PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معیارهای جذابیت

Atghia
21-08-2014, 16:35
با توجه به اینکه این موضوع بنظر مخاطبین زیادی داره برای بحث بیشتر و بهتر مطالب مرتبط از تاپیک آداب معاشرت به این تاپیک جدید منتقل شد.
لطفا از ارسال های متوالی و اسپم وار خودداری کنید و سایر قوانین انجمن را برای ارسال پست مدنظر داشته باشید.

تشکر از همراهی شما

mehrabooni
21-08-2014, 17:24
یه رفیقی داشتم،خیلی خوشتیپ بود.کل دخترای دانشگاه تو نخش بودن ، هم مغرور بود هم بخاطر اینکه نامزد داشت به هیچ مونثی توجه نمیکرد . ما بهش میگفتیم حداقل با یکی از این آس ها دوست معمولی باش،ولی گوش نمیکرد

تا اینکه بعد از چهار پنج ماه دخترا مثل سابق توی نخ رفیقمون نبودن....معلوم بود دخترا بدجور ضایع شده بودن چون دوست دختره یکی از بچه ها گفته بود که چندتا از دخترا شرطبندی کرده بودن ببینن کدومشون میتونه مخ رفیقمونو بزنه....خلاصه بهتون بگم که این رفیق ما واقعا به نامزدش پایبنده و دم به تله نداد

کم کم دخترا شروع کردن تیکه انداختن و اذیت کردن این رفیقمون! بنظرم چون ضایع شده بودن داشتن عقده های خودشونو خالی میکردن! ولی بازم رفیقم چیزی بهشون نمیگفت . فقط یکبار به یکیشون گفت :: شما خانوم هستین،اگه پسر بودی جواب های زیادی برات داشتم ولی ترجیح میدم ادب خودمو مقابل یک خانوم حفظ کنم

توی دانشگاه هیچ پسری جرات نداره با رفیقمون شوخی کنه . این رو گفتم که فکر نکنین از این پسرای بی بخار هست،اتفاقا هم حاضر جوابه هم سر زبون خیلی خوبی داره اما احترام دختر جماعتو نگه میداره چیزی نمیگه

حالا که با رفیقمون اشنا شدین میخوام ازتون بپرسم :: به نظر شما باید چکارکنه تا یکی دوتا ازدخترا که قبلا خیلی توی نخش بودنو بدجور ضایع شدن حالا دیگه جرات نکنن بهش بی احترامی کنن

Sent from my iPhone 5S using tapatalk

Demon King
21-08-2014, 18:04
یه رفیقی داشتم،خیلی خوشتیپ بود.کل دخترای دانشگاه تو نخش بودن ، هم مغرور بود هم بخاطر اینکه نامزد داشت به هیچ مونثی توجه نمیکرد . ما بهش میگفتیم حداقل با یکی از این آس ها دوست معمولی باش،ولی گوش نمیکرد

تا اینکه بعد از چهار پنج ماه دخترا مثل سابق توی نخ رفیقمون نبودن....معلوم بود دخترا بدجور ضایع شده بودن چون دوست دختره یکی از بچه ها گفته بود که چندتا از دخترا شرطبندی کرده بودن ببینن کدومشون میتونه مخ رفیقمونو بزنه....خلاصه بهتون بگم که این رفیق ما واقعا به نامزدش پایبنده و دم به تله نداد

کم کم دخترا شروع کردن تیکه انداختن و اذیت کردن این رفیقمون! بنظرم چون ضایع شده بودن داشتن عقده های خودشونو خالی میکردن! ولی بازم رفیقم چیزی بهشون نمیگفت . فقط یکبار به یکیشون گفت :: شما خانوم هستین،اگه پسر بودی جواب های زیادی برات داشتم ولی ترجیح میدم ادب خودمو مقابل یک خانوم حفظ کنم

