PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک : افزایش برد وای فای به شعاع 3 کیلومتر. چگونه ؟

farsweb
30-08-2014, 00:36
سلام دوستان
خانه بنده دریالای یک آپارتمان 6 طبقه واقع شده. طبق محاسبات بنده اکثر مواقع در محل کار، کتابخانه، باشگاه و .... در شعاع حداکثر 3 تا 4 کیلومتری منزل قرار دارم. به همین جهت به دنبال راهی هستم تا به کمک آنتن بیرونی و تجهیزات دیگر برد اینترنت منزل و امکان دسترسی به پی سی خانه را به شعاع 3 تا 4 کیلومتر افزایش دهم. پشت بام خانه اشراف مناسبی دارد و مانع جدی در مقابل آن نیست.

درخواست راهنمایی دارم . چه تجهیزاتی مورد نیاز است ؟ لطفا چند مدل مناسب با ذکر قیمت معرفی بفرمایید با سپاس

parham_7
30-08-2014, 00:41
اگه با گوشی بخوای وصل شی به یه روتر هم انتن دهی وای فای گوشیت مهمه هم اون روتر ...
یعنی هر چیزی هم که بزاری باز با گوشی نمیشه وصل شی چون گوشی عملا توانایی فرستادن امواج به برد ۳ کیلومتر رو نداره

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2

farsweb
30-08-2014, 10:51
اگه با گوشی بخوای وصل شی به یه روتر هم انتن دهی وای فای گوشیت مهمه هم اون روتر ...
یعنی هر چیزی هم که بزاری باز با گوشی نمیشه وصل شی چون گوشی عملا توانایی فرستادن امواج به برد ۳ کیلومتر رو نداره

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2

بله . هدف وصل شدن با گوشی و لپتاپ هست. در مورد لپتاپ گیرنده قابل حملی برای تقویت وای فای وجود داره که بتونه این برد رو پوشش بده ؟

Asus550
08-09-2014, 13:46
تو منطقه ما یه آنتن بزرگ وای فای هست که تا 3 - 4 کیلومتر برد داره و وقتی بهش وصل میشی ... ازت یوزر و پسورد میخاد و بعد به نت وصلت میکنه .... واسه این آنتن ها تحقیق کن.:n07:

black_core
05-10-2014, 02:18
وقت بخیر.
از اکسس پوینت های داخلی ساختمان میتونید استفاده کنید
از اکسس پوینت ها و انتن های رادیویی بیرونی هم میتونید استفاده کنید.
که در آنتن های رادیویی ، در بعضی دستگاه ها برد سیگنال تا 60 کیلومتر هست.

یا حق :n12: