PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید ماشین ظرفشویی

Siavash_gh67
23-08-2014, 11:03
سلام
من میخوام ماشین ظرفشویی بخرم
این مدل رو انتخاب کردم ولی متاسفانه در مورد ظرفشویی های ال جی زیاد تعریف نشنیدم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با همین قیمت به بوش معمولی هم میشه خرید
به نظر شما چیکار کنم؟
دوستانی که ال جی دارن نظرشون رو بفرمایند

البته ناگفته نماند چند ماه پیش میخواستیم تلویزیون ال جی بخریم، گفتن مدل ----- دار به درد نمیخوره و کیفیت نداره ولی ما خریدیم و خیلی خیلی عالیه هم امکانات فراوان داره هم کیفیت بالا!

متشکرم

bijandarbari
23-08-2014, 13:15
سلام

ما زمانی که می خواستیم ماشین ظرفشویی بخریم ، خیلی تحقیق کردم. از ال جی خیلی تعریف می کردن. قیمت مناسبی هم داشت.
البته ما magic 8 نفره خریدیم و الان خیلی هم راضیم.

پس خیلی رو حرف بقیه حساب نکن.

ولی لوازم خانگی رو بهتره مارک و مدلی بخری که تو بازار فراوونتره.سراغ مدل های خاص نرو.

در ضمن اگه 2 نفر هستین و مهمون زیاد ندارین ، 8 نفره بخرین بهتره.

Siavash_gh67
23-08-2014, 18:35
سلام

ما زمانی که می خواستیم ماشین ظرفشویی بخریم ، خیلی تحقیق کردم. از ال جی خیلی تعریف می کردن. قیمت مناسبی هم داشت.
البته ما magic 8 نفره خریدیم و الان خیلی هم راضیم.

پس خیلی رو حرف بقیه حساب نکن.

ولی لوازم خانگی رو بهتره مارک و مدلی بخری که تو بازار فراوونتره.سراغ مدل های خاص نرو.

در ضمن اگه 2 نفر هستین و مهمون زیاد ندارین ، 8 نفره بخرین بهتره.

سلام
ممنونم
2 نفر ک بیشتریم
3 تا 5 نفریم:n02:
تفاوت قیمت 8 نفر با 14 نفره چقدره؟
مدلهای ال جی معمولا برنامه شستشو با نصف ظرفیت دارن

bijandarbari
23-08-2014, 21:34
سلام
ممنونم
2 نفر ک بیشتریم

قیمتش تقربا 1.7 برابر 8 نفره هستش.

MOHAMMAD_ASEMOONI
24-08-2014, 17:02
سلام دوستان
3 سال پیش یکی از اقوام ماشین بوش خریده بود چون 11 نفر هستند .
اما اصلاً بلد نبود باهاش کار کنه
بنده براش کاتالوگش رو خوندم تا راهش بندازیم
دیدم دنگ و فنگش خیلی زیاده
پودر مخصوص , ساچمه های پلاستیکی مخصوص که به جای اسکاچ کار میکنه و با سرعت زیاد میخوره به طرفها تا غذاها رو پاک کنه , نوشته بود ظرفهای معمولی رو داغون میکنه و نقشها و رنگها رو میبَره ( با پرتابِ ساچمه ها ) و باید کم کم ظرفها رو با ظرفهای مخصوص ماشین ظرفشوئی عوض کنند !!!
ماشینهای الان هم همینجوریه ؟

Siavash_gh67
25-08-2014, 20:04
سلام دوستان
3 سال پیش یکی از اقوام ماشین بوش خریده بود چون 11 نفر هستند .
اما اصلاً بلد نبود باهاش کار کنه
بنده براش کاتالوگش رو خوندم تا راهش بندازیم
دیدم دنگ و فنگش خیلی زیاده
پودر مخصوص , ساچمه های پلاستیکی مخصوص که به جای اسکاچ کار میکنه و با سرعت زیاد میخوره به طرفها تا غذاها رو پاک کنه , نوشته بود ظرفهای معمولی رو داغون میکنه و نقشها و رنگها رو میبَره ( با پرتابِ ساچمه ها ) و باید کم کم ظرفها رو با ظرفهای مخصوص ماشین ظرفشوئی عوض کنند !!!
ماشینهای الان هم همینجوریه ؟

سلام
خیر اینجوری نیستن
ولی خب اینقدر میگن بوش بوش بوش ماشین ظرفشویی هاش با اون قیمت خیلی آپشن کمی داره
ماشین لباسشویی هاش صدای زیادی داره
از نظر دنگ و فنگ من موقع نصب لباسشویی یکی از اقوام پیشش بودم خود نماینده شرکت برنامه هاشو نمیدونست، ظاهرا پیچیدست!
اینا رو من دیدم
حالا از نظر جنس واقعا استخون دارتر باشه نمیدونم!!!