توی دانشگاه هیچ پسری جرات نداره با رفیقمون شوخی کنه . این رو گفتم که فکر نکنین از این پسرای بی بخار هست،اتفاقا هم حاضر جوابه هم سر زبون خیلی خوبی داره اما احترام دختر جماعتو نگه میداره چیزی نمیگه

حالا که با رفیقمون اشنا شدین میخوام ازتون بپرسم :: به نظر شما باید چکارکنه تا یکی دوتا ازدخترا که قبلا خیلی توی نخش بودنو بدجور ضایع شدن حالا دیگه جرات نکنن بهش بی احترامی کنن

مثلا چه جور تیکه هایی؟
پسره خوشتیپه یا خوشگل؟
اگه خوشتیپه یکم از خوشتیپیش کم کنه تا کم تر تیکه بشنوه، اگه هم خوشگله نیازی نیست، به تیکه ها محلی بذاره، چند وقت محل نذاری خودشون خسته میشن، در ضمن دخترا اطلاع دارن نامزد داره؟
اگه ندارن حتما باید بهشون بگه کسی چمیدونه شاید به هوای ازدواج بیان طرفش و اگه بدونن نامزد داره رفتار سنگینی تری نشون بدن.

sansa
21-08-2014, 18:35
مثلا چه جور تیکه هایی؟
پسره خوشتیپه یا خوشگل؟
اگه خوشتیپه یکم از خوشتیپیش کم کنه تا کم تر تیکه بشنوه، اگه هم خوشگله نیازی نیست، به تیکه ها محلی بذاره، چند وقت محل نذاری خودشون خسته میشن، در ضمن دخترا اطلاع دارن نامزد داره؟
اگه ندارن حتما باید بهشون بگه کسی چمیدونه شاید به هوای ازدواج بیان طرفش و اگه بدونن نامزد داره رفتار سنگینی تری نشون بدن.

دقیقا !
فقط کافیه این دوستتون یک بار با نامزدش جلوی دانشگاه دیده بشه . وقتی بدونن نامزد داره از رفتارشون خجالت میکشن !!

mehrabooni
21-08-2014, 21:15
مثلا چه جور تیکه هایی؟
پسره خوشتیپه یا خوشگل؟
با سلام و درود خدمت شما . یادمه یه زن شوهرداری بود که اوایل بدجور به رفیقمون نخ میداد . این خانوم از همه ی دخترا بیشتر توی کف رفیقمون بود! بروبچ آمارشو دراوردن،فهمیدیم که شوهر طرف سه ماه ترکیه میره و اون خانوم سه ماه پیش پدر مادرش زندگی میکنه . این خانوم وقتی که دید رفیقمون اصلا بهش محل نمیزاره،کم کم شروع کرد خودشو اویزون کردن! به هر بهانه ای (مثلا جزوه.بعضی وقتا هم واسه سلام علیک کردن) میومد پیش رفیق ما.یه طوری برای رفیقمون عشوه میریخت که هرکی میدید فک میکرد خانومه خرابه...ولی بروبچ امار خانومه رو دراورده بودن و فهمیدیم تاقبل از این ماجرا مورد مشابهی نداشته...اینو بگم که فقط چندنفر بودیم میدونستیم طرف شوهرداره
خلاصه این خانوم که با بی محلی از طرف رفیقمون روبرو شده بود،کم کم کارای عجیب غریبی میکرد که همه تعجب میکردیم!! مثلا یه بار توی کلاس همه نشسته بودیم،این رفیقمون یکم دیرتر از بقیه اومد توی کلاس.وقتی وارد کلاس شد و داشت میومد سمت ما (ته کلاس) این خانومه جوری واسه رفیقمون جاپایی انداخت که اگه دستشو از صندلی نمیگرفت کاملا میفتاد توی بغل طرف!! این یک مورد بود گفتم
اخیرا هم اون خانومه شروع کرده به تیکه انداختن....مثلا یکبار گفت "اقای فلانی،پولتون از جیبتون افتاد بیرون" وقتی عقب رو نگاه کردیم،چیزی رو زمین ندیدیم،بعد دیدیم اون خانوم داره میخنده که فهمیدیم حرفش سرکاری بوده
رفیقمون بهش محل نداده....حالا دیگه اون خانوم از اینجور کارا انجام میده که عقده های خودشو خالی کنه و رفیقمون با اینکه ناراحت میشه ولی هیچ جوابی به یک زن شوهردار نداده و طوری رفتار میکنه که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده (اینو بگم که رفیقمون خیلی با شخصیته) اگه یه پسر همچین غلطی بکنه ما خودمون دیدیم که چطوری جواب های سنگین میده

