PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال فانتزی لیگ قهرمانان اروپا | فصل 2015 - 2014

eman619rv
13-09-2014, 14:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کوتاه درباره فوتبال فانتزی:
uclfantasy بخشی از قسمت های سرگرمی سایت رسمی یوفا ست که شما در اون تیم منتخب خود از بازیکن های واقعی رو انتخاب میکنین و در اخر هر بازی از لیگ قهرمانان ،عملکرد بازیکنان با فاکتور های خاصی مورد بررسی قرار گرفته میشه و به هر بازیکن امتیازی تعلق میگیره. شما در فوتبال فانتزی باید تیمی رو تشکیل بدین که پیشبینی میکنین در اون راند بیشترین امتیاز رو بدست میاره

سایت ثبت نام:
en.uclfantasy.uefa.com

کد لیگ انجمن های P30World:

1614990-578300

آموزش کامل فانتزی رو Dark Soul ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز در تاپیک سال گذاشته قرار دادند:
سلام
اين يک بازي و مسابقه سرگرم کننده و آزاد در سايت يوفاست که هر وقت من درش شرکت کردم هيجان مسابقات را براي من چند برابر کرده و البته جایزه هم داره .
عضويت و ورود
خب اول از همه بايد از اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در سايت يوفا ثبت نام کنيد.
بعد از اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بريد به قسمت فوتبال فانتزي ليگ قهرمانان اروپا.
اول اسم تيم ، باشگاه موردعلاقه و کشورتون را تکميل کنيد.
انتخاب بازيکن
در اين بازي هر بازيکن يک قيمتي داره و در ابتدا 100 تا پول !!! داريد و بر اساس آن 15 بازيکن که فکر مي کنيد بر اساس جدول پايين امتياز مي آورند انتخاب مي کنيد.
15 بازيکن شامل:
2 دروازه بان
5 مدافع
5 هافبک
3 مهاجم
که چهار بازيکن بر اساس ترکيبي که انتخاب مي کنيد ذخيره هستند.
و در هر مرحله هم در تعداد بازيکنهاي که از يک باشگاه برمي داريد محدوديت داريد به اين شرح :
مرحله گروهي : 2 بازيکن از هر باشگاه
دور شانزدهم : 3 بازيکن از هر باشگاه
يک چهارم : 4 بازيکن از هر باشگاه
نيمه نهايي : 6 بازيکن از هرباشگاه
فينال : 12 بازيکن از هر باشگاه
در سمت راست تصوير روي هر بازيکن که کليک کنيد وارد تيممتون مي شه و اگه روي ضربدر زير اسمشون کليک کنيد از تيممتون خارج ميشه.
بازيکن ها را مي توانيد بر اساس باشگاه، پست ، قيمت و ... فیل.تر کنيد.
بعد از انتخاب بازيکن ها از پايين تصوير يک کاپيتان براي تيمتون انتخاب کنيد.
*امتياز کاپيتان 2 برابر حساب مي شه.
در آخر هم روي Enter Team بزنيد تا تيممتون ثبت بشه .
ليگ
يک سري ليگ ها جهاني هستند.
مثل ليگ Overall که رتبه شما را در بين تمام افراد شرکت کننده نشون مي ده.
ليگ Iran که رتبه شما را در بين تمام ايرانيهاي شرکت کننده نشون مي ده.
يک سري ليگ ها هم شخصي هستند که هر کسي کدشون را داشته باشه مي تونه عضو بشه.
روي Join a League بزنيد و کد ليگ تون را وارد کنيد .برای لیگ خودمون
کد زیر را بزنید .