ملا نصرالدین
26-08-2014, 08:41
سلام
ممنونم
2 نفر ک بیشتریم

سلام
من قبلا هم گفتم.هر مدلی که میگیرید بزرگترین سایزش رو بگیرید.
درسته 2 نفر هستید ولی داخل ماشین ظرفشویی قابلمه ها و کاسه ها را باید دمر بگذارید و فضای زیادی را میگیرد

من هم از ال جی تعریف زیادی نشنیدم.خواهرم داره همش غر میزنه.حالا نمیدونم اون طرز استفاده اش رو نمیدونه یا کلا ایراد داره
من Haier گرفتم.خیلی خیلی راضی هستم.خدارو شکر 4 ساله داره کار میکنه.همش هم توش پودر ایرانی میریزم ولی تا حالا که مشکلی نداشته

MOHAMMAD_ASEMOONI
26-08-2014, 15:28
سلام دوستان .
چیزی که میگم نظر شخصی بنده هست :
ظرف شستن کار ساده و آسونی هست و کلی هم به تقویت عضلات بدن و تقویتِ کارائی مغز کمک میکنه یعنی ضد بیماریِ تنبلی هست که بدن و مغز رو داغون میکنه و باعث هزار و یک بیماری میشه .
اگر فقط از روی تنبلی میخواین ماشین ظرفشوئی بخرین , به نفعتونه که نخرین .
ظرف شستن کاری نداره :
اول از هر چیز سر سفره که دارین غذا میخورین بشقابها رو خوب تمیز کنین یعنی کم غذا بکشین و همش رو بخورین و با کمی نان حسابی تمیزش کنین و نان رو هم بخورین . بعضیها حتی دوست دارند بشقابشون رو لیس میزنند و براق میدن تحویل .
:20:

اینجوری سریعتر و راحتتر با آب و مایع ظرفشوئیِ کمتر شسته میشن .
دستکش دست کنین
آب داغ رو خیلی کم باز کنین و بیشتر چربی و مواد غذائی رو با آب بشورین ( شستشوی سریع )
حالا ظرفها رو از بزرگ به کوچیک بچینین توی سینک روی همدیگه
کمی مایع ظرفشوئی و آب قاطی کنین و ظرفها رو با اسکاچ بشورین ( آب و مایع هر ظرف میریزه روی ظرفِ زیریش )
وقتی همه رو با اسکاچ شستین , دوباره به ترتیب بزرگ تا کوچیک بچینینشون توی سینک و آب بکشین .
آب هر ظرف میریزه روی ظرفهای دیگه و تا حدودِ زیادی اونها رو هم میشوره یعنی در مصرف آب خیلی صرفه جوئی میشه .
مایع ظرفشوئی حاوی مواد شیمیائی خطرناک هست که خوردنش خیلی ضرر داره . بنابراین باید ظرفها رو خوب آب بکشین و دستمالی کنین موقع آبکشی تا تمام مایع طرفشوئی شسته بشه
موقع ایستادن حتماً روی دو پا تکیه بدین با باز گذاشتن پاها به اندازه 20 تا 30 سانت ( مثل ورزشکارها ) و روی یک پا تکیه ندین و کج واینسین .

این کارها از تنبل شدن مغزتون و عضلات بدنتون جلوگیری میکنه
البته خانومهای حامله بهتره از پزشکشون سوال کنند چطوری بایستند
بعضیها میگن این روش مناسب هست

بعضی وقتها هم میتونین یه حرکتهای نرمشی انجام بدین
آقایون هم درسته که حامله نمیشن اما بعضیهاشون روزی ده بار زیر بار زندگی میزان .

پیشبند یادتون نره تا لباسهاتون خیس و کثیف نشه .
هر چه ظرفها رو دیرتر بشورید , پاک شدنشون از چربی و بو سخت تر میشه چون مولکولهای چربی و غذا بیشتر میچسبه به ظرفها پس بهتره تا غذا خوردین ظرفها رو بشورین
اگر زود بشورینشون به وقت و آب و مایع کمتری احتیاج هست .
میتونین به موزیک یا اخبار یا یک فیلم یا برنامه ی علمی گوش کنین موقع ظرف شستن .
سعی کنین ظرفها رو به هم نزنین تا صدای کمتری ایجاد بشه . همه ی اینها به فعال موندنِ سلولهای مغزتون کمک میکنه چون دائم کار میکنه .