جواب سوال دوم :: هم خوشگل،هم خوشتیپ،به نظرم نسبت به بقیه واقعا چند کلاس بالاتره

دقیقا !
فقط کافیه این دوستتون یک بار با نامزدش جلوی دانشگاه دیده بشه . وقتی بدونن نامزد داره از رفتارشون خجالت میکشن !!
با سلام و درود خدمت شما
رفیقمون از روز اول حلقه دستش بوده عزیز

Demon King
21-08-2014, 22:14
با سلام و درود خدمت شما . یادمه یه زن شوهرداری بود که اوایل بدجور به رفیقمون نخ میداد . این خانوم از همه ی دخترا بیشتر توی کف رفیقمون بود! بروبچ آمارشو دراوردن،فهمیدیم که شوهر طرف سه ماه ترکیه میره و اون خانوم سه ماه پیش پدر مادرش زندگی میکنه . این خانوم وقتی که دید رفیقمون اصلا بهش محل نمیزاره،کم کم شروع کرد خودشو اویزون کردن! به هر بهانه ای (مثلا جزوه.بعضی وقتا هم واسه سلام علیک کردن) میومد پیش رفیق ما.یه طوری برای رفیقمون عشوه میریخت که هرکی میدید فک میکرد خانومه خرابه...ولی بروبچ امار خانومه رو دراورده بودن و فهمیدیم تاقبل از این ماجرا مورد مشابهی نداشته...اینو بگم که فقط چندنفر بودیم میدونستیم طرف شوهرداره
خلاصه این خانوم که با بی محلی از طرف رفیقمون روبرو شده بود،کم کم کارای عجیب غریبی میکرد که همه تعجب میکردیم!! مثلا یه بار توی کلاس همه نشسته بودیم،این رفیقمون یکم دیرتر از بقیه اومد توی کلاس.وقتی وارد کلاس شد و داشت میومد سمت ما (ته کلاس) این خانومه جوری واسه رفیقمون جاپایی انداخت که اگه دستشو از صندلی نمیگرفت کاملا میفتاد توی بغل طرف!! این یک مورد بود گفتم
اخیرا هم اون خانومه شروع کرده به تیکه انداختن....مثلا یکبار گفت "اقای فلانی،پولتون از جیبتون افتاد بیرون" وقتی عقب رو نگاه کردیم،چیزی رو زمین ندیدیم،بعد دیدیم اون خانوم داره میخنده که فهمیدیم حرفش سرکاری بوده
رفیقمون بهش محل نداده....حالا دیگه اون خانوم از اینجور کارا انجام میده که عقده های خودشو خالی کنه و رفیقمون با اینکه ناراحت میشه ولی هیچ جوابی به یک زن شوهردار نداده و طوری رفتار میکنه که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده (اینو بگم که رفیقمون خیلی با شخصیته) اگه یه پسر همچین غلطی بکنه ما خودمون دیدیم که چطوری جواب های سنگین میده

با سلام و درود خدمت شما

خوب این کم شعوری اون خانم رو میرسونه، قرار نیست رفیقتون کاری کنه، فقط بی محلش کنه اگه جواب نداد،
به حراست اطلاع بده،
من هم اینطور خانوم هایی رو سراغ دارم که از سوی شوهر بی محل شدن و خواستن عقده اشون رو سر یکی دیگه خالی کنن. فقط باید ازشون دوری کرد.