P30World (F) : 251399-485365
ترانسفر
به ورود و خروج بازيکن ها از تيم مي گن ترانسفر.
قبل از شروع بازي ها شما مي تونيد هر تعداد که خواستيد ترانسفر کنيد اما بعد از شروع مسابقات به شرح زير محدوديت داريد:
هفته دوم =====>> 1 بازيکن
هفته سوم =====>> 1 بازيکن
هفته چهارم =====>> 1 بازيکن
هفته پنجم =====>> 1 بازيکن
هفته ششم =====>> 1 بازيکن
دور رفت مرحله يک هشتم نهايي =====>> نامحدود
دور برگشت مرحله يک هشتم نهايي =====>> 1 بازيکن
دور رفت مرحله يک چهارم نهايي =====>> 6 بازيکن
دور برگشت مرحله يک چهارم نهايي =====>> 1 بازيکن
دور رفت مرحله نيمه نهايي =====>> 6 بازيکن
دور برگشت مرحله نيمه نهايي =====>> 1 بازيکن
فينال =====>> 6 بازيکن
*به ازا هر ترانسفر بيشتر دو امتياز از شما کسر خواهد شد.
**به هر يک از مراحل بالا MATCHDAY مي گن.
تعويض
بعد از پايان بازي هاي سه شنبه شب و قبل از شروع بازي هاي چهارشنبه شما مي تونيد بازيکنهايي که در شب قبل بازي نکردن ولی در ترکیب تیمتون بودن يا امتیاز کمی گرفتندیا فکر مي کنيد بازيکن ذخيرتون امتياز بيشتري مي تونه بگيره را با بازيکناي که روي نيمکت هستن و در سه شنبه شب بازي نکردن تعويض کنيد.
*فقط بازيکنهايي که داخل زمين هستند براشون امتياز محسوب ميشه، بازيکني که روي نيمکت هست و تعويض نمي شه امتيازي براش محسوب نميشه.
*بازيکني را که تعويض کرديد امتيازي را که کسب کرده از شما کسر ميشه و امتياز بازيکن جديد که به بازي مياد براي شما محسوب ميشه.
نحوه امتياز دهي

بازی کردن
1 امتیاز

بازی کردن بالای 60 دقیقه
2 امتیاز

گل زدن دروازه بان یا مدافع
6 امتیاز

گل زدن هافبک
5 امتیاز

گل زدن مهاجم
4 امتیاز

هر پاس گل
3 امتیاز

دروازه بانی که در بازی گلی دریافت نکنه و بالای 60 دقیقه بازی کنه
4 امتیاز

مدافعی که تیمش گلی دریافت نکنه و بالای 60 دقیقه بازی کنه
4 امتیاز

هافبکی که تیمش گلی دریافت نکنه و بالای 60 دقیقه بازی کنه
1 امتیاز

بازیکنی که پنالتی بگیره
1 امتیاز

بازیکنی که خطای پنالتی کنه
1- امتیاز

از دست دادن پنالتی
2- امتیاز

گرفتن پنالتی
5 امتیاز

به ازای خوردن هر دو گل برای دروازه بان و مدافع
1- امتیاز

کارت زرد گرفتن
1- امتیاز

کارت قرمز گرفتن
3- امتیاز

هر 3 تا سیو دروازه بان
1 امتیاز

به ازای هر 5 توپی که از بازیکن حریف گرفته بشه
1 امتیاز

و جایزه ها
در پایان هر مچ دی کسی که بیشترین امتیاز رو بیاره یک پلی استیشن ویتا جایزه می گیره .
در هر کدوم از مراحل یک هشتم ،یک چهارم ، نیمه نهایی و فینال کسی که بیشترین امتیاز رو بیاره یک پلی استیشن 4 جایزه می گیره .
و برنده نهایی در کل فصل یک پلی استیشن 4 بهمراه یک پلی استیشن ویتا جایزه می گیره .
پس یادتون باشه هروقت عضو بشید و شروع کنید همیشه شانس جایزه بردن را دارید .

لیگ سال گذشته با قهرمانی محمد عزیز به پایان رسید، نفرات برتر لیگ سال گذشته:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تاپیک در دست تکمیل...

Alex Fera
13-09-2014, 19:53
آخ آخ..........
آبروریزی رو نگاه کن،من چرا آخر شدم پارسال!؟:n02::n02::n02:
من بیشتر تمرکزم رو میذارم روی لیگ انگلیس،به خاطر همین پارسال جز هفته اول و دوم دیگه تیم نچیدم،مدارکشم موجوده بخدا :n02:
امسال شاید با قدرت برگردیم،شــایــد البته ها،چون تیم هنوز درگیر مسائل حاشیه ای :n02:

Dark Soul
13-09-2014, 20:06
اقا به نظرم کد لیگ را اسپویل کنید بهتره تا حداقل کسانی که عضو انجمن هستند داخل لیگمون باشن .

eman619rv
13-09-2014, 21:40
آخ آخ..........
آبروریزی رو نگاه کن،من چرا آخر شدم پارسال!؟:n02::n02::n02:
من بیشتر تمرکزم رو میذارم روی لیگ انگلیس،به خاطر همین پارسال جز هفته اول و دوم دیگه تیم نچیدم،مدارکشم موجوده بخدا :n02:
امسال شاید با قدرت برگردیم،شــایــد البته ها،چون تیم هنوز درگیر مسائل حاشیه ای :n02:

خبر خوب اینکه این فقط قسمت بالایی جدول هست و قسمت دوم و سوم !! رو بنا به دلیل حفظ آبرو دوباره تو تاپیک قرار ندادم:n02: وگرنه کل شرکت کننده ها 63 نفر بودن.
خبر بد اینکه این چیزی از ارزش های عملکرد بدت کم نمیکنه:n02:

اقا به نظرم کد لیگ را اسپویل کنید بهتره تا حداقل کسانی که عضو انجمن هستند داخل لیگمون باشن .