اگر یک عذر موجه و منطقی برای خرید ماشین ظرفشوئی ندارین , متاسفانه شما دارین میرین به سمت تنبل شدن و تنبل تر شدن . مراقب باشین
عذر موجه یعنی:
تعداد زیاد . تازه میتونین نوبت بذارین که هر روز یک نفر ظرفها رو بشوره .
وقتِ بسیار کم به علتِ مشغله ی زیادِ کاری
کهولتِ سن و عدم توانائی در ایستادن
بیماریهای خاص
معلولیت
و غیره

بیماریِ تنبلی رو شوخی نگیرین

اگر رستم پیل تن باشین این بیماری پشتتون رو به خاک میاره و در سنین کم ( قبل از 40 سالگی ) نابودتون میکنه و بدن و مغزتون رو به هزار و یک بیماری مبتلا میکنه
در خانه اگر کس است , یک حرف بس است .

arazboy
26-08-2014, 18:49
به دوو هم نگاهی بین انداز
اونهم خوبه

Siavash_gh67
29-08-2014, 06:34
سلام
من قبلا هم گفتم.هر مدلی که میگیرید بزرگترین سایزش رو بگیرید.
درسته 2 نفر هستید ولی داخل ماشین ظرفشویی قابلمه ها و کاسه ها را باید دمر بگذارید و فضای زیادی را میگیرد

من هم از ال جی تعریف زیادی نشنیدم.خواهرم داره همش غر میزنه.حالا نمیدونم اون طرز استفاده اش رو نمیدونه یا کلا ایراد داره
من Haier گرفتم.خیلی خیلی راضی هستم.خدارو شکر 4 ساله داره کار میکنه.همش هم توش پودر ایرانی میریزم ولی تا حالا که مشکلی نداشته

سلام
متشکرم
یکی از اقوام ما هم ال جی داره(البته از سری های قدیمی) میگه دو سه ساعت همینجوری آب میریزه و خونه رو میذاره رو سرش آخرشم باید خودمون ظرفا رو بشوریم!!!
اما مثلا بوش یه برنامه نیم ساعته داره که ظرفها رو عین روز اول تحویل میده
من فکر میکنم ال جی مشکلاتش رو تو سری های جدید حل کرده باشه؛ کسی اطلاعی نداره؟

سلام دوستان .
چیزی که میگم نظر شخصی بنده هست :
ظرف شستن کار ساده و آسونی هست و کلی هم به تقویت عضلات بدن و تقویتِ کارائی مغز کمک میکنه یعنی ضد بیماریِ تنبلی هست که بدن و مغز رو داغون میکنه و باعث هزار و یک بیماری میشه .
اگر فقط از روی تنبلی میخواین ماشین ظرفشوئی بخرین , به نفعتونه که نخرین .
ظرف شستن کاری نداره :
اول از هر چیز سر سفره که دارین غذا میخورین بشقابها رو خوب تمیز کنین یعنی کم غذا بکشین و همش رو بخورین و با کمی نان حسابی تمیزش کنین و نان رو هم بخورین . بعضیها حتی دوست دارند بشقابشون رو لیس میزنند و براق میدن تحویل .

اینجوری سریعتر و راحتتر با آب و مایع ظرفشوئیِ کمتر شسته میشن .
دستکش دست کنین
آب داغ رو خیلی کم باز کنین و بیشتر چربی و مواد غذائی رو با آب بشورین ( شستشوی سریع )
حالا ظرفها رو از بزرگ به کوچیک بچینین توی سینک روی همدیگه
کمی مایع ظرفشوئی و آب قاطی کنین و ظرفها رو با اسکاچ بشورین ( آب و مایع هر ظرف میریزه روی ظرفِ زیریش )
وقتی همه رو با اسکاچ شستین , دوباره به ترتیب بزرگ تا کوچیک بچینینشون توی سینک و آب بکشین .
آب هر ظرف میریزه روی ظرفهای دیگه و تا حدودِ زیادی اونها رو هم میشوره یعنی در مصرف آب خیلی صرفه جوئی میشه .
مایع ظرفشوئی حاوی مواد شیمیائی خطرناک هست که خوردنش خیلی ضرر داره . بنابراین باید ظرفها رو خوب آب بکشین و دستمالی کنین موقع آبکشی تا تمام مایع طرفشوئی شسته بشه
موقع ایستادن حتماً روی دو پا تکیه بدین با باز گذاشتن پاها به اندازه 20 تا 30 سانت ( مثل ورزشکارها ) و روی یک پا تکیه ندین و کج واینسین .

