیک مکنی هچی نمیشه

درسته وقتی اون دوگزینه اومد اولی رو بزن بعد برو توی تب اخرگزینه اول رو بزن

para0962
01-10-2014, 23:33
سلام دوستان من لپ تاپ ایسر E1-510 خریداری کردم نتونستم ویندوزش نصب کنم تو سایت سازگار نوشته فلش بوتیبل درست کنید با فرمت فت 32 و اپدیت کنید این کارو کردم باز هم نشد بردم دادم بیرم باز هم نتونستن ویندوز نب بگنند قبل یه پنجره ابی میامد دو گذینه داشت یکی از ان گذینه ها یئ اس پی بو اما از وقتیکه دادم بیرو حالا پیام no bootibel میاره اگه میشه راهنمایی کنید سپاسگذارم

para0962
01-10-2014, 23:33
سلام دوستان من لپ تاپ ایسر E1-510 خریداری کردم نتونستم ویندوزش نصب کنم تو سایت سازگار نوشته فلش بوتیبل درست کنید با فرمت فت 32 و اپدیت کنید این کارو کردم باز هم نشد بردم دادم بیرم باز هم نتونستن ویندوز نب بگنند قبل یه پنجره ابی میامد دو گذینه داشت یکی از ان گذینه ها یئ اس پی بو اما از وقتیکه دادم بیرو حالا پیام no bootibel میاره اگه میشه راهنمایی کنید سپاسگذارم