PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه تبلت لنوو را بروز رسانی کنم ؟؟؟

t2download
05-09-2014, 15:29
دوستان تبلت لنوو a5500 رو چطور آپدیت کنم خودش اتوماتیک اپدیت نشد آیا نرم افزار خاصی دارد و آیا بعد بروز رسانی نرم افزار های روی دستگاه پاک می شوند چون صد نرم افزار نصب کردم کمک فوری

GOLDFINCH
05-09-2014, 16:26
در قسمت "Setting" و در "درباره تبلت" یا "Abut Tablet"، یه گزینه به اسم Update وجود داره.
اون رو بزنید.

در مورد برنامه هایی که نصب کردین باید بگم که به صورت خودکار، پاک نمی شن. اما قبل یا بعد آپدیت
بهتره ریست فکتوری انجام بشه که در این صورت برنامه ها، همگی پاک خواهند شد.

توجه داشته باشید که ریست فکتوری می تونه صورت نگیره ولی بهتره انجام بشه.

لازم به ذکر است که نصب 100 نرم افزار برای تبلت می تونه خیلی مضر باشه. شما مطمئنید که 100
برنامه نصب کردین؟ در منو همه آن ها را می بینید؟

t2download
05-09-2014, 17:22
در قسمت "Setting" و در "درباره تبلت" یا "Abut Tablet"، یه گزینه به اسم Update وجود داره.
اون رو بزنید.

در مورد برنامه هایی که نصب کردین باید بگم که به صورت خودکار، پاک نمی شن. اما قبل یا بعد آپدیت
بهتره ریست فکتوری انجام بشه که در این صورت برنامه ها، همگی پاک خواهند شد.

توجه داشته باشید که ریست فکتوری می تونه صورت نگیره ولی بهتره انجام بشه.

لازم به ذکر است که نصب 100 نرم افزار برای تبلت می تونه خیلی مضر باشه. شما مطمئنید که 100
برنامه نصب کردین؟ در منو همه آن ها را می بینید؟

بله 4 صفحه برنامه نصب شده در 4 صفحه اصلی و هر صفحه 24 برنامه مشکلی نداره مشکل چیه روانه هنوز ...........

amirhosein.koh
14-09-2016, 22:49
با سلام
منم همین مشکل رو دارم
دیدم گفتند از طریق همین نرم افزاری که دوستمان گفت میشه هم اپدیت کرد
و هم از طریق رام
تبلت خودمم lenovo S5000-h است

mfateme.t
01-02-2017, 18:40
چرا واسه من گزینه اپدیت اندروید نداره

jahan safari
15-02-2018, 12:52
سلام ، تبلت من لنوو s8 و گزینه آپدیت نداره البته از وقتی که به اندروید 4.4 ارتقا دادم ازبین رفت و خود اندروید ش هم مشکل داره چون وای فای رو غیر فعال می‌کنه و نه میشه به وای فای وصل شد نه میشه با shareit هم چیزی رد و بدل کرد ، راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

radarz
26-03-2018, 20:48
سلام ، تبلت من لنوو s8 و گزینه آپدیت نداره البته از وقتی که به اندروید 4.4 ارتقا دادم ازبین رفت و خود اندروید ش هم مشکل داره چون وای فای رو غیر فعال می‌کنه و نه میشه به وای فای وصل شد نه میشه با shareit هم چیزی رد و بدل کرد ، راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

داره ... زبانش فارسی یا انگلیسی بگرد ببینید تو Setting کجا قرار گرفته معمولا تو بخش اطلاعات گوشی اخرین منوهای setting

M.hamedchari
28-09-2018, 16:06
سلام اساتید محترم
من لنو مدل TB3_730M_160617 دارم
پیم میده تا زمانیکه گوگل پلی را بروزرسانی نکنید نمیتوتنید فلان برنامه را نصب کنید
درصورتیکه روزانه صدهابار گوگل پلی راذدانلود میکن بازم بروز رسانی نمیشه
لطفا راهنماییم کنید
شارژ حجم اینترنتم را هم میخوره با دانلود کردنش
ضمنا از چند دقیقه یکبار گوشی هنگ میکنه و ریستارت میشه
سپاسگذارم

Aleghafoor1
27-10-2018, 00:39
گوشی رو فکتوری ریست کن اگه نشد رامش رو عوض کن

jahan safari
24-02-2020, 23:49
داره ... زبانش فارسی یا انگلیسی بگرد ببینید تو Setting کجا قرار گرفته معمولا تو بخش اطلاعات گوشی اخرین منوهای setting