PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : *کمک*ایمیل هام **ه**ک** شدن، چکار کنم؟*کمک*

Ali_vavan2009
22-08-2014, 20:42
سلام دوستان

اولا می دونم اینجا جاش نیست. ولی اینجا شاید کسی بتونه کمکم کنه.

تا همین امروز تو آشیانه داشتم بحث میکردم. اما مدیران آشیانه پستهامو پاک کردند.

--------------------------------------------
از لحظه ویرایش این پست متوجه شدم که دسترسی من را به سایت آشیانه بسته اند.

مشخصات من در آشیانه:
نام کاربری: ali_vavan2009
رمز عبور: 88968430
--------------------------------------------

من الان 26 روز هست که ایمیل هام **ه**ک** شده.

6 ایمیل دارم که همشون باهم، در یک روز **ه**ک** شدن.

کاری ندارم که چطوری رمزهام لو رفته. فقط می خوام ایمیلهامو بدست بیارم.

یکی از دوستانم کسی رو میشناسه که تو یاهو می تونه رمز ایمیلهامو بخونه، اما متاسفانه قیمتش خیلی بالاست ( 1 میلیون برای هر ایمیل ) و منم اینقدر پول ندارم.

چند نکته:
سوالات امنیتی و شماره موبایل و ایمیل ریکاروری همه حذف یا تغییر کرده اند و دیگه قابل استفاده نیستند.

و منم هیچ جوره نمی تونم بدونه استفاده از این اطلاعات به ایمیل هام دسترسی داشته باشم.

حالا از شما دوستان کمک می خوام.

ایمیلهام:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3 ایمیل اول ایمیل های اصلیم هستند. و برام خیلی مهم هستند.
3 ایمیل آخر را تازه درستم کردم و زیاد ازشون استفاده نکردم.

بهتون اطمینان می دوم که این ایمیل ها برای من هستند.

اگر نیاز به اطلاعات خاصی دارید ازم بپرسید.

Ali_vavan2009
22-08-2014, 22:09
دوستان به خدا کارم گیره.

لطفا کمکم کنید.

Milad4171
22-08-2014, 23:04
روش های مختلفی وجود داره. اما به خاطر اینکه ایران در تحریم هست شاید این موضوع به اون صورت قابل انجام نباشه

این روش واسه ریپورت دادن هست.البته من خودم امتحان نکردم ولی میشه این کارو کرد واسه گزارش !

Open a Web browser and type "security.yahoo.com" as the URL in the address field. Press the "Enter" key

Go to the "Phishing" section and click "How do I report a phishing email or web site?" link

Go to the "Report a phishing email" section and locate the "this form" link in the middle of the paragraph. Click the "this form" link to report hacking

Click the "What is the violation?" drop-down menu and select "My account has been hacked

Type your "Yahoo! ID" under the "Who are you reporting?" section. Fill in the other areas of the form as necessary. In the "Additional Information" text area, though it is optional, you should give a thorough explanation of the potential hacking threat or successful hacking attempt

Fill in the "How may we contact you?" section with your name, Yahoo! ID and email address. If you cannot access your Yahoo! Mail any longer, you should use an alternative email. Click "Submit."

Ali_vavan2009
22-08-2014, 23:58
روش های مختلفی وجود داره. اما به خاطر اینکه ایران در تحریم هست شاید این موضوع به اون صورت قابل انجام نباشه

این روش واسه ریپورت دادن هست.البته من خودم امتحان نکردم ولی میشه این کارو کرد واسه گزارش !

Open a Web browser and type "security.yahoo.com" as the URL in the address field. Press the "Enter" key

Go to the "Phishing" section and click "How do I report a phishing email or web site?" link

Go to the "Report a phishing email" section and locate the "this form" link in the middle of the paragraph. Click the "this form" link to report hacking

Click the "What is the violation?" drop-down menu and select "My account has been hacked

Type your "Yahoo! ID" under the "Who are you reporting?" section. Fill in the other areas of the form as necessary. In the "Additional Information" text area, though it is optional, you should give a thorough explanation of the potential hacking threat or successful hacking attempt

Fill in the "How may we contact you?" section with your name, Yahoo! ID and email address. If you cannot access your Yahoo! Mail any longer, you should use an alternative email. Click "Submit."

ممنون

ولی چلوتر از
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p=lorax#
نتونستم برم.

Ali_vavan2009
23-08-2014, 09:43
سلام دوستان

کسی نیست بتونه راهنماییم کنه؟

h4mid007
23-08-2014, 19:01
سوالات امنیتی و شماره موبایل و ایمیل ریکاروری همه حذف یا تغییر کرده اند و دیگه قابل استفاده نیستند.