mehrabooni
22-08-2014, 00:34
خوب این کم شعوری اون خانم رو میرسونه، قرار نیست رفیقتون کاری کنه، فقط بی محلش کنه اگه جواب نداد،
به حراست اطلاع بده،
من هم اینطور خانوم هایی رو سراغ دارم که از سوی شوهر بی محل شدن و خواستن عقده اشون رو سر یکی دیگه خالی کنن. فقط باید ازشون دوری کرد.
ممنون واسه جواب
دنبال یه راه حل میگشتم که به رفیقم کمکی کرده باشم،ولی این راهی که شما گفتی عملی نیست ! رفیقم خیلی شخصیت خاصی داره،خیلی از پسرای دانشگاه ازش حساب میبرن ! تاجایی که من میشناسمش فکر نکنم حتی واسه چیزای مهمتر به حراست اطلاع بده ولی بازم این راه رو بهش میگم اما میدونم فقط بهم میخنده

به نظرتون راه حل دیگه ای هست
خیلی دلم میخواد به رفیقم کمک کنم چون من از همهی رفیقا بهش نزدیکترم

Atghia
22-08-2014, 00:44
ممنون واسه جواب
دنبال یه راه حل میگشتم که به رفیقم کمکی کرده باشم،ولی این راهی که شما گفتی عملی نیست ! رفیقم خیلی شخصیت خاصی داره،خیلی از پسرای دانشگاه ازش حساب میبرن ! تاجایی که من میشناسمش فکر نکنم حتی واسه چیزای مهمتر به حراست اطلاع بده ولی بازم این راه رو بهش میگم اما میدونم فقط بهم میخنده

به نظرتون راه حل دیگه ای هست
خیلی دلم میخواد به رفیقم کمک کنم چون من از همهی رفیقا بهش نزدیکترم

گرامی دوتا راه بیشتر وجود نداره!

یا اینکه از روی اخلاقیات و جوانمردی و این صحبتها محل نزارن و ندید بگیرن و همینجوری مدارا بکنن(ادم مشکل دار از لحاظ روانی متاسفانه روز به روز بیشتر میشه چه زن چه مرد...)

یا اینکه مقابله به مثل بکنن! اگر خودشون نمیتون(با اخلاقش جور نیست)یکی دوتا از دوستانتون که روبازتر هستند و اهل شوخی بفرستن پیش این خانوم که بهش حالی کنه قضیه از چه قراره و غیر مستقیم بگید میدونید متاهل هست و مراقب رفتارش باشه

mehrabooni
22-08-2014, 00:48
چرا دخترا انقدر جذب اون میشن!!احساس میکنم بخاطر شخصیتش بوده
چرا حالا که بهشون پا نداده دارن عقده های درونشون رو با توهین خالی میکنن

این دخترا بین خودشون شرطبندی کرده بودن تا ببینن کدومشون میتونه مخ رفیقمون رو بزنه،هیچکدومشون نتونستن
رفیقمون خیلی واسه خانوما احترام قائل میشه!!میدونم اگه یه پسر باهاش اینطوری برخورد میکرد فاتحه ی طرف رو میخوند،کاری میکرد که پسره تا بیست کیلومتری نزدیک دانشگاه پیداش نشه چه برسه به اینکه بخواد رفتارهاش رو ادامه بده
به نظر شما ادمایی که قیافه ی معمولی دارن چطوری باید رفتار کنن تا دخترا بهشون جذب بشن

یا اینکه مقابله به مثل بکنن! اگر خودشون نمیتون(با اخلاقش جور نیست)یکی دوتا از دوستانتون که روبازتر هستند و اهل شوخی بفرستن پیش این خانوم که بهش حالی کنه قضیه از چه قراره و غیر مستقیم بگید میدونید متاهل هست و مراقب رفتارش باشه

من رفیق صمیمیشم.اکثر اوقات یا با منه یا با یکی دیگه از دوستان هست.شما به من بگو چکارکنم
چطوری مقابل به مثل کنم

