PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [خبر اختصاصی] Resident Evil Revelations 2 تائید شد

sonixax
02-09-2014, 00:08
خوب امروز توی فیس بوک رسمی رزیدنت اویل یک تریلر دیدم از Resident Evil Revelations 2 و بعد که به سایتهای مربوطه مراجعه کردم متوجه شدم که این بازی تائید شده و میتونیم در سال میلادی جدید منتظرش باشیم.

لینک تریلر منتشر شده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینکهای اخبار منتشر شده :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ipping_nintendo_systems

سایت رسمی بازی :

چیز زیادی از بازی هنوز در نیومده، باقی اخبار و نوشتار و عکسهای مربوطه رو در همین تاپیک قرار بدید :n16:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ipping_nintendo_systems/attachment/0/large.jpg

Layken
07-09-2014, 12:53
جزییات جدید از بازی منتشر شده و مشخص شده که شخصیت اول این قسمت Claire Redfield خواهد بود. :n20: و شخصیت همراه بازی هم Moira خانم هستند که ایشون دختر Barry Burton دهستن که در قسمت اول حضور داشت.
بازی با رزولوشون 1080 و 60 فریم بر ثانیه بر روی PC و کنسول ها اجرا خواهد شد.

اخ که چقدر منتظرش بودم تقریبا یه چیزی حدود 10 سال انتظار

Alireza.M67
08-09-2014, 21:58
والا من که بعد از شماره 6 رفتم Revelation 1 رو بازی کنم، کلا از سری اویل زده شدم .
الآن منتظر Remake و Zero خستم که قراره برای XBOX 360 بیاد . مطمئنا اون دو تا از اینا مزخرفات بهتره ...

Layken
08-09-2014, 23:15
والا من که بعد از شماره 6 رفتم Revelation 1 رو بازی کنم، کلا از سری اویل زده شدم .
الآن منتظر Remake و Zero خستم که قراره برای XBOX 360 بیاد . مطمئنا اون دو تا از اینا مزخرفات بهتره ...

Zero ؟ مگه Zero هم قرار مجدد منتشر بشه؟

sonixax
09-09-2014, 02:44

اتفاقا به نظر من Revelations 1 با توجه به گندهای Racoon City و 6 به نوعی نقطه عطف محسوب میشه!
یک Remake از شماره 2 ساخته شده ولی نه توسط کپکام!!! گفتن دسامبر 2014 میاد بیرون!! سایت رسمی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sonixax
11-09-2014, 03:13
بر طبق آخرین خبر از صفحه فیس بوک رسمی بازی، بازی به شکل 4 اپیزودهای قابل دانلود با قیمتهای 5.99$ و 5.99€ به فروش میرسه.
کل بازی رو میشه به قیمت 24.99$ و 24.99€ خریداری کرد.
قیمت نسخه های فروشگاهی بستگی به فروشگاه و خرده فروش داره.
این هم یک سری عکس از بازی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

darkest
11-09-2014, 10:23
تو این عکسا کریس نیست ک:|نکنه فقط این دختره باشه فقط:|

Malware
11-09-2014, 16:59
:n19: اولین تریلر منتشر شد :n19:

HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Alireza.M67
11-09-2014, 17:09
Zero ؟ مگه Zero هم قرار مجدد منتشر بشه؟

zero نمیاد !؟
نمیدونم والا من فکر می کردم با هم میان .:n13:

Layken
11-09-2014, 20:17
zero نمیاد !؟
نمیدونم والا من فکر می کردم با هم میان .:n13:

نه خبری از زیرو نیست، اگه بود که من کلاهمو دو لبه پرت میکردم رو هوا :دی
راستی علی تاپیک همین اویل رو نمیزنی؟

goldenmember
12-09-2014, 13:26
من از زامبی کشی خوشم میاد
اویل 5 و 6 که عاشقون بودم.(خیلیا ازشون متنفرن)
قبلیارو بازی نکردم
از رولیشنز 1 متنفر بودم.(بخاطر محیط خشک و گیم پلی ساده و گرافیک ضعیف و اکشن نبودن)
اما خیلیا دوسش داشتن
من دوس دارم بازی گیم پلی نسبتا پیچیده و اکشن و پر از صحنه های جذاب باشه
بنظر شما من با سبک ترسناک واقعی و همون که میگن ریشه های اویل مشکل دارم یا نسخه های خوبیو بازی نکردم؟
با این حساب رولیشنز 2 بدردم میخوره یا نه؟

sonixax
13-09-2014, 03:53
قبلیارو بازی نکردم
از رولیشنز 1 متنفر بودم.(بخاطر محیط خشک و گیم پلی ساده و گرافیک ضعیف و اکشن نبودن)
اما خیلیا دوسش داشتن
بنظر شما من با سبک ترسناک واقعی و همون که میگن ریشه های اویل مشکل دارم یا نسخه های خوبیو بازی نکردم؟