در نتیجه تنها راهش ایمیل زدن به پشتیبانی هست...
برای جیمیل:
اول برید اینجا :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ایمیل رو وارد کنید.
در مرحله ی بعد آخرین پسوردی که یادتون میاد رو می پرسه
و بعدش شماره موبایل رو میخواد...
اگه دیدین شماره خودتونه که هیچ
اگر شماره خودتون نبود روی different way بزنید...

Ali_vavan2009
23-08-2014, 22:22
در نتیجه تنها راهش ایمیل زدن به پشتیبانی هست...
برای جیمیل:
اول برید اینجا :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ایمیل رو وارد کنید.
در مرحله ی بعد آخرین پسوردی که یادتون میاد رو می پرسه
و بعدش شماره موبایل رو میخواد...
اگه دیدین شماره خودتونه که هیچ
اگر شماره خودتون نبود روی different way بزنید...

سلام دوست عزیز

ممنون از راهنماییتون.

اما وقتی مراحل را پیش رفتم به مرحله ایمیل ریکاوری رسید، نه به موبایل

و ایمیل ریکاوری را نمی شناسم

Confirm access to my recovery email: d•••••••••••9@gmail.com

متاسفانه
Can't access this recovery option? Verify your identity ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) by answering multiple questions about your account.

برام کاربرد نداره.

چون هرچی وارد می کنم میگه اشتباه هست.

godnet
24-08-2014, 02:02
سلام
دوست عزیز 99 درصد بهتون اطمینان میدم با این روشها کاری ازش پیش نمیره چون یکی از دوستان اشاره کردن اولن ایران تحریم هست دومن چون سروری از سرویس های ارائه دهنده ی ایمیل ها -- نشده رسیدگی انجام نمیشه (فقط در حد همون ایمیل ریکاوری پسورد و ..انجام میشه) .. معمولن -- شدن ایمیل ها بصورت کلاینت ارتباطی با سرویس های ارائه دهنده ی خدمات پیدا نمیکنه که بخوان فراتر از امکانهای موجود کاری براتون بکنن ضمن اینکه خب شما هم نمیتونید از امکان های معمول این کار استفاده کنید به دلایلی که گفتین .. این رو هم بگم در حال حاضر کسی موفق به -- کردن دو سرویس معروف ایمیل و جمیل نشده اون شخصی هم که به شما پیشنهاد داده یا راه دیگه ای داره و یا قوپی اومده :)
پیشنهاد من اینه شما باید شخصی که پسوردتون رو زده طرف حساب بدونید .. اگر ممکنه بگین به چه شکلی ایمیلاتون -- شد .. ؟ میشه همین کار رو شما مجدد با ایشون انجام بدین . ساده ترین راهش هم دسترس یبه سیستم مورد استفاده ی ایشون هست که یا بصورت حضوری و یا بصورت مجازی برین روی سیتم ایشون اگر یخورده مبتدی یا نیمه حرفه ای باشن شک نکنید تو یکمتر از 10 دقیقه میشه پسورد ها رو از روی سیتم استخراج کرد .
موفق باشین

Ali_vavan2009
24-08-2014, 17:48
سلام
دوست عزیز 99 درصد بهتون اطمینان میدم با این روشها کاری ازش پیش نمیره چون یکی از دوستان اشاره کردن اولن ایران تحریم هست دومن چون سروری از سرویس های ارائه دهنده ی ایمیل ها -- نشده رسیدگی انجام نمیشه (فقط در حد همون ایمیل ریکاوری پسورد و ..انجام میشه) .. معمولن -- شدن ایمیل ها بصورت کلاینت ارتباطی با سرویس های ارائه دهنده ی خدمات پیدا نمیکنه که بخوان فراتر از امکانهای موجود کاری براتون بکنن ضمن اینکه خب شما هم نمیتونید از امکان های معمول این کار استفاده کنید به دلایلی که گفتین .. این رو هم بگم در حال حاضر کسی موفق به -- کردن دو سرویس معروف ایمیل و جمیل نشده اون شخصی هم که به شما پیشنهاد داده یا راه دیگه ای داره و یا قوپی اومده :)
پیشنهاد من اینه شما باید شخصی که پسوردتون رو زده طرف حساب بدونید .. اگر ممکنه بگین به چه شکلی ایمیلاتون -- شد .. ؟ میشه همین کار رو شما مجدد با ایشون انجام بدین . ساده ترین راهش هم دسترس یبه سیستم مورد استفاده ی ایشون هست که یا بصورت حضوری و یا بصورت مجازی برین روی سیتم ایشون اگر یخورده مبتدی یا نیمه حرفه ای باشن شک نکنید تو یکمتر از 10 دقیقه میشه پسورد ها رو از روی سیتم استخراج کرد .
موفق باشین

خیلی ممنون

در مورد -- نشدن یاهو و گوگل، اگر یه مقدار در اینترنت جستجو کنید می ببینید که -- شدن.
در مورد اون پیشنهاد قبلا انجام شده، و صحت داره. ولی هزینش برای من سنگینه. ( مراحل کار، شما اول ایمیل خود را معرفی میکنید و بعد به شما اطلاعاتی در مورد ایمیلتون گفته میشه. مثلا آدرس ایمیل های دریافتی و ارسالی، عنوان یا قسمتی از متن بعضی ایمیل ها و... و از شما هم اطلاعاتی می خواد که ثابت بشه ایمیل شما هست. بعد از تایید دو طرف، شما هزینه را واریز کرده و رمز دریافت می کنید. )

نمی دونم کی منو -- کرده، خیلی گشتم و واقعا خسته شدم.