Atghia
22-08-2014, 00:52
چرا دختر انقدر جذب اون شدن!!احساس میکنم بخاطر شخصیتش بوده
چرا حالا که بهشون پا نداده دارن عقده های درونشون رو با توهین خالی میکنن

این دخترا بین خودشون شرطبندی کرده بودن که ببینن کدومشون میتونه مخ رفیقمون رو بزنه،ولی هیچکدومشون نتونستن
این رفیقمون خیلی واسه خانوما احترام قائل میشه!!میدونم اگه یه پسر باهاش اینطوری برخورد میکرد فاتحه ی طرف رو میخوند،کاری میکرد که پسره تا بیست کیلومتری نزدیک دانشگاه پیداش نشه چه برسه به اینکه بخواد رفتارهاش رو ادامه بده
به نظر شما ادمایی که قیافه ی معمولی دارن چطوری باید رفتار کنن تا دخترا بهشون جذب بشن

من رفیق صمیمیشم.اکثر اوقات یا با منه یا با یکی دیگه از دوستان هست.شما به من بگو چکارکنم
چطوری مقابل به مثل کنم

بستگی داره چجور دختری بخواد جذب بشه! اون مدل های معلوم الحال که کاری به قیافه ندارن بیشتر مایه دار بودن طرف اولویتشون هست حالا هزاری هم زشت!

اما برای یک دختر به نسبت سنگین و محترم تر بیشتر نحوه برخورد اون اقا، نحوه صحبت کردنش یا متمایز بودنش بین بقیه از جهت علمی باعث میشه که دختره بیشتر بهش توجه کنه
و البته اینکه پسری نباشه که با همه گرم بگیره و مدام بین دخترا دیده بشه!

زیبایی چهره برخلاف طرف مقابل (اقایون نسبت به خانومها منظورمه) اولویت نیست برای دخترا!

حالا این نظرات من بود شاید بقیه دخترا متفاوت تر فکر کنند :n06:

+

خب خیلی پیچیده نیست بهترین راهش اینه در وقت مناسب این خانم رو صدا بزنید یک کناری بگید خانم فلانی امارتو داریم میدونیم متاهلی خودتو جمع و جور کن تا برا خودت شر نشده :دی

mehrabooni
22-08-2014, 00:58
منظورتون از نحوه ی برخورد چیه؟میشه بیشتر راهنمایی کنین
صحبت کردن باید چطوری باشه

میشه این اداب معاشرت رو به منم یاد بدین
خیلی دوس دارم مثل اون بین همه محبوب باشم ولی چطوری؟میشه بگین خانوما از چه نوع برخوردی خوشسون میاد

لطفا راهنمایی کنین
واقعا از همکلامی با شما خوشحالم چون بدون هیچ چشمداشتی دارین کمک میکنین

Atghia
22-08-2014, 01:09
منظورتون از نحوه ی برخورد چیه؟میشه بیشتر راهنمایی کنین
صحبت کردن باید چطوری باشه

میشه این اداب معاشرت رو به منم یاد بدین
خیلی دوس دارم مثل اون بین همه محبوب باشم ولی چطوری؟میشه بگین خانوما از چه نوع برخوردی خوشسون میاد

لطفا راهنمایی کنین
واقعا از همکلامی با شما خوشحالم چون بدون هیچ چشمداشتی دارین کمک میکنین

خواهش میکنم:n16:

ببینید صحبت کردن بعضی از اقایون متاسفانه اصلا جالب نیست این دخترا رو واقعا آزرده میکنه مثل شوخی های زشتی که گهگاهی بین خودشون دارن یا فحشهایی که براشون عادیه یا خنده های بی دلیل با صدای بلند و یا حرکات اینچنینی یا مثلا زل زدن به دخترا داخل حیاط و رفتارهای مشابه خب این نشون میده شخصیت اون اقا خیلی جالب نیست!

