PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مسابقه طراحي كارت(همراه با جايزه)

sourena
03-09-2006, 14:03
سلام به كليه دوستان...من مي‌خوام يه كارت ويزيت چاپ كنم!(چون خيلي ارزونه!)
خودم چند تا طراحي كردم ولي زياد جالب و جذاب نبودن!مي‌خوام گرافيستهاي اين انجمن كه تعدادشون هم كم نيست،اين زحمت رو باسم بكشن!اين مسابقه جايزه هم داره و دوستي كه طراحي زيباتري ارايه داده باشه برنده مسابقه است!(جايزه هم داره!)
در همين راستا:
دوستاني كه مي‌خوان طراحي كنن به من پيغام خصوصي بزنن تا اطلاعات خودم رو باسشون بفرستم!(ايميل و اسم وشماره تلفن و...)
از همين الان تا جمعه شب وقت طراحي داريد!طراحي كنيد،عكس كوچيكش رو بذاريد اينجا من مي‌بينم آخر سر هم برنده رو مي‌گم كيه و جايزش رو 23 شهريور در حضور جمع كثيري از دوستان بهش تقديم مي‌كنم!
كارت طراحي شده بايد اين مشخصات رو داشته باشه:
8.6در4.8 سانتي مترباشد.
فرمت فايل Tiff باشد.
300پيكسل باشه.
Cmyk باشه!

موفق و پيروز باشيد.

mahsoft
03-09-2006, 14:16
عزیز لطف کن اسم کسانی که اعلام امادگی میکنن رو این جا بمویس مرسی

موفق باشی

sourena
03-09-2006, 14:19
طبق در خواست اين دوست عزيز كسانيكه آماده هستند اينجا اسمشون رو بنويسند...

mahdi_z100
03-09-2006, 14:35
ok
من هستم

Elfin-D
03-09-2006, 15:19
سلام
سورناي عزيز
لطف از همين الان جايزه ي مسابقه رو تعيين كه دوستان تكليف خودشون رو بدونن

sourena
03-09-2006, 16:13
جايزه اش چيز خوبيه!!!شماها كه نبايد دنبال جايزه باشيد....حالا مار رو بكنيد.....
فعلا كه كسي پيغام خصوصي نفرستاده تا مشخصاتم رو بهش بدم.....هركي آمادس پيغام بده.

mahsoft
03-09-2006, 16:20
عزیز شما مشخصات رو همینجا بذار این طور دسترسی راحت تره

sourena
03-09-2006, 16:21
عزیز شما مشخصات رو همینجا بذار این طور دسترسی راحت تره

تو حاضري شماره موبايلت رو بذاري اينجا؟؟؟ :blush:

Elfin-D
03-09-2006, 17:08
تشويش اذهان عمومي
اين تاپيك به عبديت پيوند ميخوره
ميتونيد در خواستتون رو بار ديگه واينبار به صورت درخواست و نه وعده ي سرخرمن جايزه مطرح كنيد
قفل شد

sourena
04-09-2006, 17:01
سلام ...
متاسفانه اينجور كه ما شاهديم عده اي از همكاران و مديران سايت كه تعدادشون كمتر از انگشتهاي دست هستش و زياد از مدت همكاري يا مدريتشان نميگذره...دوست دارند اعمال قدرت بكنند.
براي اثبات اين حرفم همين تاپيكي كه مي‌بينيم....
مهدي_بست از اول شاهد همه چيزبود.وكاملا در جريان بود و جايزه هم دستش بود.خودش مي‌تونه بياد اينجا و شهادت بده!
من به ميثم و سينا و علي پيشنهاد مي‌كنم كه همكاران و مديراني انتخاب كنند كه عقده نداشته باشند.
معلومه كه هزاران بار تاپيكهاي الفين قفل شده و حالا اين باسش عقده شده!تاپيك رو بي دليل قفل كرده!من خودم 3بار تاپيكهام قفل شده ولي هر 3دفعه مافيا بهم توضيح داده كه چرا تاپيك قفل شده!ولي الفين خودش اومده پست داده....بعدش تاپيك رو قفل كرده!(اين عقده اي بودن رو نشون ميده!)
مافيا هم دليل خوبي باسه عقده اي نبودن هستش چون كارش رو خوب بلده!(اكثر مديرها همينطورند!(مثل مافيا كارشون رو بلدن!)
متاسفانه shahin_king كه خداييش تو مدير بودنش تو انجمن چيزي كم نذاشته بايدنظارت بيشتري داشته باشه!
حالا اگر الفين دوست داره بيست وسوم بياد سر قرار تا تاپيك رو با قفلش بكنم يه جاييش تا هوس قفل كردن تاپيك به سرش نزنه.البته من با قفل شده تاپيك مشكلي ندارم ولي خب از اونجايي كه خودش اونجا اول پست داد بعدش تاپيك رو بي دليل قفل كرد بايد درس خوبي بهش داد تا ديگه هوس قفل كردن تاپيك به سرش نرنه و درس عبرتي هم باسه اون دسته از همكاران و مديران تازه وارد بشه و پستها رو بي خودي پاك نكنن و تاپيكها رو بي دليل قفل نكنن و دليل و مدرك بيارن.
در كل ممنون از كليه همكاران و مديران (البته از نوع غير عقده اي)و اميدوارم هرچه سريعتر به اين موضوع رسيدگي بشه!

