PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید درب قوطی باز کن

Parsi-Media
22-08-2014, 14:49
سلام به همه دوستان
آیا این فروشگاه رو تایید می کنید ؟
=سایت چاره=

قصد خرید یه درب قوطی باز کن رو دارم ولی شنیدم خوبش گیر نمیاد مثلا نمونه 30 یا 50 تومنیش همش بدرد نخوره.
حالا موندم اینو بگیرم یا نه؟

لطفا اگر خوبشو سراغ دارید معرفی کنید

سپاس از همه

hirsababak
22-08-2014, 15:07
سلام
شناختی به درب باز کن ها ندارم ولی از چاره خرید داشتم مشکل خاصی نبود

Parsi-Media
22-08-2014, 15:11
سلام
آخه نوشته آلمانیه ، همه می دونیم که الان همه جنسا چینیه می دونم که احتمالا تحت لیسانس ساخته شده ولی همین خودش یه دروغه

می تونید بفرمایید چند ساله مشتری چاره هستین ؟

ملا نصرالدین
22-08-2014, 15:37
من 4 سال پیش کنوود برقی گرفتم.4 ساله دارم ازش استفاده میکنم واقعا راضی هستم.

البته از وسایل دیگر این برند اصلا راضی نیستم.ولی در قوطی باز کن برقی خیلی خوبی داره

پیشنهاد میکنم شما هم برقی بگیری.هم چاقو تیز کن و هم در قوطی باز کن هست

Parsi-Media
22-08-2014, 16:06
عزیر برقیش گرونه شما جای معتبری برای خریدش سراغ دارید ؟

شما همینو گرفتید ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ages%2Fproducts%2F9005%2Fkenwood-co600-5.jpg&imgrefurl=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Parsi-Media
22-08-2014, 16:14
ضمنا اگر از دوستان نمونه دستی خوب سراغ داره معرفی کنه ممنون

MOHAMMAD_ASEMOONI
24-08-2014, 19:45
سلام . همين سربازكنهای چینی که تمام فلزی خوب کار میکنه . ارزان هم هست . حدود 3000 تومن . چیز مهمی که بیشتر مردم موقع استفاده از سربازکن چرخشی بهش توجه ندارند اینه که نباید دسته رو خیلی فشار بدین . فشار بیش از حد باعث درست کار نکردنِ سربازکن و زود خراب شدنش میشه .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ملا نصرالدین
29-08-2014, 20:05
عزیر برقیش گرونه شما جای معتبری برای خریدش سراغ دارید ؟

شما همینو گرفتید ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ages%2Fproducts%2F9005%2Fkenwood-co600-5.jpg&imgrefurl=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
بله من همین رو از امین حضور خریدم.

Parsi-Media
04-09-2014, 23:07
سلام . همين سربازكنهای چینی که تمام فلزی خوب کار میکنه . ارزان هم هست . حدود 3000 تومن . چیز مهمی که بیشتر مردم موقع استفاده از سربازکن چرخشی بهش توجه ندارند اینه که نباید دسته رو خیلی فشار بدین . فشار بیش از حد باعث درست کار نکردنِ سربازکن و زود خراب شدنش میشه .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lمنظورتون کل شدن سرای تیز مدوره یا خراب شدن اسکلت در بازکن
این چینیام خیلی سخته باهاشون کارکردن
بنظر من کسی که 100 ت میده یک مدورشو میگیره یه عمر راحته
غیر از اینه ؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
06-09-2014, 14:42
lمنظورتون کل شدن سرای تیز مدوره یا خراب شدن اسکلت در بازکناین چینیام خیلی سخته باهاشون کارکردن بنظر من کسی که 100 ت میده یک مدورشو میگیره یه عمر راحته غیر از اینه ؟سلام . تیغه ای که درب کنسرو رو میبُره بسیار سخت هست و تا 10-15 سال هم کار میکنه چون آهنِ دربِ کنسروها نازک و نرم هست و حتی با چاقوی میوه خوری هم میشه بازش کرد ( قبلاً تو تاپیک تجربه های زندگی نوشتمش ) . اگر دسته رو کمتر از حدِ لازم فشار بدین اون چرخدنده که به لبه ی قوطی میچسبه و باعث حرکت سربازکن میشه , دیگه درجا میزنه ( بوکس واد میکنه ) و درنتیجه درب قوطی رو باز نمیکنه . اگر بیش از از فشار بدین , چرخدنده خیلی محکم میچسبه به لبه ی قوطی که باعث میشه سربازکن نرم و روان حرکت نکنه و خودِ چرخدنده هم زود خورده میشه و سائیده میشه چون به محکمی تیغه نیست . در ضمن محورِ چرخ دنده هم کم کم شل میشه و لق میزنه تو جاش . پس موقع فشار دادن به دسته , اول کمی فشار بدین و بعد دسته رو بچرخونین . اگر درجا میزنه پس باید کمی بیشتر فشار بدین و اگر روان حرکت نمیکنه و سفت هست , کمی دسته رو شل کنین . بنده از حدودِ 20 سال پیش که تو انگلیس طراحی و ساخته شد یکیش رو دارم . هنوز هم سالمه و کار میکنه چون درست ازش استفاده کردیم. چینیش رو هم داریم . خوب و با کیفیته و یه عمر کار میکنه بشرطی که درست ازش استفاده بشه . اگر دستتون رو کمی از زمین بلند کنین که قوطی به زمین نچسبه , اونوقت میبینین که موقع چرخاندنِ دسته , قوطی دور خودش میچرخه و نرم و روان دربش باز میشه

Parsi-Media
07-09-2014, 03:29
سپاس فراوان از توضیحات کاملتون