نحوه صحبت کردن هم حتی با استاد هم میتونه شخصیت یک ادم رو برای بقیه رو کنه. یا با همکلاسی های دیگه
بعضی از اقایون هستند مدام در حال گفتگو با اکیپ های مختلف دخترای همکلاسی هستند .خب من شخصا این مدل از اقایون رو قابل جذابیت نمیدونم طرف هرروز به یک سمت متمایله!

کمی سنگین بودن و متانت باعث جلب توجه بیشتر میشه (حالا بعضی ها تعبیر میکنن به کم محلی به دخترا و قیافه گرفتن :دی)

sasan.69
22-08-2014, 01:26

ببینید صحبت کردن بعضی از اقایون متاسفانه اصلا جالب نیست این دخترا رو واقعا آزرده میکنه مثل شوخی های زشتی که گهگاهی بین خودشون دارن یا فحشهایی که براشون عادیه یا خنده های بی دلیل با صدای بلند و یا حرکات اینچنینی یا مثلا زل زدن به دخترا داخل حیاط و رفتارهای مشابه خب این نشون میده شخصیت اون اقا خیلی جالب نیست!

نحوه صحبت کردن هم حتی با استاد هم میتونه شخصیت یک ادم رو برای بقیه رو کنه. یا با همکلاسی های دیگه
بعضی از اقایون هستند مدام در حال گفتگو با اکیپ های مختلف دخترای همکلاسی هستند .خب من شخصا این مدل از اقایون رو قابل جذابیت نمیدونم طرف هرروز به یک سمت متمایله!

کمی سنگین بودن و متانت باعث جلب توجه بیشتر میشه (حالا بعضی ها تعبیر میکنن به کم محلی به دخترا و قیافه گرفتن :دی)

حرفاتون متین........
اما تو این چهارسالی که درس خوندم این مواردو رعایت کردم اما خب فرجی نشد:n01: حالا هم خدمت پیش رومه:n03:

roya.rashidi
22-08-2014, 01:31

کاملا موافقم .
بشخصه دوس دارم مرد :
پربار علمی ، تو زندگیش دنبال چیزای مهم باشه ، جلف نباشه ، رفتاری زنونه نداشته باشه ، سنگین باشه (نه کمرو) ، جسور باشه . باید تو کلاس یا هرجا هستید اینارو نشون بدبد.
از همه مهمتر اسب شاخدار داشته باشه :n02:
..
ظارهرم که دوستمون گفتن واسه خانوما مهم نیست ولی بیریختو پشمالو ژولیده پولیده نباشه .مرتب باشه

البته اینا نظر شخصی من بود.

حرفاتون متین........
اما تو این چهارسالی که درس خوندم این مواردو رعایت کردم اما خب فرجی نشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا هم خدمت پیش رومه

اگر کسی به ظاره سمت شما نیومده فک نکنید ازتون خوششون نمیومده . مطمعن باشید بین همه ی خانوما از شما به عنوان یه فرد با شخصیت یاد میشده . حالا اگربه کسی علاقه داشتید باید یه جوری میگفتید بهش یا ثابت میکردید.

Atghia
22-08-2014, 01:37
حرفاتون متین........
اما تو این چهارسالی که درس خوندم این مواردو رعایت کردم اما خب فرجی نشد:n01: حالا هم خدمت پیش رومه:n03:
البته داشتن فاکتورهای برتری ( سطح علمی، سطح مالی، اخلاق خاص، زیبایی و...) میتونه خیلی تاثیر داشته باشه حرفهای من روند کلی قضیه بود و شروع! در ادامه باید دید شما چه تلاش متقابلی انجام دادید چون خیلی ها جذب میشن ولی پا پیش نمیگذارن!
خیلی ها هم جذب میشن ولی چون فرضا(برای مثال) اون فردی که مد نظر شما هست نیستش، در نهایت نتیجه خاصی عاید نمیشه

sasan.69
22-08-2014, 02:09
البته داشتن فاکتورهای برتری ( سطح علمی، سطح مالی، اخلاق خاص، زیبایی و...) میتونه خیلی تاثیر داشته باشه حرفهای من روند کلی قضیه بود و شروع! در ادامه باید دید شما چه تلاش متقابلی انجام دادید چون خیلی ها جذب میشن ولی پا پیش نمیگذارن!
خیلی ها هم جذب میشن ولی چون فرضا(برای مثال) اون فردی که مد نظر شما هست نیستش، در نهایت نتیجه خاصی عاید نمیشه