متاسفانه تا دقایق اخر منتظرت بودیم که بیای ولی دیگه داشت دیر میشد، من خودم امروز چندتا ایمیل برات فرستادم که بیای و لیگ رو ری استارت کنی.
شما هم لطف کن همین الان لیگ پارسال رو ری استارت کن ببین ایا اطلاعات سال گذشته و یا قسمت هیستوری داره یا نه اگه داشت به دلیل اینکه داده اماری خوبی رو داشته باشیم همون لیگ رو ادامه میدیم و کدش رو اینجا میذاریم اگه هم که مزیتی نداشت بعد ری استارت کردن پاکش کن

Dark Soul
13-09-2014, 22:20
متاسفانه تا دقایق اخر منتظرت بودیم که بیای ولی دیگه داشت دیر میشد، من خودم امروز چندتا ایمیل برات فرستادم که بیای و لیگ رو ری استارت کنی.
شما هم لطف کن همین الان لیگ پارسال رو ری استارت کن ببین ایا اطلاعات سال گذشته و یا قسمت هیستوری داره یا نه اگه داشت به دلیل اینکه داده اماری خوبی رو داشته باشیم همون لیگ رو ادامه میدیم و کدش رو اینجا میذاریم اگه هم که مزیتی نداشت بعد ری استارت کردن پاکش کن
دقیقا روزی که قرعه کشی شد رفتم و امروز برگشتم به قول بعضی ها حتما قسمت نبوده .
خب من لیگ رو استارت زدم تاریخچه ای نداشت البته مثل اینکه امکان حذفش هم نیست فقط دوستانی که فصل قبل عضوش بودن و امسال هم تیم ساختند اتوماتیک واردش شدند .

mohammad_87
13-09-2014, 23:44
دقیقا روزی که قرعه کشی شد رفتم و امروز برگشتم به قول بعضی ها حتما قسمت نبوده .
خب من لیگ رو استارت زدم تاریخچه ای نداشت البته مثل اینکه امکان حذفش هم نیست فقط دوستانی که فصل قبل عضوش بودن و امسال هم تیم ساختند اتوماتیک واردش شدند .
حالا چرا حذفش کنی؟بذار باشه :n02:

همچنین من پارسال یک لیگ شخصی ساختم که امسال هم دوباره فعالش کردم.میتونید به این لیگ هم بپیوندید:
challenge champions
code:
1272637-602112
:n11:

2020202
15-09-2014, 00:40
بعد جايزه رو از طرف انجمن ميدن؟

Dark Soul
15-09-2014, 10:35
بعد جايزه رو از طرف انجمن ميدن؟
اگه این همه Vita و PS4 داشتیم جایزه نمی دادیم خودمون بازی می کردیم .
جایزه ها از طرف سونی که اسپانسر فانتزی سایت یوفا هست تامین میشه.

2020202
15-09-2014, 14:48
داش اين كد انجمن قضيه اش چيه؟
من تيم و ساختم اين كد رو نفهميدم.
بعد جايزه رو ميفرستن ايران؟
غلام اين علم و صنعتم :)

2020202
15-09-2014, 15:02
ي سوال ديگه .تيم رو اينتر كردي فرستادي .بعد بازم قبل بازي بخواي تعويض كني باس تران
سفر كني ؟

Dark Soul
15-09-2014, 17:04
داش اين كد انجمن قضيه اش چيه؟
من تيم و ساختم اين كد رو نفهميدم.
بعد جايزه رو ميفرستن ايران؟
غلام اين علم و صنعتم :)
ببین دوست من معلومه که اموزش را با دقت نخوندی :n24:
این کد ، کد لیگ P30World هست . برو به قسمت لیگ ها و
Join a League رو بزن بعد این کد را وارد کن اونموقع وارد لیگی میشه که فقط بچه های این انجمن توش هستند .
شما برنده بشو اگه نفرستادن می ریم ازشون می گیریم ، البته چون اولین بار هست شرکت می کنید بیشتر روی جنبه سرگرمیش تمرکز کنید .

