PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش کیف پول چرم و کیف موبایل در یک کیف

casement.ir
20-08-2014, 23:35
سلام دوستان. بر آن شدیم برای معرفی شرکت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و ارایه محصولات و اطلاع یافتن از نظر دوستان عزیز یکسری از محصولات رو مطابق با قوانین بازارچه ی انجمن برای نمایش قرار بدیم تا هم نظر دوستان رو در باره ی قیمت ها و مدل های ارایه شده بدونیم و هم اینکه اگر تمایل داشتند محصولات رو سفارش بدند.
برای معرفی شرکت casement.ir باید عرض کنم که شرکت وارد کننده ی مستقیم قاب و کیف و اسمارت کاور آیپد و گوشی از کشور انگلستان هست که تمامی محصولات رو مستقیم خریداری و وارد می کنه و قبل از ارایه, اون ها رو بازرسی و کیفیت سنجی می کنه و بر اساسی خاص سعی بر ایجاد پلی بین خریداران ایرانی و فروشندگان کیس های خاص و با کیفیت داره در اینجا به علت قوانین خاص انجمن تنها یکی از محصولات رو با عکس هایی که از محصول گرفته شده قرار می دهیم و در صورت نیاز به سایت مراجعه کرده و تمامی محصولات رو ببینید.

محصولی که در اینجا قصد معرفی آن را داریم محصولی با قیمت مناسب و کیفتی خوب است که همزمان هم کیف پول هست و هم کیف موبایل. جنس آن از چرم faux بوده که بسیار شبیه چرم اصل است.

عکس هایی از محصول و لینک سفارش رو برای شما در زیر قرار دادیم:
.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در۳ رنگ موجود است و ارسال آن به سراسر کشور کاملآ رایگان است.
مناسب برای گوشی های iphone 4, 4S, 5S and Samsung Galaxy S2,S3,S4 و هرگوشی کوچکتر از اینها
برای سفارش محصول به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وارد شوید و محصول را اتخاب کنید یا مستقیمآ از لینک زیر برای سفارش محصول استفاده کنید :
لینک خرید محصول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستم.

setareh025
30-09-2014, 12:39
با سلام
واقعا کیف شیک و جاداریه حتما یکی خرید میکنم

casement.ir
01-10-2014, 16:48
سلام ممنونم از لطفتون. اتفاقآ به تازگی امکان بازدید کالا رو هم اضافه کردیم. اگر خواستید سفارش رو ثبت بفرمایید در خدمتم.