PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلـــ با برقـــ و محافظـــ

Naviiid875
13-09-2014, 11:45
با سلام به همه ی دوستان
پارسال،جای فیش پشت مانیتور هی جرقه میداد و قطع میشد،بردم تعمیرات و درستش کردند،اما الان یکی دوماه پیش خواستم اسپیکر رو روشن کنم تا دکمه اسپیکر رو زدم مانیتور چند ثانیه سیاه شد و دوباره روشن شد،زیاد توجه نکردم و گفتم شاید دوباره همون اتصالی که پارسال بود،باشــه...اما چند روز پیش که میخواستم کابل برق پرینتر رو به محافظ وصل کنم،تا وصل کردم دوباره مانیتور چند ثانیه ای سیاه شد و دوباره بالا اومد...اینبار ترسیدم و سیم لپ تاپ رو از محافظ کشیدم بیرون...
دیشب هم گوشی رو گذاشته بودم شارژ(وصل کرده بودم به محافظ) بعد از 45دقیقه فقط 11% شارژ شده بود...
الان وقتی میخوام لپ تاپ رو روشن کنم تموم سیم های وصل شده(اسپیکر و مانیتور و کیس) رو میکشم بیرون و فقط لپ تاپ رو وصل میکنم...
درضمن وقتی سیم رو میخوام بزنم به محافظ یه جرقه میده...
من فک میکنم که مشکل از محافظ هستش...یا خراب شده..یا ولتاژش نمیکشه این همه وسیله بهش وصل باشه(ضعیفه)...
اسپیکر ، مانیتور ، کیــس و مودم رو وصل کردم و هرازگاهی هم پرینتر و شارژر موبایل رو وصل میکنم...
ببخشید حرفام زیاد شد...
روی صفحه نمایش" تلویزیون "هم چند تا خط سیاه نازک افتاده که اگه از جلو نگاه کنی کاملا معلومــه...کسایی که میان خونه ی ما میگن مال اونا هم اینطوری شده و احتمال داره از نوسانات برق باشه...اینم میتونه مربوط به محافظ ضعیف باشه ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب به نظر شما مشکل از محافظــه ؟...یعنی محافظ رو عوض کنم امکان داره حل بشه یا نــه ؟...درضمن اگه محافظ درمقابل برق کاری نمیتونه بکنه یه چند راههی بگیرم
یه محافظ یا چند راهی خوب تا قیمت 70،80 تومن معرفی کنین..تو دیجی کالا یه چند تایی رو دیدم اما یا شاخه هاشون کم بود یا که سردرنیووردم چجوری بودن...

ممنون از همگی