ي سوال ديگه .تيم رو اينتر كردي فرستادي .بعد بازم قبل بازي بخواي تعويض كني باس ترانسفر كني ؟
متاسفانه وقت نشد من یکسری توصیحات تکمیلی رو اضافه کنم ، بگذریم ...
نه تعویض در همون صفحه اول انجام میشه بین بازیکنای داخل زمین و بازیکنای روی نیمکت .
شما بازیکنایی را که سه شنبه بازی دارند را بیار تو زمین و بازیکنای ضعیفتری که چهارشنبه بازی دارند را به ترتیب قدرت از چپ به راست بچین .(بخاطر تعویض اتوماتیک که احتمالا بعدا توضیح داده بشه و همچنین به موقع تعویض نکردن )

2020202
15-09-2014, 17:29
داش تعويض فقط واسه اينه كه نفقل و انتقال كمتري انجام بدي تو هفته بعد تر وگرنه تركيب اصلي حساب ميشه .
بعد هر هقته فقط به نفر اول جايزه ميدن درسته؟
كسي كه بيشترين امتياز رو بياره.
ليگ رفتم جوين رو زدم كد رو ميزنم ميگه شما هنوز وارد ليگي نشدينو اشتباه هست و اينا

2020202
15-09-2014, 17:30
داش من تو فوتبال فانتزي ورزش 3 شركت كردم اونجا اينجوريه .ولي قبول كن بالاخره يه هفته ميشه از همه بيشتر بود اون قدرم سخت نيست .بر ميگرده به شانسنت

Dark Soul
15-09-2014, 21:55
داش تعويض فقط واسه اينه كه نفقل و انتقال كمتري انجام بدي تو هفته بعد تر وگرنه تركيب اصلي حساب ميشه .
بعد هر هقته فقط به نفر اول جايزه ميدن درسته؟
كسي كه بيشترين امتياز رو بياره.
ليگ رفتم جوين رو زدم كد رو ميزنم ميگه شما هنوز وارد ليگي نشدينو اشتباه هست و اينا
اول از همه دوست من پشت سر هم پست نزنید بجاش زیر پستتون گزینه " ویرایش پست " را بزنید و مطلب جدیدتون را اضافه کنید .
-متوجه منظورتون نمی شم ،بازیکنان ذخیره امتیازی را که کسب می کنند براتون محسوب نمیشه فقط بازیکنانی که توی ترکیب اصلی هستند امتیازشون براتون حساب میشه .
-در مورد جایزه هم بله و به برنده هر راند هم یک جایزه دیگه می دن .
-کد را دستی وارد کن .

داش من تو فوتبال فانتزي ورزش 3 شركت كردم اونجا اينجوريه .ولي قبول كن بالاخره يه هفته ميشه از همه بيشتر بود اون قدرم سخت نيست .بر ميگرده به شانسنت
در ورزش 3 فقط از ایران شرکت می کنند اما در فانتزی یوفا از همه ی دنیا شرکت می کنند و به نظرم شناخت تیمها ، بازیکنها و حتی گروه بندی ها و ... بسیار مهمند و البته درصدی هم به شانس مربوطه .

vahidgame
15-09-2014, 21:56
در مورد لیگ من الان اومدم این کد دو تا لیگ رو وارد کنم ولی دیدم خود به خود توی اون لیگ ها هستم و اون کدها رو هم نمی شناسه
فک کنم کسی دعوتم کرده و خود به خود اضافه شدم یا شاید به خاطر اینه که پارسال هم توی این لیگ ها بودم

در مورد فانتزی سال قبل من اولاش خیلی دنبال می کردم ولی بعد از اینکه دور گروهی تموم میشه یه تعطیلی طولانی هست که من بعد از تموم شدن تعطیلی و شروع مرحله حذفی حواسم نبود و به خاطر همین دیگه تا آخر همون جوری با تیم اول ادامه دادم!
البته این یه بخش ماجراست و یه بخش دیگه هم به خاطر وجود میشل پلاتینی توی این فوتبال فانتزی بود که منو از ادامه راه بازداشت :دی
توی این دوره دیگه قصد کردم با قدرت حتی میشل پلاتینی رو هم شکست بدم :دی

