PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با دانلود کردن؛ لطفا کمک کنید !

S M Λ S Ħ
17-09-2014, 12:10
سلام دوستان

یه مشکلی گریبان گیر من شده، که نمیدونم راه حلش چیه، یا اصلا چرا اینجوری شده !

من وقتی فایلی رو برای دانلود میزارم، درس حسابی دانلود نمیشه، یه جورایی با لگ همراهه؛

برای اینکه مشکلم رو بهتر درک کنین، یه ویدئو از نحوه دانلود گرفتم که ممنون میشم یه نگاه بهش بندازین و کمکم کنین؛

حجم ویدئو حدود 5 مگ هست

LINK ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همینطور که توی ویدئو گفتم، این مشکل قبلا هم با یه ISP دیگه برام اتفاق افتاده بود، که نمیدونم چی شد، به مرور زمان اوکی شد!

k1ozil
17-09-2014, 13:27
از وی پی ان های ایرانی استفاده کن فک کنم خوب شه.یکی از بچه های همین فروم هم میفروشه اکانت تست 24 ساعته هم میده.یه اکانت تست ازشون بگیر اگه خوب شده اکانت 1 ماهه ازشون بخر.لینک پروفایلشون رو هم برات پخ میکنم.

S M Λ S Ħ
17-09-2014, 13:30
از وی پی ان های ایرانی استفاده کن فک کنم خوب شه.یکی از بچه های همین فروم هم میفروشه اکانت تست 24 ساعته هم میده.یه اکانت تست ازشون بگیر اگه خوب شده اکانت 1 ماهه ازشون بخر.لینک پروفایلشون رو هم برات پخ میکنم.

ممنون

ولی اخه بقیه دارن استفاده میکنن و مشکلی ندارن؛ چرا باید این اتفاق برای من میفته ؟؟

k1ozil
17-09-2014, 13:39
ممنون

ولی اخه بقیه دارن استفاده میکنن و مشکلی ندارن؛ چرا باید این اتفاق برای من میفته ؟؟
اقا شما از مخابرات سرویس داری درسته؟ مخابرات کلا مشکلات عجیب توش زیاده

S M Λ S Ħ
17-09-2014, 13:41
اقا شما از مخابرات سرویس داری درسته؟ مخابرات کلا مشکلات عجیب توش زیاده

نه از فن اوا دارم؛ سرویس نامحدود هست

قبلا که از مخابرات نامحدود داشتم همه چی اوکی بود، اما این نمیدونم چشه..

fragari
17-09-2014, 13:44
مودم رو کاملاً ریست فکتوری کن و دوباره از اول تنظیمش کن.

k1ozil
17-09-2014, 13:45
نه از فن اوا دارم؛ سرویس نامحدود هست

قبلا که از مخابرات نامحدود داشتم همه چی اوکی بود، اما این نمیدونم چشه..

کلا سرویس های نامحدد داغونن.شما از این وی پی ان های ایرانی استفاده کن ببین درست نمیشه؟ اول یه اکانت تست بگیر اگه خوب شد ازشون بخر قیمتشم خیلی گرون نیست 3000 تومن.

S M Λ S Ħ
17-09-2014, 13:50
مودم رو کاملاً ریست فکتوری کن و دوباره از اول تنظیمش کن.

مهندس من همین دیشب رفتم مودم جدید خریدم، اما بازم همین مشکل هست !

هیچ فرقی نکرده

کلا سرویس های نامحدد داغونن.شما از این وی پی ان های ایرانی استفاده کن ببین درست نمیشه؟ اول یه اکانت تست بگیر اگه خوب شد ازشون بخر قیمتشم خیلی گرون نیست 3000 تومن.

آخه این اکانت تست برای اینکه محدودیت رو برداره، البته تا اونجایی که من میدونم..

حالا نمیدونم با این کار اوکی میشه یا نه؛ از سرویس دهنده قبلی هم که نت داشتم، همین مشکل برام چن وقتی بود و اما بعدا درست شد

نمیدونم قضیه چیه والا

k1ozil
17-09-2014, 14:03
مهندس من همین دیشب رفتم مودم جدید خریدم، اما بازم همین مشکل هست !

