PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی حباباب

ehsan_wwe
01-09-2014, 10:50
سلام دوستان بازی جدید ساختم
بازم رکورد زنی هست

اینم لینک دانلودش
دانلود بازی حباباب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک بازی ساده هیجان انگیز و اعتیادآور
محصولی دیگر از سازنده جنگل پریا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شما یک حباب هستید که هر چه دیرتر بترکید امیتاز بیشتری کسب می کنید! با تکان دادن دستگاه خود حباب سر می‌خورد، و با خودرن به حباب‌های دیگر طبعا بزرگتر می‌شوید و بازی سخت‌تر می‌شود، زیرا باید مواظب باشید به توتیاهای دریایی نخورید و گرنه نابود می‌شوید!
هر از گاهی اسب دریایی به داد شما می‌رسد و اگر به آن بخورید کم‌بادتر و کوچکتر می‌شوید و بدین ترتیب می‌توانید بیشتر زنده بمانید.
در نهایت امتیاز خود را (مدت زمان ماندن در بازی) ثبت کنید و رکورد بزنید. پنجاه رکورد برتر در لیست رکوردها نمایش داده می‌شود.
این بازی به صورت اختصاصی توسط مرکز طراحی اسپیرال ایده‌پردازی، طراحی و برنامه نویسی شده و از هر ایده‌ای برای بهتر شدن و جذاب‌تر شدن بازی استقبال می‌کنیم. در صورت بازخوردهای مثبت از طرف شما، قطعا ورژن‌های بعدی این بازی رایگان را با امکانات بیشتر ارائه خواهیم کرد.
ویژگی‌های بازی حباباب:
- استفاده از حرکت گوشی و تبلت (ژیروسکوپ) برای حرکت حباب
- ثبت رکورد و نمایش رکوردهای برتر ایران
- گرافیک جذاب با تم بیکینی باتن (باب اسفنجی!)
- رایگان و بدون پرداخت درون برنامه‌ای
- محیط فارسی و ساده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S.R Download
01-09-2014, 14:35
ایولا خییییییلی باحال بود خوشم اومد :n02:

AMIR REZAs
01-09-2014, 17:11
لینک بازار مشکل داره :n13:

Abaddon
01-09-2014, 18:26
تایید میشه لینک خرابه

ehsan_wwe
02-09-2014, 08:08
عه لینک خراب بود با اکانت خودم رفته بودم توش پنل رو باز میکرد
لینک به روز شد :n12:

shahindelta
10-09-2016, 11:12
خیلی خوبه چون از بک گراند های انیمیشن باب اسفنجی استفاده کردی و این یک امتیاز مثبتی چون کودکان حال خیلی علاقه زیادی در بازی های این سبکی دارند

فرستاده شده از SM-G350Eِ من با Tapatalk