این فوتبال فانتزی به نظرم خیلی خوبه و حداقل از نظر تنوع بازیکن خیلی عالیه و تقریبا اکثر بازیکنای تاپ دنیا دردسترسن
فقط قیمت بعضی بازیکنا یکمی زیاده و توی انتخاب تیم باید خیلی وقت گذاشت

hesam 63
16-09-2014, 00:15
الان بر فرض یک بازیکن از بازی های فردا رو فیکس بزارم و خوب کار نکنه می تونم بدون هیچ مشکلی قبل از بازی روز چهارشنبه تعویضش کنم؟

mohammad_87
16-09-2014, 03:24
در مورد لیگ من الان اومدم این کد دو تا لیگ رو وارد کنم ولی دیدم خود به خود توی اون لیگ ها هستم و اون کدها رو هم نمی شناسه
فک کنم کسی دعوتم کرده و خود به خود اضافه شدم یا شاید به خاطر اینه که پارسال هم توی این لیگ ها بودم

.......
به به آقا وحید تشریف آوردن :n11:
قبلا تو هر لیگی که اضافه شده باشی،وقتی لیگ توسط سازنده اش مجددا فعال بشه و طرف هم تیمش رو مجددا فعال کنه،تو همون لیگها خواهد بود.

وحید یه لیگ هم من دارم،کدش صفحه قبل هم هست،اونجا هم بیا

الان بر فرض یک بازیکن از بازی های فردا رو فیکس بزارم و خوب کار نکنه می تونم بدون هیچ مشکلی قبل از بازی روز چهارشنبه تعویضش کنم؟
میشه تعویضش کرد اما امتیازش دیگه لحاظ نمیشه

کلا وقتی یک مچ دی به پایان میرسه،فقط 11 بازیکنی که در پایان در ترکیب هستند،امتیازهاشون محاسبه میشه

hesam 63
16-09-2014, 18:52
نسبت به ثبت دو اکانت از یه سیستم ایراد می گیرند؟

Amir_oscar
16-09-2014, 22:09
دوستان الآن لیگ اصلی کدومه؟! اونی که امسال ساخته شده یا لیگ دوباره فعال شده ی پارسال؟!

Dark Soul
16-09-2014, 23:08
دوستان الآن لیگ اصلی کدومه؟! اونی که امسال ساخته شده یا لیگ دوباره فعال شده ی پارسال؟!
لیگی که امسال ساخته شد .
در واقع لیگ اصلی ،لیگ پارساله اما لیگ جدید مال امساله .:n13::n02:

- - - - - -
متاسفانه متوجه شدم دوستی که لیگ جدید رو ساخته 3 تا حرفه ای که از اعضای سایت یوفا هم هستند را به لیگمون اضافه کرده که باعث میشه رتبه بندی جدول بهم بریزه ، از طرفی لیگ پارسال 4 بازیکن کمتر از لیگ جدید داره که در نتیجه نمیشه اونو لیگ اصلی دونست در کل همه چی قاراشمیش شده در نتیجه تصمیم با خودتونه که کدوم لیگ را ترجیح می دین .

AMIR-AIRGUNNER
17-09-2014, 22:52
تو این فوتبال فانتزی هم شانس نداریم :n14:
کاستا نیست . بوسکتس نیست :n03: وضعیت تیمم وخیمه :n27:

پ.ن: باز خوب شد پیکه و براهیمی گل زدن یه مقدار امتیاز گرفتیم :n20:

2020202
17-09-2014, 23:59
داش ي سوال ديگ:
برو تو اورال ليگ نفر اول 83 امتيز داره اوله
مثلا نفر 71 ام 91 امتياز داره .
چه جورياست؟
يه سوال ديگه Manual substitutions
يعني چي؟
ميشه يه زماني تعيين كني يه بازيكن بياد بيرون و يكي از تعويضيات برن تو؟

AMIR-AIRGUNNER
18-09-2014, 08:10
اینم جدول لیگ بعد از دور اول :n01:
نفر اول از این فرومه ؟ از بازیکن هایی امتیاز گرفته که ادم شاخ در میاره !! :n28::n30:
نفر دوم هم که خودم هستم :n02:

Dark Soul
18-09-2014, 14:00
داش ي سوال ديگ:
برو تو اورال ليگ نفر اول 83 امتيز داره اوله
مثلا نفر 71 ام 91 امتياز داره .
چه جورياست؟
يه سوال ديگه Manual substitutions
يعني چي؟
ميشه يه زماني تعيين كني يه بازيكن بياد بيرون و يكي از تعويضيات برن تو؟
- این اشتباهات چون بازی ها تازه تموم شده ممکنه پیش بیاد بعداز چند ساعت درست میشه .
- Manual substitutions ; همون شیوه تعویضی هست که توضیح داده شده و شما بین دو شب مسابقات می تونید بازیکن یا کاپیتان را عوض کنید .