هیچ فرقی نکرده

آخه این اکانت تست برای اینکه محدودیت رو برداره، البته تا اونجایی که من میدونم..

حالا نمیدونم با این کار اوکی میشه یا نه؛ از سرویس دهنده قبلی هم که نت داشتم، همین مشکل برام چن وقتی بود و اما بعدا درست شد

نمیدونم قضیه چیه والا
دوست عزیز شما ماتحان کن نتیجه میگیری.اگه هم نگرفتی مشکل از ispفعلا تنها راهی که داری همینه.یه ویدیو تو اپارت دیدم سرعت 1 مگ نامحدود مخابرات میشد 150 بعد30 بعد 40 مثل خودتون یه جورای دانلودش لگ داشت.رفت یه چروکسی توی چروکسی فایر ست کرد درست شد.البته این اکانت هم دقیقا همین کارو میکنه.اگه هم ------ خوب داخلی گیر بیاری کهمحدود نباشه بازم سرعتت خوب میشه.ولی خوب سخته امتحان کن ضرر نداره.اگه هم لینک ویدو اپارت رو پیدا کردم برات میفرستم.

ho3in2012
17-09-2014, 14:13
با چروکسی سرور ایران تست کن
شاید مشکلت حل بشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رایگان هستش سایته

k1ozil
17-09-2014, 14:16
شاید مشکلت حل بشه
رایگان هستش سایته

تو چروکسی فایر هم میشه ip هاشو ست کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ho3in2012
17-09-2014, 14:18
تو چروکسی فایر هم میشه ip هاشو ست کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه باید تو IDM ست بشه
یا داخل مرورگر

S M Λ S Ħ
17-09-2014, 14:20
دوست عزیز شما ماتحان کن نتیجه میگیری.اگه هم نگرفتی مشکل از ispفعلا تنها راهی که داری همینه.یه ویدیو تو اپارت دیدم سرعت 1 مگ نامحدود مخابرات میشد 150 بعد30 بعد 40 مثل خودتون یه جورای دانلودش لگ داشت.رفت یه چروکسی توی چروکسی فایر ست کرد درست شد.البته این اکانت هم دقیقا همین کارو میکنه.اگه هم ------ خوب داخلی گیر بیاری کهمحدود نباشه بازم سرعتت خوب میشه.ولی خوب سخته امتحان کن ضرر نداره.اگه هم لینک ویدو اپارت رو پیدا کردم برات میفرستم.

والا خودم یه زمانی برای دور زدن محدودیت شبانه پارس آنلاین، از همین روزش استفاده میکردمو بیشتر اوقات جواب میداد، اما الان نه

شاید مشکلت حل بشه
رایگان هستش سایته

والا اینکارارو کردم، اما هنوز اون لگ داشتن زمان دانلود کردن رو هنوز دارم :n27:

k1ozil
17-09-2014, 14:24
والا خودم یه زمانی برای دور زدن محدودیت شبانه پارس آنلاین، از همین روزش استفاده میکردمو بیشتر اوقات جواب میداد، اما الان نه

والا اینکارارو کردم، اما هنوز اون لگ داشتن زمان دانلود کردن رو هنوز دارم :n27:
حالا شما این وی پی ان های ایرانی رو تست کن ضرر نداره

S M Λ S Ħ
17-09-2014, 14:27
حالا شما این وی پی ان های ایرانی رو تست کن ضرر نداره

پ.خ دادم، باید واستم تا اکانت تست رو بهم بدن..

اکانت تست برای هر کسی جداست ؟

داخل سایتی نیس که برم دانلود کنم ؟ همون برنامه idownload نیست؟

k1ozil
17-09-2014, 14:32
پ.خ دادم، باید واستم تا اکانت تست رو بهم بدن..

اکانت تست برای هر کسی جداست ؟

داخل سایتی نیس که برم دانلود کنم ؟ همون برنامه idownload نیست؟

نه شما پخ بده که یه اکانت تست برات بساازه بهش بگو کانکشنشو هم برات بفرسته.اره برای هر کس یه اکانت تست جدا با یوزر و پسورد جدا میسازه.