PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اخر نفهميديم چطوري با outlook ميل بدم؟

behz@d
27-04-2005, 20:05
اخر نفهميديم چطوري با outlook ميل بدم؟
همه تاپيكهاي مرتبط رو هم خوندم اما..........
:roll: از gmail استفاده ميكنم
اقايان پروفشنال كمك كنند

Roozedidar
29-04-2005, 12:09
سلام عزيز
متاسفانه من پروفشنال نيستم اما تا اونجا كه امكان داره راهنمايي ميكنم. عزيز شما ابتدا به سايت گوگل رفته و به ايميل خودتون توسط يوزر نيم و پسوردتون لاگين ميكنيد براي لاگين كافيست در آدرس بار مرورگرتون تايپ كنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس از لاگين شما بر روي لينك Settings كه سمت راست و بالاي صفحه قرار داره كليك كنيد. پس از اون بر روي زبانه Forwarding and POP كليك كنيد و بعذ در قسمت POP گزينه اول يا دوم را كه بسته به نياز شماست فعال كنيد. سپس بر روي دكمه Save Changes كليك كنيد. البته شما قبل از اين كار بايد بر روي لينك Configuration instructions كه بالاي همين دكمه قرار دارد كليك كنيد تا راهنماي ست آپ كردن سافتي كه ميخواهيد از آن براي كار با جي ميلتان استفاده كنيد باز شود. پس از اون كار ديگه براي شما دوست عزيز سادست و كافي سافت خود را از ليست انتخاب كنيد و ست آپ نماييد. راهنما تصويري است ولي اگر باز هم پس از سعي كردن سوالي بود در خدمتم...

behz@d
30-04-2005, 20:19
دستت درد نكنه ولي من با گرفتن ميلها مشكل ندارم اينكارارو خودم بلد بودم و قبلا انجام دادم و مشكلي با گرفتن ميل با outlook ندارم فقط نميتونم چيزي بفرستم :(

Roozedidar
01-05-2005, 02:44
بازم سلام
عزيز شما اگه طبق راهنماي ست آپ سايت گوگل smtp را ست آپ كرده باشيد. مشكلي نخواهيد داشت. لطفا يك بار ديگه ست آپ را با راهنماي سايت گوگل چك كنيد. اطمينان داشته باشيد درست كار ميكنه :wink: جهت اطمينان بيشتر همين الآن هم چك كردم و به خوبي عمل كرد.
موفق باشيد... :)

behz@d
01-05-2005, 16:50
مثل 995وغيره و ..... هر كاري رو كه فكر كني كردم
بازم ممنونم

Navid
01-05-2005, 17:44
خب به نظر من بي خيال خoutlook بشو ! برو سراغ اپرا يا Thunderbird چون خيلي بهتر از outlook هستن !!!

iman17
02-05-2005, 00:48
دوست عزيز! تنظيماتشو مثل من به صورت زير انجام بده!
اميدوارم مشکلت حل بشه! :)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mpsjavad
02-05-2005, 00:59
با سلام ..

شما ميتوني براي اموزش تصويري بري به :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشي . :arrow:

behz@d
02-05-2005, 03:14
اقا مشكل من حل شد من my server requre.......... رو تيك زده بودم اما setting رو تنظيم نكرده بودم با تشكر از همه :D كلي از مشكلاتم حل شد

Roozedidar
02-05-2005, 11:14
شكر...