PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ۩ Black Dynamite | زیرنویس و تبادل نظر ۩

E.N.A.Y.A.T
31-08-2014, 13:25
درود

--------------------
Black Dynamite
--------------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محصول مشترکـ کمپانی Titmouse [ آواتار؛ آخرین بادافزار و سامورایی افریقایی ] و CNS [ بن 10 ] آمریکاست که شخصیت ها و خصوصیات آن ها برگرفته از فیلمی به همین نام میباشد . فصل اولش سال 2012 پخش شد و فصل دومش امسال همانند فصل قبل از شبکه [ Adult Swim ] پخش خواهد شد .
داستان درمورد یه گروه 4 نفره ـست به رهبری مامور خشن و فحاش سابق سیا "بلکـ دینامیت" و 3 نوچه که گاه مایه دردسر و گاه مایه ابهت و کمکـ دستی برای بلکـ دینامیت هستن .
ژانر مجموعه رو طنز خشن ماجراجویی و +18 دسته بندی میکنم . تا آنجایی که من دیدم ... هرقسمت یکـ فرد از گروه نفر ناخودآگاه وارد دردسر های مختلف و بزرگی میشه و این وظیفه 3 نفر دیگه گروه هست که اون رو از توی این منجلاب سالم بیرون بیارن ... یا ... بعضا دیده شده تیم ماموریت هایی به عهده میگیرن .

شخصیت پردازی خیلی خوبی داره و کلی کاراکتر مسخره دیوونه و دوست داشتنی که میتونه تبدیل به Favorite‌‍ هم بشن !
داستان ها خیلی خوبه و خشونت تا دلتون بخواد ! انواع اقسام حرکات رزمی از سوی استاد بلکـ دینامیت ...

علـاوه بر گرافیکـ زیباش مخصوصا در حین مبارزات ... رنگـ بندی منحصر به فرد متنوع و چشم نواز مجموعه واقعا به دل هر مخاطبی میشینه .
پیشنهاد من به شما اینه ... این پکیج کامل انیمیشنی رو به هیچ وجه از دست ندید !

و در آخر یه سری شات از مجموعه . [حجم تمامی عکس های این پست کمتر از یکـ مگـ میباشند]

رفقای بلکـ دینامیت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ضمن اینکه تیم زیرنویس و ترجمه Subenar در حال ساب زدن این مجموعه است و فصل دوم رو هم بر عهده گرفتیم !:n02: قسمت اول بزودی در این تاپیکـ قرار خواهد گرفت ...

و من الله توفیق /

kortol
31-08-2014, 16:47
انیمیشن های امریکایی بدک نیستند ولی برای ماها که کلا زندگیمون رو با انیمه سر کردیم رفتن به نسخه های غربی کمی سخته !!!

E.N.A.Y.A.T
01-09-2014, 02:40
درود

زیرنویس قسمت اول فصل یکـ سریال Black Dynamite

کاری از تیم زیرنویس Subenar متشکل از E.N.A.Y.A.T ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Arash4484 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امیدوارم لذت ببرید !

Black Dynamite S01E01 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و من الله توفیق /

mestry
13-09-2014, 00:00
دم شوما گرم، دانلود میکنم ببینم چطوریه....امیدوارم به The Boondocks (کار همین شبکه ادالت سویم) برسه، اون فوق العاده بود.

E.N.A.Y.A.T
27-09-2014, 19:15
درود

قسمت های بعد بزودی میاد نگران نباشید :n02:
جفتی درگیریم ... وگرنه زیرنویس ها خیلی وقته ادیت شده فقط بازبینی نهایی میخواد که فرصت انجامش رو نداریم : (

و من الله توفیق /