PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : « الماس گراف » || عضو گیری گرافیست , برنامه نویس , طراح وب ||

iroohsavar
31-08-2014, 14:28
به نام حق ...

سایت الماس گراف به دلیل تاسیس جدید به یک سری از دوستان برنامه نویس و طراح وب نیاز داره که به صورت دایمی در این سایت همکاری کنند .

شرایط همکاری در این سایت به صورت زیر می باشد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1. محدودیت سنی : حداقل سن 16 و حداکثر سن 25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2. تسلط کامل به زبان های برنامه نویسی از جمله HTML , PHP , CSS & ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3. تسلط کامل به زبان های برنامه نویسی محتویات و اسکریپت ها از جمله WordPress , Joomla , vBulletin & ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4. در اختیار گذاشتن ساعات 10 الی 19 شب به سایت الماس گراف و دردسترس بودن کامل در این ساعات از شبانه روز
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5. عدم همکاری با سازمان , شرکت , استدیو و سایت های گرافیک و طراحی وب
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6. همکاری با سایر طراحان های سایت

وظایف سایت به صورت شفاهی بیان خواهد شد .

از دوستان علاقه مند به این پیشنهاد میتوانند از طریق راه های زیر با مدیر کل سایت ارتباط داشته باشند .

|| سینا حسین زاده
|| 64 53 215 0914
|| Info@Almasgraph.Com
|| Info@30Plus.ir
|| Rhr@Yahoo.Com

aref.n
31-08-2014, 22:15
دوست عزیز من تقریبا شرایط رو دارم ولی میشه بگی حقوق و از این جور چیزاش چی پس ؟؟؟

iroohsavar
31-08-2014, 22:24
دوست عزیز من تقریبا شرایط رو دارم ولی میشه بگی حقوق و از این جور چیزاش چی پس ؟؟؟

با سلام دوست گرامی,

با مدیر در ارتیاط باشد .

بنده مدیر جذب نیروی انسانی و تبلیغات هستم .

پایدار باشید .

aref.n
01-09-2014, 00:28
میشه شرایط رو کامل بنویسید تا هم برای شما هم برای دیگران مشکلی نیاید ...
الان مثل برای گرافیست چه چیزی لازمه ؟؟؟
الان شما بهتره مشخصات رو بنویسی تا ما هم بهتر انتخاب کنیم دوست عزیز :n16:

iroohsavar
01-09-2014, 09:37
میشه شرایط رو کامل بنویسید تا هم برای شما هم برای دیگران مشکلی نیاید ...
الان مثل برای گرافیست چه چیزی لازمه ؟؟؟
الان شما بهتره مشخصات رو بنویسی تا ما هم بهتر انتخاب کنیم دوست عزیز :n16:

درود دوست گرامی ,

اگه به صورت کامل مطلب رو میخوندید متوجه میشدین که گفته شده :

وظایف سایت به صورت شفاهی بیان خواهد شد .

سربلند باشد .

iroohsavar
05-09-2014, 16:11
Up ......................

iroohsavar
17-09-2014, 13:14

iroohsavar
23-09-2014, 17:42

iroohsavar
02-10-2014, 21:46