PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش دک/آمپ هدفون با کابل های مربوطه

rave-87
26-08-2014, 00:17
با سلام
دوستان! بنده قصد دارک که دک/آمپ هدفون خودم رو به فروش برسونم.
دک/آمپ ساخت شرکت schiit آمریکا هستش و با کمک یکی از دوستان برام از کانادا خریداری شده و بعد به اینجا اومده. دک/آمپ کلاً حدود 20 ساعت کار کرده. و الأن دو ماهی می شه که اصلاً کار نکرده.
دک قابل استفاده با انواع کامپیوتر از طریق usb هستش و بدون هیچ نرم افزار کمکی، کارت صدای داخلی لپ تاپ (کامپیوتر) رو از کار میندازه و خودش نصف وظیفه اون رو برعهده می گیره. نصف دیگه وظیفه رو هم آمپ به عهده می گیره. تا در نهایت شما ارتقا قابل توجهی از کارت صدای لپ تاپ یا کامپیوترتون داشته باشین.

هر دو محصول در مقابل قیمتشون بسیار عالی هستن و از بهترین گزینه های موجود در بازار جهانی در مقابل قیمتشون هستند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نکاتی که قبل از خرید این ستاپ باید حتماً در نظر بگیرید:
1- آمپ vali ذاتاً آمپی هستش که برای استفاده با هدفون های امپدانس بالا (و حساسیت کم) طراحی شده. پس اگر هدفون داخل گوشی یا هدفون حساستون رو بهش وصل کنین، در وهله اول صدای دینگگگگگگگگگگگ می شنوین. و 1 دقیقه اون صدا طول می کشه. البته این صدای دینگ، توی ذات این آمپ هست. ولی با هدفون های امپدانس بالا، بعد از کمتر از 30 ثانیه کاملاً محو میشه. کلاً توضیحات توی سایت رو کامل بخونین. توضیحاتش کمه ولی خیلی رک و صریح هستش.
2- این آمپ با هدفون هایی که کمی صدای سرد و طبیعی یا تریبل کمی تیز دارن، بسیار خوب مچ می شه؛ برای همین هدفون ها hd800, hd700 سنهایزر و dt880, dt770, dt990 بیردینامیک گزینه های بسیار خوبی هستن برای مچ شدن با این ستاپ.
3- در مورد هدفون هایی که صدای مایل به سرد هم ندارن، این آمپ میتونه صدای هدفونتنو رو کمی آبدار کنه. برای همین خیلی ها با hd650, hd600 , hd598 سنهایزر از این ستاپ استفاده می کنن و خیلی راضین.
کلاً میتونین به تاپیکش توی هدفایی برید و خودتون تجربه کاربرها رو ببینید:

این دک/آمپ برای من با هزینه مالیات و حمل و نقل حدود 280 دلار تموم شد. من3 تا کابل هم گرفتم برای این ستاپ. که بهترینشون کابل rca شرکت daiyo هستش. که 40 تومن خریدم.
من قیمت نهایی که برای کل ستاپ (دک+ آمپ+ rca+ usb+ 3.5mm to rca) در نظر دارم 650 تومنه.

t-jays
09-09-2014, 12:25
این ست آپ به علت محدودیتهای بازار داخل ارزش خیلی خیلی زیادی داره، چون حتی در خارج از کشور هم ارزش خرید بالایی داره.
من صدای آمپش رو اولین بار با Hd800 شنیدم. که واقعا از بقیه ی آمپهایی که اونجا بودن و قیمتهای بالای 400 دلار داشتن هیچی کم نداشت که خیلی جالب بود و توی برخی از ریویوهای این آمپ هم از صدای خوب اون با HD800 تعریف زیادی کردن. در نهایت امیدوارم هم داداش خوبمون خوب بفروشه و هم خریدارش کلی از صداش لذت ببره.
موفق باشید.

peaceful1
01-10-2014, 22:31
یکی از بهترین و قدیمی ترین دوست های Audiophile امریکاییم یه سال پیش درباره ستش تو فیس ازم پرسیده بود که نظرت چیه که schiit گرفتم من هم در جواب بعد از توضیح درباره خرید خوب و انتخاب تخصصیش بهش گفتم قربوت این چیزهای high-end top notch تو کشور ما حتی گردش هم پیدا نیمشه
خوشحال ام که میبینم افرادی هستند که میفهمند :n01::n05:

Scarlett-solo
31-03-2015, 17:57
سلام،احیانا شما تنها آمپ رو بصورت جداگانه هم میفروشید؟
من کارت صدای خوبی دارم،فقط آمپ ندارم.

rave-87
31-03-2015, 22:32
سلام
اتفاقاً نظرم بیشتر روی فروش فقط دک هست :n02:

ولی هر دو تا رو با هم می فروشم. آمپ رو به تنهایی خیر.

HusseinR
28-04-2015, 22:49
سلام
دوست عزیز آمپ و دک هنوز موجوده؟
مرسی