نفر اول از این فرومه ؟ از بازیکن هایی امتیاز گرفته که ادم شاخ در میاره !!
صفحه قبل اخرین پست ،اشاره کردم که سه نفر از سایت خود یوفا هستند و حرفه ای فانتزی هستند اسمهاشونم Vassiliki ,Paolo ,Andrew هست .
موقع ساخت لیگ به شما می گه اگه دوست داشته باشید می تونید اینا روبه لیگتون اضافه کنید که متاسفانه دوستمون هم موقع ساخت لیگ اینارو اضافه کرده شما در واقع نفر اولید.

2020202
18-09-2014, 15:22
من 22 شدم :n17::n17:

Reza31001
18-09-2014, 19:29
با توجه به اینکه در لیگ اول (P30WORLD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) سی و 6 نفر حضور دارند و در لیگ دوم (P30WORLD (F ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بیست و 7 نفر پیشنهاد میکنم لیگ دوم کلا حذف بشه
دو نکته هم هست:

اون 3 نفر اگه از بچه های ما نیستن (به نظر من نیستن) از لیگ اول حذف بشن
بعضی از افراد در لیگ دوم هستن که تو لیگ اول نیستن ازشون دعوت بشه بد نیست

aliano
19-09-2014, 13:26
دوستان مگه نباید بازیکنهایی که بازی نکردن با بازیکنهای ذخیره ای که بازی کردن اتوماتیک تعویض بشن؟چرا نشده؟

mohammad_87
19-09-2014, 18:36
با توجه به اینکه در لیگ اول (P30WORLD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) سی و 6 نفر حضور دارند و در لیگ دوم (P30WORLD (F ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بیست و 7 نفر پیشنهاد میکنم لیگ دوم کلا حذف بشه
دو نکته هم هست:

اون 3 نفر اگه از بچه های ما نیستن (به نظر من نیستن) از لیگ اول حذف بشن
بعضی از افراد در لیگ دوم هستن که تو لیگ اول نیستن ازشون دعوت بشه بد نیست

این کار باید قبل از بازی ها انجام میشد.اگه الان هر کس به لیگی اضافه بشه امتیازات هفته های قبلی اش براش درنظر گرفته نمیشه.
اون سه مفسر هم در هر لحظه ای میتونن توسط سازنده،به لیگ اضافه یا حذف بشوند.

دوستان مگه نباید بازیکنهایی که بازی نکردن با بازیکنهای ذخیره ای که بازی کردن اتوماتیک تعویض بشن؟چرا نشده؟
احتالا تغییراتی در تیم انجام دادی.

2020202
19-09-2014, 23:28
يه سوال ديگه اين ايدي امتيازش 79 شده بعد تو رنك كه ميري زده 99 سوم شده
چي ج.رياست؟

eman619rv
30-09-2014, 18:46
کمتر از نیم ساعت به دد لاین این هفته بیشتر نمونده:33:
منم با رضا جان موافقم بهتره که یکی از لیگ ها حذف بشه و این مفسر هم از لیگ راحت حذف بشن

هفته اول با تغییراتی اجباری بهرامی رو از تیم بیرون کردم که از شانس بد ما بهترین بازیکن هفته اول شد، این هفته هم مویا دروازه بان اتلتیک رو تا ترنسفر کردم ، سیموئنه مصاحبه کرد و گفت بازی میکنه:n29:

امید رض
30-09-2014, 18:56
سلام ثبت نام کردن چجوریه ؟
وباید فوتبال انلاین بازی کنی؟ وباید بازیشوداشته باشی ؟
کدانجمن چجوری ؟
وهمین جوری که ثبت نام کنم بازی میکنم

eman619rv
30-09-2014, 19:41
سلام ثبت نام کردن چجوریه ؟
وباید فوتبال انلاین بازی کنی؟ وباید بازیشوداشته باشی ؟
کدانجمن چجوری ؟
وهمین جوری که ثبت نام کنم بازی میکنم

اقا برو صفحه اول رو بخون همه چیز هست

امید رض
30-09-2014, 19:46
اقا برو صفحه اول رو بخون همه چیز هست
ثبت نام کردم کشور وتیمو انتخواب کردم حالا باید چیکارکنم 3تامرحله داره تودرست کردن تیم که تومرحله 2گیرکردم

