PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : علت کم کردن شدید شارژ باتری گلکسی نوت

piishii
30-08-2014, 11:26
سلام
من 2 هفته ای میشه گلگسی اس نوت خریدم 8 اینچی 16 گیگ
مدل دقیق
galaxy N5100 8 اینچی
فروشنده زمانی که میخواست این رو برام تست کنه از کارتون در آورد شارژ نداشت
زد همونجا به شارژ و کمی که شارژ شد همه چیز رو نشون داد و ما این خریدیم
آوردیم خونه اومدیم بزنیم به شارژ دیدیم تبدیل برای شارژر این نداریم توی خونه چون همه میدونند سوکت های جدید چطوری است
هیچی آقا نشد از شارژر خودش استفاده کنیم
با توجه به اینکه من گوشی ایکسپریا سولا دارم شارژر اون رو دیدم به این میخوره زدم بهش و شارژ شد تا فردا برم تبدیل بگیرم
اما شارژ 7 8 ساعت بیشتر طول کشید تا 100% شارژ شه !
با خودم گفتم حتما باید با شارژر خودش شارژ میشد دیگه از شارژر خودش از اون به بعد استفاده میکنم ولی الان شدیدا سریع باتری خالی میکنه
فعالیت خاصی باهاش نمیکنم ها میبین 100% شارژ میشه کمی کتاب باهاش میخونم یا ترجمه میکنم و از قلمش استفاده میکنم کل استفاده با یک سری موارد دیگه 3 4 ساعت هم نشه ولی شارژش سریع خالی میشه این سریع که میگم غیرطبیعی است
دلیلش چی است ؟
من با گارانتی خریدم گارانتی باتری رو عوض میکنه ؟ اینکه میگن همون اول که میخری باید بذاری 7 8 ساعت با شارژر خودش البته، توی شارژ باشه درسته ؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند چون خیلی روی اعصابمه 1.200 پولش رو دادم :(

SamGun
30-08-2014, 12:17
سلام
من 2 هفته ای میشه گلگسی اس نوت خریدم 8 اینچی 16 گیگ
مدل دقیق
galaxy N5100 8 اینچی
فروشنده زمانی که میخواست این رو برام تست کنه از کارتون در آورد شارژ نداشت
زد همونجا به شارژ و کمی که شارژ شد همه چیز رو نشون داد و ما این خریدیم
آوردیم خونه اومدیم بزنیم به شارژ دیدیم تبدیل برای شارژر این نداریم توی خونه چون همه میدونند سوکت های جدید چطوری است
هیچی آقا نشد از شارژر خودش استفاده کنیم
با توجه به اینکه من گوشی ایکسپریا سولا دارم شارژر اون رو دیدم به این میخوره زدم بهش و شارژ شد تا فردا برم تبدیل بگیرم
اما شارژ 7 8 ساعت بیشتر طول کشید تا 100% شارژ شه !
با خودم گفتم حتما باید با شارژر خودش شارژ میشد دیگه از شارژر خودش از اون به بعد استفاده میکنم ولی الان شدیدا سریع باتری خالی میکنه
فعالیت خاصی باهاش نمیکنم ها میبین 100% شارژ میشه کمی کتاب باهاش میخونم یا ترجمه میکنم و از قلمش استفاده میکنم کل استفاده با یک سری موارد دیگه 3 4 ساعت هم نشه ولی شارژش سریع خالی میشه این سریع که میگم غیرطبیعی است
دلیلش چی است ؟
من با گارانتی خریدم گارانتی باتری رو عوض میکنه ؟ اینکه میگن همون اول که میخری باید بذاری 7 8 ساعت با شارژر خودش البته، توی شارژ باشه درسته ؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند چون خیلی روی اعصابمه 1.200 پولش رو دادم :(

سلام

شما حتما این مشکل رو با نمایندگی در میون بزار و سعی کن مشکل رو از طریق اونها حل کنی و البته در رابطه با شارژر غیر استاندارد دستگاه که وصل کردید صحبتی نکنید .

این مشکل کمی بعید هست که به خاطر یکبار شارژ با شارژر دیگه بوجود بیاد و معمولا یک پروسه ی مدت دار هست تا به باطری صدمه بزنه .( البته امکان شک به باطری وجود داره )