تمام قشنگی سری اویل به اینه که کمتر بکشی و تیر کمتری شلیک کنی. برای همینه که شماره های 5 و 6 کلی بهش انتقاد وارد شد.
توی بازی مثل اویل تنها چیزی که مهم نیست گیم پلی و گرافیکه! کما اینکه از اول هم گیم پلی خیلی خوبی نداشت و ملت کلی اعصابشون خراب میشد تا یاد بگیرند چه طوری کاراکترهای بازی رو کنترل کنند.
به نظر من شما اگر دسترسی دارید Resident Evil remake (با شبیه ساز Wii میتونید بازی کنید) ، شماره 2 ، شماره 3 ، Code Veronica و 4 رو بازی کنید. یک مقداری که داستان دستتون اومد 0 رو بازی کنید :دی
Outbreak ها چرند و مزخرف هستند، 5 و 6 رو هم که بازی کردید و میدونید داستان چیه.
اگر نتونید با سه شماره اول ارتباط برقرار کنید معنیش اینه که با هیچ بازی Survivor Horror دیگه ای نمیتونید به خصوص بازیهایی مثل Silent Hill که به شدت در قیاس با اویلها خسته کننده هستند.
البته به طور کلی سلیقه هر نسل با نسل قبلش فرق میکنه. زمانی که هم نسلهای من با سگا و میکرو حال میکردند یک دفعه معجزه ای به نام PS توی کلابها و گیم نتها اومد جلو و اولین خاطره هایی که از بازیهای این سبک داریم اویلهای 1 و 2 و 3 هستند. پس طبیعی هستش برای ما پیرمرد پیرزنها اون سبک جذابیت بیشتری داشته باشه :دی
ما نسلی هستیم که سرپا میرفتیم توی پارک محل، یه دونه سکه 5 تومانی (50 ریالی) مینداختیم توی دستگاه. نیم ساعت Mortal Kombat بازی میکرید و با مشت و لگد میکوبیدیم روی سه تا دکمه که معمولا هم درست کار نمیکرد آخر سر هم ساعتها در مورد فنهایی که روی رفیقمون زده بودیم و نزده بودیم برای هم خالی میبستیم :دی یک مقداری درک نسل ما برای دوستانی چون شما که بازی اکشن دوست دارید و سرشار از انرژی و نشاط هستید سخته:n16:

Azhang
13-09-2014, 12:54
تمام قشنگی سری اویل به اینه که کمتر بکشی و تیر کمتری شلیک کنی. برای همینه که شماره های 5 و 6 کلی بهش انتقاد وارد شد.
توی بازی مثل اویل تنها چیزی که مهم نیست گیم پلی و گرافیکه! کما اینکه از اول هم گیم پلی خیلی خوبی نداشت و ملت کلی اعصابشون خراب میشد تا یاد بگیرند چه طوری کاراکترهای بازی رو کنترل کنند.
به نظر من شما اگر دسترسی دارید Resident Evil remake (با شبیه ساز Wii میتونید بازی کنید) ، شماره 2 ، شماره 3 ، Code Veronica و 4 رو بازی کنید. یک مقداری که داستان دستتون اومد 0 رو بازی کنید :دی
اگر نتونید با سه شماره اول ارتباط برقرار کنید معنیش اینه که با هیچ بازی Survivor Horror دیگه ای نمیتونید به خصوص بازیهایی مثل Silent Hill که به شدت در قیاس با اویلها خسته کننده هستند.
البته به طور کلی سلیقه هر نسل با نسل قبلش فرق میکنه. زمانی که هم نسلهای من با سگا و میکرو حال میکردند یک دفعه معجزه ای به نام PS توی کلابها و گیم نتها اومد جلو و اولین خاطره هایی که از بازیهای این سبک داریم اویلهای 1 و 2 و 3 هستند. پس طبیعی هستش برای ما پیرمرد پیرزنها اون سبک جذابیت بیشتری داشته باشه :دی
ما نسلی هستیم که سرپا میرفتیم توی پارک محل، یه دونه سکه 5 تومانی (50 ریالی) مینداختیم توی دستگاه. نیم ساعت Mortal Kombat بازی میکرید و با مشت و لگد میکوبیدیم روی سه تا دکمه که معمولا هم درست کار نمیکرد آخر سر هم ساعتها در مورد فنهایی که روی رفیقمون زده بودیم و نزده بودیم برای هم خالی میبستیم :دی یک مقداری درک نسل ما برای دوستانی چون شما که بازی اکشن دوست دارید و سرشار از انرژی و نشاط هستید سخته:n16:
واااااااااااااااای که باخوندن دو خط آخر کلی خاطره زنده شد:n28:

Alireza.M67
14-09-2014, 22:38
نه خبری از زیرو نیست، اگه بود که من کلاهمو دو لبه پرت میکردم رو هوا :دی
راستی علی تاپیک همین اویل رو نمیزنی؟
حامد جان تا اساتیدی مثل شما هستن ما جسارت نمی کنیم :n11: :n01:
راستش من خیلی توی اخبار بازی نیستم ...
دیگه مثل قبل زیاد بازی نمی کنم و فقط بازی های خاص بازی می کنم . مثل دارک سولز و فوتبال و ...
البته با تعریف های شما رفتم Revelation 1 رو شروع کردم :n06:
راستی خبری از دارک سولز 3 شد خبرم کن :n02:

goldenmember
15-09-2014, 12:25

نه من مشکلی با سبک ترسناک ندارم. دوست دارم تو یه جای آروم مثلا یه زامبی کله خر بیاد جلوم منم جامو خیس کنم.اما از این گیم پلی های خیلی ساده مثلا نتونی موقع راه رفتن تیراندازی کنی و این حرفا کفرمو در میاره.
آخه یعنی چی؟

البته منم خیلی گیمر جدیدی نیستم 10 ساله تو این کارم فقط چون از 7 سالگیم شروع کردم بازی کردنو خیلی ناشی بودم.بعد کلا اویل و این چیزازو حالیم نبود. تا اینکه با رزیدنت اویل پنج شروع کردم.پنجو که تموم کردم رفتم سراغ چهار.ولی چون با موس نمیشد بازیش کرد . گرافیک پایینی داشت و گیم پلیش یجوری ساده بود بیخیال شدم.
تا اینکه راکون سیتی اومد.حالم ازش به هم میخورد.آشغال بود
بعد شیش اومد.عاشقش شدم.فقط به قول شما کمبود گلوله و چالش زیاد حس نمیشد و لگداش خیلی خیلی کارساز بود و کارو راحت میکرد.

کل تاریخچه اویل من همینه.

Layken
15-09-2014, 12:31
قبلیارو بازی نکردم
اما خیلیا دوسش داشتن

این دو تا عکس رو ببینید :دی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این دو برگ مربوط میشه به چیزی حدود 10 یا 11 سال پیش که داشتم سایلنت هیل 3 بازی میکردم و این امار و ارقام برای باز کردن در یک اتاق داخل بیمارستان هستش.
دقیقا دو ساعت وقت گذاشتم تا تونستم رمز در اتاق رو رمزگشایی کنم :دی
می خوام اینو بگم که بحث سر خود نام Evil نیست، کلا حتا اگه اسم بازی هر چیز دیگه ای بود باز تفاوت نمیکرد چون سبک بازی ها اکشن شده و گیمرها الان دیگه حوصله ندارن فکر کنن، فقط می خوان هر چه سریع بازی ادامه پیدا کنه و برن جلو و تموم کنن، گیمرها الان دوست ندارن که پازل حل کنن و فسفر بسوزونن چه بسا که اصل گیم یعنی همین فسفر سوزوندن و لذتش به همینه
من یادمه بازی هایی تموم کردیم که کلا زبانشون کلا ژاپنی بود یعنی نسخه امریکایی نداشتن ولی باز بازی میکردیم و حل میکردیم و لذت میبردیم.
البته بگم که ریا نباشه ها :دی

Dav0od
15-09-2014, 23:24
منم واسه کرایسیز 1 خیلی فسفر سوزوندم، یادش بخیر بازی های قدیمی چه حال و هوایی داشتن

roya.rashidi
15-09-2014, 23:54
تو ورژن یک بجز اون دختره که شبیه هشت پا بود هیچ کدوم ترسناک نبودن همشون چندش اور بودن فقط :n22:
داستانشم اصلا قشنگ نبود . من دوس دارم محیط بازی همه جا باشه .
خداکنه تو این ورژن اینارو اصلاح کنن

mostafa_gm
24-09-2014, 17:28
حیف کریس و جیل که تو ورژن یک بازی حروم شدن!

Malware
25-09-2014, 15:02
ویدیو دمو Resident Evil: Revelations 2 در TGS 2014 منتشر شد

HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])