Sh-Meteor
05-10-2014, 19:54
سلام

من Matchday اول رو نرسیدم و تیمم رو بین برای هفته دوم رسوندم! (( Sh-Meteor ))

توی Matchday دوم 19 ام شدم ولی در کل آخرم! (( هفته دوم: 45 امتیاز ))
.
.
.
.
دو تا سوال:
1. Wildcard چیه؟ (( تو صفحه ترانسفر ها زیر Confirm Transfers نوشته PlayWildCard ))

2. تو UCL، هر بازیکن بعد از چند کارت زرد، محرومه؟ دو تا یا سه تا؟ (( این هفته از 11 بازیکنم، 6 تاشون کارت زرد گرفتن:n27: ))

Amir-Rainman
06-10-2014, 10:04
سلام

من Matchday اول رو نرسیدم و تیمم رو بین برای هفته دوم رسوندم! (( Sh-Meteor ))

توی Matchday دوم 19 ام شدم ولی در کل آخرم! (( هفته دوم: 45 امتیاز ))
.
.
.
.
دو تا سوال:
1. Wildcard چیه؟ (( تو صفحه ترانسفر ها زیر Confirm Transfers نوشته PlayWildCard ))

2. تو UCL، هر بازیکن بعد از چند کارت زرد، محرومه؟ دو تا یا سه تا؟ (( این هفته از 11 بازیکنم، 6 تاشون کارت زرد گرفتن:n27: ))

با wildcard میتونین بی نهایت ترنسفر داشته باشین ولی فقط میتونین ازش بین دو gameWeek استفاده کنین تا جایی که میدونم تو CL فقط یک بار اجازه استفاده دارین (معمولا بهترین موقع استفاده ازش قبل شروع دور برگشت مسابقاته)

aluminum
21-10-2014, 22:52
چه اشتباهی کردم مولر را دادم رفت:n03:

Dark Soul
30-04-2015, 19:32
چقدر اینجا سوت و کوره !؟
حیفه ، یکی از قدیمی ترین بازیهای فوتبال فانتزیه.
من 6 ماهی به نت دسترسی نداشتم بنابراین عملا نه شانسی دارم نه امیدی ولی اگه یادم باشه یه وایلد کارت می زنم به امید جایزه :n02:

aluminum
05-06-2015, 11:10
رسیدم به فینال لیگ قهرمان اروپا...دوستان فراموش نکن حدود 34 ساعت وقت دارن ترکیب بچینن

mohammad_87
12-09-2015, 23:07
سه شنبه بازیهای لیگ قهرمانان شروع میشه و فردا پس فردا باید فصل جدید رو شروع کنیم.هنوز امکان ساخت تیم نیست و سایت یوفا هم زده به زودی

فقط محض جلوگیری از دو گروه شدن فانتزی که پارسال اتفاق افتاد،امسال یگ لیگ ساخته بشه و فقط همون لیگ مدنظر باشه تا مشخص بشه لیگ اصلی انجمن کدومه.

دوستانی که میخوان شرکت کنند در این یکی دو روز پیگیر باشند که عقب نمونند.لینکهای لازم هم در پست اول هست.

Masoud King
14-09-2015, 21:10
eman619rv

سلام

امسال لیگی در دست احداث هست یا نه؟

متشکر

eman619rv
14-09-2015, 23:28
@eman619rv ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام

امسال لیگی در دست احداث هست یا نه؟

متشکر

علیک سلام:n16:

نه متاسفانه هنوز خود سایت یوفا فانتزی مجبوبش رو لانچ نکرده و توی شبکه های اجتماعی هم اکثراً شاکی هستن و یا نگرانی اینو دارن که نکنه شاید امسال دیگه برگزار نشه.

باید صبر کنیم تا فردا و ببینیم چی اتفاقی خواهد افتاد. به شخصه خیلی لذت بردم از دوره های قبلی این فانتزی و امیدوارم قبل بازی اول همه دوستان بتونن ثبت نام کنن

Masoud King
14-09-2015, 23:39
علیک سلام:n16:

نه متاسفانه هنوز خود سایت یوفا فانتزی مجبوبش رو لانچ نکرده و توی شبکه های اجتماعی هم اکثراً شاکی هستن و یا نگرانی اینو دارن که نکنه شاید امسال دیگه برگزار نشه.

باید صبر کنیم تا فردا و ببینیم چی اتفاقی خواهد افتاد. به شخصه خیلی لذت بردم از دوره های قبلی این فانتزی و امیدوارم قبل بازی اول همه دوستان بتونن ثبت نام کنن

آره متاسفانه سایتش هنوز coming soon هست...