چطوری تونسته به رمز ایمیلهام دسترسی پیدا کنه هم نمی دونم.

فقط می دونم که ایمیل هامو از دست دادم.

Ali_vavan2009
27-08-2014, 08:49
سلام دوستان

تورورخدا به دادم برسید.

Ali_vavan2009
29-08-2014, 15:35
سلام دوستان

هنوز مشکلم پابرجاست.

لطفا کمکم کنید.

mtchabok
30-08-2014, 12:37
سلام دوستان

هنوز مشکلم پابرجاست.

لطفا کمکم کنید.

دوست عزیز
وقتی میگید که سوال امنیتی رو تغییر دادن و رمزتونو عوض کردن . بنابراین دقیقا به رمز خودتون دسترسی داشتن و نه ریست رمز .
این یعنی اینکه از راهی به سیستم شما دسترسی داشتن و تونستن که رمزتونو بزنن . احتمالا در کافی نت و یا در محیط دیگه ای وارد ایمیلتون نشدین ؟

جاهایی که باید مراقب رمزتون میبودید ، یکی کافی نتها هستن و همچنین شبکه های اینترنتی رایگان ( مثل برخی رستورانها و ... ) .

بنظرم الان فقط یک راه ممکنه دارین . اونم اینکه باید با یاهو تماس بگیرین و رمز ، جمله های امنیتی و همچنین آی پی هایی که بیشتر استفاده میکردین رو بگین بهشون.
تا بهشون ثابت بشه که اکانت برای شما بوده .

ایکاش یک ایمیل پشتیبان براش تنظیم میکردین که از اون طریق حداقل شاید میشد کاری کرد .

این مواردی بوده که به ذهنم رسیده

Ali_vavan2009
31-08-2014, 16:02
دوستانه عزیر مشکلم حل شد از همتون ممنونم مرسییییی :n11:

--------------------------------------------------------------------------

این پست توسط هکر اضافه شده است و صحت ندارد.

Ali_vavan2009
04-09-2014, 21:48
سلام دوستان

متاسفانه فرد هکر از تنبلی و ایمیل من استفاده کرد و بجای من در این انجمن فعالیت کرده است.

خوشبختانه مدیر انجمن به من کمک کردن و توانستم حساب کاربری خود را پس بگیرم.

فرد هکر در چند روز گذشته برای من مشکلاتی درست کرده است.

منجمله:

فحاشی به دوستان و همکاران
فعالیت در انجمن ها و ایجاد تاپیک های نامربوط
ویرایش تاپیک ها ( مثل همین تاپیک )
و....

داره برام کلی دردسر درست می کنه.

دوستان لطفا کمکم کنید

با کارهایی که هکر انجام میده تمام کاسه و کوزه ها سر من بدبخت خورد میشه

فرض کنید که یک نفر از هویت شما داره استفاده می کنه و برای شما دردسر درست میکنه و تا شما بیاید ثابت کنید که کسه دیگری این کار را کرده چند کاسه و کوزه در سرتان خورد میشود.

لطفا کمکم کنید.

Ali_vavan2009
06-09-2014, 13:30
فهمیدم که هیچ کس هیچی بلد نیست.

هیچ کس اون چیزی که میگه نیست.

این همه انجمن فقط برای دوستیابی و وقت گذراندن هست.

جناب آقای حسین تنها مرد یکی از بهترین کسانی هستند که بهم کمک کردند.

ولی بقیه دوستان فقط نشستند و نگاه می کننند یا می خندند.

بخدا اگه بجای وقت تلف کردن پشت کامپیوتر، برید و کار کنید مملکتتون اینطوری نمیشه.

Ali_vavan2009
07-09-2014, 07:58
دوستان لطفا کمکم کنید.

Ali_vavan2009
07-09-2014, 09:44
فهمیدم که هیچ کس هیچی بلد نیست.

هیچ کس اون چیزی که میگه نیست.

این همه انجمن فقط برای دوستیابی و وقت گذراندن هست.

جناب آقای حسین تنها مرد یکی از بهترین کسانی هستند که بهم کمک کردند.

ولی بقیه دوستان فقط نشستند و نگاه می کننند یا می خندند.

بخدا اگه بجای وقت تلف کردن پشت کامپیوتر، برید و کار کنید مملکتتون اینطوری نمیشه.