Elfin-D
04-09-2006, 19:18
سلام ...
متاسفانه اينجور كه ما شاهديم عده اي از همكاران و مديران سايت كه تعدادشون كمتر از انگشتهاي دست هستش و زياد از مدت همكاري يا مدريتشان نميگذره...دوست دارند اعمال قدرت بكنند.
براي اثبات اين حرفم همين تاپيكي كه مي‌بينيم....
مهدي_بست از اول شاهد همه چيزبود.وكاملا در جريان بود و جايزه هم دستش بود.خودش مي‌تونه بياد اينجا و شهادت بده!
من به ميثم و سينا و علي پيشنهاد مي‌كنم كه همكاران و مديراني انتخاب كنند كه عقده نداشته باشند.
معلومه كه هزاران بار تاپيكهاي الفين قفل شده و حالا اين باسش عقده شده!تاپيك رو بي دليل قفل كرده!من خودم 3بار تاپيكهام قفل شده ولي هر 3دفعه مافيا بهم توضيح داده كه چرا تاپيك قفل شده!ولي الفين خودش اومده پست داده....بعدش تاپيك رو قفل كرده!(اين عقده اي بودن رو نشون ميده!)
مافيا هم دليل خوبي باسه عقده اي نبودن هستش چون كارش رو خوب بلده!(اكثر مديرها همينطورند!(مثل مافيا كارشون رو بلدن!)
متاسفانه shahin_king كه خداييش تو مدير بودنش تو انجمن چيزي كم نذاشته بايدنظارت بيشتري داشته باشه!
حالا اگر الفين دوست داره بيست وسوم بياد سر قرار تا تاپيك رو با قفلش بكنم يه جاييش تا هوس قفل كردن تاپيك به سرش نزنه.البته من با قفل شده تاپيك مشكلي ندارم ولي خب از اونجايي كه خودش اونجا اول پست داد بعدش تاپيك رو بي دليل قفل كرد بايد درس خوبي بهش داد تا ديگه هوس قفل كردن تاپيك به سرش نرنه و درس عبرتي هم باسه اون دسته از همكاران و مديران تازه وارد بشه و پستها رو بي خودي پاك نكنن و تاپيكها رو بي دليل قفل نكنن و دليل و مدرك بيارن.
در كل ممنون از كليه همكاران و مديران (البته از نوع غير عقده اي)و اميدوارم هرچه سريعتر به اين موضوع رسيدگي بشه!

سلام
دوست عزیز
شما اگر پست من رو درست مطالعه بفرمایید متوجه میشید که دلیل قفل شدن تاپیک مشخص شده.
در ثانی ,این تاپیک توسط مدیر انجمن به ترش فرستاده شده,پس به راحتی میشه نتیجه گرفت که عمل من درست بوده.
پس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sourena
04-09-2006, 23:26
شما اول برو ديكته ياد بگير بعد بيا همكار بشو....خودت پستتو بخون متوجه ميشي.
تو نفرستادي تو ترش.تو قفلش كردي چون اونجات سوخت كه من نگفتم جايزه چيه!ترسيدي جايزه نگيري.جايزه دست مهدي بود.مدير كارشو بهتر از تو بلد بوده كه قفل تاپيك رو باز كرده و گذاشتتش اينجا!(كارتو ياد بگر بعد همكار شو عقده اي بودن رو فراموش كن)حالا ادبت كه كردم تاپيك رو بي خودي قفل نميكني....چون خودتم مي دوني كه تاپيك رو بي خودي قفل كردي!

MaFia
07-09-2006, 06:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اي بابا دو تا رفيق گل ما مي بينم كه خيلي راحت دارن هر چي مي خوان به هم مي گن
صلوات بفرستيد تو رو خدا
دوستي ها اينقدر هم بي ارزش نيست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]