این کارها از تنبل شدن مغزتون و عضلات بدنتون جلوگیری میکنه
البته خانومهای حامله بهتره از پزشکشون سوال کنند چطوری بایستند
بعضیها میگن این روش مناسب هست

بعضی وقتها هم میتونین یه حرکتهای نرمشی انجام بدین

آقایون هم درسته که حامله نمیشن اما بعضیهاشون روزی ده بار زیر بار زندگی میزان .

پیشبند یادتون نره تا لباسهاتون خیس و کثیف نشه .
هر چه ظرفها رو دیرتر بشورید , پاک شدنشون از چربی و بو سخت تر میشه چون مولکولهای چربی و غذا بیشتر میچسبه به ظرفها پس بهتره تا غذا خوردین ظرفها رو بشورین
اگر زود بشورینشون به وقت و آب و مایع کمتری احتیاج هست .
میتونین به موزیک یا اخبار یا یک فیلم یا برنامه ی علمی گوش کنین موقع ظرف شستن .
سعی کنین ظرفها رو به هم نزنین تا صدای کمتری ایجاد بشه . همه ی اینها به فعال موندنِ سلولهای مغزتون کمک میکنه چون دائم کار میکنه .

اگر یک عذر موجه و منطقی برای خرید ماشین ظرفشوئی ندارین , متاسفانه شما دارین میرین به سمت تنبل شدن و تنبل تر شدن . مراقب باشین
عذر موجه یعنی:
تعداد زیاد . تازه میتونین نوبت بذارین که هر روز یک نفر ظرفها رو بشوره .
وقتِ بسیار کم به علتِ مشغله ی زیادِ کاری
کهولتِ سن و عدم توانائی در ایستادن
بیماریهای خاص
معلولیت
و غیره

بیماریِ تنبلی رو شوخی نگیرین

اگر رستم پیل تن باشین این بیماری پشتتون رو به خاک میاره و در سنین کم ( قبل از 40 سالگی ) نابودتون میکنه و بدن و مغزتون رو به هزار و یک بیماری مبتلا میکنه
در خانه اگر کس است , یک حرف بس است .

سلام
ممنونم
جالب بود
حرفهای تازه ای بود
اما متاسفانه ما مجبوریم
یکی که نه؛ دو سه تا از عذر های موجه که فرمودین رو داریم!
وگرنه تا حالا با دست میشستیم

به دوو هم نگاهی بین انداز
اونهم خوبه

سلام
ممنون
برم ببینم چیا داره

bijandarbari
29-08-2014, 07:35
حالا که از برند ال جی منصرف شدین :
ما magic داریم.
تا الان که هیچ مشکلی نداشته و ظرفا رو خوب تمیز میکنه.
برنامه شستشو کوتاه 35 دقیقه هم داره که اگه ظرفا کم کثیف باشن ، تمیز میشن.

فقط یادتون باشه برای ماشین ظرفشویی ، حتما باید از پودر و نمک و مایع با کیفیت و خوب استفاده بشه.خیلی ها از جنس بدرد نخور استفاده می کنن و فکر می کنن ماشین ظرفشویی ایراد داره.
قرص اون کیفیت لازم رو به شما نمیده.

faezeh_sf
14-10-2014, 11:28
سلام دوست عزیز شک نکن که بهترین ماشین ظرفشویی بوش هست ،اگر که از لحاظ قیمتی مشکل نداری حتما بوش بگیر من خودم توی یک شرکت لوازم خونگی کار می کنم و همه برندها رو هم داریم می دونم که بوش از همه بهتره

سوسن توزند
22-01-2017, 22:29
سلام میخوام ماشین ظرفشویی ۱۲تا۱۴نفره بخرم نمیدونم چه برندی با چه مدلی بخرم ؟البته دنبال بوش نیستم لطفا راهنماییم کنید و نظرتونو درمورد دوو واسنوا هم میخواستم بدونم؟؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
23-01-2017, 00:42
سلام میخوام ماشین ظرفشویی ۱۲تا۱۴نفره بخرم
نمیدونم چه برندی با چه مدلی بخرم ؟
البته دنبال بوش نیستم لطفا راهنماییم کنید و نظرتونو درمورد دوو واسنوا هم میخواستم بدونم؟؟سلام و خوش آمد به شما
دوو اگر اصل باشه هزار پله بهتر از اسنوا هست
در صفحات 18و 19 در تاپیک زیر اطلاعاتی در مورد خرید لوازم برقی نوشته ام . اگر دوست داشتین بخونین