Dark Soul
15-09-2015, 17:15
متاسفانه به نظر میاد امسال از فانتزی یوفا خبری نیست !!
یا حداقل از هفته اول شروع نمیشه ...
به نظرم به خاطر تغییر قالب سایت یوفا باشه احتمالا فانتزی هم داره از نظر طراحی تغییراتی می کنه .. . من که این طور حدس می زنم.

Masoud King
15-09-2015, 20:52
دوستان سایتش باز شده ولی دکمه هایی که گذاشتن برای من هیچکدومش کار نمیکنه!

- - - Updated - - -

MORINIO
15-09-2015, 21:26

- - - Updated - - -

منم گزینه pick a team رو انتخاب میکنم اتفاقی نمیفته !

ولی تو قسمت Rules نوشتن که از هفته دوم مرحله گروهی این سری فوتبال فانتزی شروع بکار میکنه .

Masoud King
15-09-2015, 21:31
منم گزینه pick a team رو انتخاب میکنم اتفاقی نمیفته !

ولی تو قسمت Rules نوشتن که از هفته دوم مرحله گروهی این سری فوتبال فانتزی شروع بکار میکنه .
آخه من اول که دد لاین رو نگاه کردم برای امشب زده بود تا ساعت هشت و نیم که میشه 12
ولی الان که شما گفتی نگاه کردم دیدم هفته اول رو حذف کردن! :دی

mohammad_87
15-09-2015, 22:00
با کلی استرس یه تیم سرهم کردم آخرش هم زده از مچ دی 2 امتیازات محاسبه میشه :n02:
خب حالا وقت کافی برای انتخاب تیم هست و عجله نکنید.ضمنا لیگهای سال قبل همگی حذف شده اند و من میرم یه لیگ برای انجمن بسازم. :n16:
وقتشه تاپیک جدید هم زده بشه.

جالبه تو قسمت برنامه بازیها و جداول هنوز آمار پارسال هست و کلا بخش لیگ قهرمانان سایت یوفا دیر آپدیت شده.
امسال در قسمت انتخاب کشور،ایران رو نداریم.من زدم ایتالیا بعد که صفحه رو اسکرول کردم اونهم اسکرول شده حالا برام اسرائیل ثبت شده :n03: ویرایش نداره این قسمت؟

لیگ امسال رو ساختم با نام P30world
پین کد برای پیوستن به لیگ:
8003671

Masoud King
16-09-2015, 09:35
ا کلی استرس یه تیم سرهم کردم آخرش هم زده از مچ دی 2 امتیازات محاسبه میشه :n02:
خب حالا وقت کافی برای انتخاب تیم هست و عجله نکنید.ضمنا لیگهای سال قبل همگی حذف شده اند و من میرم یه لیگ برای انجمن بسازم. :n16:
وقتشه تاپیک جدید هم زده بشه.

جالبه تو قسمت برنامه بازیها و جداول هنوز آمار پارسال هست و کلا بخش لیگ قهرمانان سایت یوفا دیر آپدیت شده.
امسال در قسمت انتخاب کشور،ایران رو نداریم.من زدم ایتالیا بعد که صفحه رو اسکرول کردم اونهم اسکرول شده حالا برام اسرائیل ثبت شده :n03: ویرایش نداره این قسمت؟

لیگ امسال رو ساختم با نام P30world
پین کد برای پیوستن به لیگ:
شما تیمت رو انتخاب کردی؟

mohammad_87
16-09-2015, 11:23
شما تیمت رو انتخاب کردی؟
بله.همون دیشب برای من هم اول انتخاب تیم اصلا کار نمیکرد.بعد درست شد و یه تیم همینجوری ساختم.حدود ساعت 10:30

Masoud King
16-09-2015, 11:32
بله.همون دیشب برای من هم اول انتخاب تیم اصلا کار نمیکرد.بعد درست شد و یه تیم همینجوری ساختم.حدود ساعت 10:30
برای من هنوز گزینه pick a team یا play now کار نمیکنه!
آدرسش همینه دیگه

mohammad_87
16-09-2015, 11:57
آدرس درسته.من الان تست کردم play now کار میکنه.بذارید سایت کامل لود بشه و ترجیحا ابزار نزنید.

قسمت ترانسفر غیر فعاله.شاید برای همین امکان ساخت تیم جدید نباشه تا بازیهای امشب تموم بشه.