PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوري EditBox هام كه در Formview هستن Clear نشن؟

angle25
03-09-2006, 15:00
سلام
من از Formview تو برنامه ام استفاده كردم كه اين خاصيت رو داره كه خودكار با زدن دكمه insert مقادير درون TextBox ها رو درون Database ميريزه و بعد هم EditBoxها رو Clear ميكنه ولي من ميخوام كه مقدار 2 تا از EditBox هام Clear نشن و همون مقداري كه موقع Load صفحه توي اونها قرار ميگيره بمونه(اين TextBox ها تاريخ و نام فايل رو نگه مي دارن)ممنون ميشم راهنماييم كنين(روي pageload,unload,insertbuttonclick كد نوشتم جواب نميده :sad: )

Last Killer
03-09-2006, 16:03
بايد وقتي كه insert ميكني if بذاري بعد كه رسيد به editbox مورد نظر عمليات زمثشق رو Handle كني همين :evil:

aminkarami
03-09-2006, 21:00
سلام
نمي دونم دوست عزيز ولي ببين توي asp.net به ازاي هر فرمان صفحه يه بار بارگزاري شه. نكته اي كه توي همه ي زبون ها وب نويسي بوده اينه كه تمام اطلاعات به حالت default بر مي گردند.و تمام اطلاعات پاك مي شه. براي اين كار session ها رو استفاده مي كنند . اين نوع object ها در صورت بارگزاري مجدد صفحه مقدار رو تو خودشون نگه مي دارند.مي توني قبل از عمليات محتوياته textbox رو بريزي تو session بعد از بارگزاري صفحه اونا رو بريزي تو textbox.
نحوه ي تعريف session:
Session["date"]=textBox1.text;
مرسي امين

angle25
05-09-2006, 14:15
سلام
دوست عزيز امين كرمي خيلي ممنون
lastkillerعزيز ممنون از جوابت ولي چيزي كه شما گفتي عملي نيست چون عمليات insert در formview خودكار انجام ميشه و من كدي براش ننوشتم.
بازم ممنون