PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیدا کردن رمز وای فای با سیم lan

mykamran
31-08-2014, 21:35
سلام من ميخوام با سیم لن پسورد وای فای را بفهمم ولی نمی تونم.یعنی سیم لن متصل به مودم وای فای وصله ولی وقتی تو تنظیمات مردمم میرم رمز ستاره ای هست چطور رمز را بفهمم.
از cmd دستور netsh.... و اینا را زدم ولی نشد و از pass viewer هم استفاده کردم.نشد چون رمز به صورت ستاره ای هست لطفا راهنمایی کنید
در ضمن source code page هم استفاده کردم نشد.
راستی خودم بلدم رمز را عوض کنم ولی نمیشه فقط میخواهم رمز wireless را بفهمم همین و بس.
مودمم هم huawei هست
لطفا دوستان و اساتید کمک کنید

aref.n
31-08-2014, 22:13
منم قبلا رمزم رو گم کرده بودم و خلاصه راحت ترین راه اینه که زنگ بزنی پشتیبانیت و اطلاعات کسی که ثبت کرده رو بگی و رمز رو بگیری ...
اگه مثل من adsl داری خب زنگ بزن ۲۰۲۰ خیلی سریع جوابتو پیدا میکنی

roya.rashidi
31-08-2014, 23:26
احتمالا تو مرورگر سیو میمونه از خود مرور گر ببینید رمزتونو. البته رمز مخابراط رو میگیم.

اگه یکی رمزشو تو گوشی یا لپتاب و... واستون وارد کرده و میخایی رمزی رو که یه بهت دادن رو بدونی . تو گوشی اندروید سیو میمونه . تو لپتابم میتونی تو قسمت شبکه ببینی.
دیگه نمیدونم این بکارتون میاد یانه .

alirezastar349
20-11-2014, 09:57
سلام
بهترین راه اینه که از نرم افزار سی پسورد استفاده کنید.see password:n06:

alirezastar349
20-11-2014, 10:02
توی مرور گر هیچ پسوردی سیو نمیمونه به غیر از پسور هایی که در سایت ها به کار رفته.از طریق cmd هم ای مشکل قابل حله اما به دلیل کد های طولانی قابل استفاه برای همه ی اشخاص نیست.

alirezastar349
20-11-2014, 10:04
برادر محترم رمز شبکه ی وایرلس دسته پشتیبانی نیست.اون نام کاربری و رمز عبور کانفیگ(نصب مودرم روی خط)هست.