درست میفرمایید..اما جامعه معیاراش داره تغییر میکنه و شخصیت ملاک اکثر دخترای امروزی نیس!

mehrabooni
22-08-2014, 11:03
بحث جالبیه
میشه ادامه بدین
صحبت های مفیدی رد و بدل شد
امیدوارم همه توی این بحث شرکت کنن تا به یه نتیجه گیری کلی برسیم

bijandarbari
22-08-2014, 12:20
سلام

به نظر من الان دختر ها از نظر اجتماعی اونقدر رشد کردن که شخصیتشون خیلی متنوع شده.
هرکدومشون از یک تیپ از پسر ها خوششون میاد.نمیشه یک قانون رو برای همشون به کار برد.
دیگه اون نگاه کلیشه ای قدیمی را باید بزاریم کنار.
و اینکه خیلی از دختر ها شخصیتشون اونقدر بالا هستش که غرور خودشون رو حفظ می کنن و هیچوقت نمی خوان خودشون رو به کسی نزدیک کنن.

هر پسری باید سعی کنه خودش باشه. نه اینکه رفتارش رو طوری تغییر بده که باعث بشه جنس مخالف رو جذب کنه.
این موضوع به نظرم مهم ترین اصل هستش.

در ضمن اون دختر هایی که با دیدن یک سری صفات در جنس مخالف جذب اون میشن و سعی میکنن خودشون رو بهش نزدیک کنن ، مشکل شخصیتی دارن و نرمال نیستن.

پس نباید از این موضوع ناراحت باشین که چرا دخترا شما رو تحویل نمیگیرن یا جذبتون نمیشن.
اینطوری به موضوع فکر کنید: که شما شخصیتتون اونقدر بالا هستش و برای بقیه اونقدر محترم هستین که دخترهای با تیپ خاص و غیر نرمال ( بالا عرض کردم ) نمی تونن سراغ شما بیان و شما رو در سطح خودشون نمیدونن.

الان من می بینم تو دانشگاه ، پسرهایی که هستن که خیلی بد دهن و بد صحبت هستن. درسشون هم افتضاحه.ولی دختر های دیگه ( حتی درسخون ها ) زیاد دوربرش می چرخن.
شما که اینطور نیستین؟؟؟!!!

روش درست زندگی این چیزی نیستش که این افراد دارن دنبال می کنن.
وقتی تا حدی به بلوغ عاطفی و اجتماعی برسن دیگه این رفتار ازشون سر نمیزنه.

mehrabooni
22-08-2014, 14:31
مدیرای این بخش حرف ندارن واقعا بهشون خداقوت میگم
امیدوارم با همکاری همه (مخصوصا بانوان محترم انجمن) تاپیک مفیدی رو شاهد باشیم

ملا نصرالدین
22-08-2014, 16:53

با سلام و درود خدمت شما

در مورد این جمله ای که میخوام بگم واقعا عذر میخوام.قصد توهین ندارم

ولی در مورد این دوستتون هر کاری ایشان کنند خیلی ببخشید تف سربالاست
اگر بخواهند با طرف خوب باشند که خب از لحاظ اخلاقی و اعتقادی درست نیست.در ضمن خودتون هم میگید که اصلا اهل این حرف ها نیستند
اگر هم بخواهند جواب طرف رو بدهند و طرف رو سر جاش بنشانند که این خانم انقدر پررو و بی پروا هستند که هزار جور حرف پشت سر طرف در می اورند...مخصوصا که طرف شوهر داره

به نظر من بهترین کاررو همین الان دوستتون دارن انجام میدن.بی توجهی...حتی به نظر من اگر میتوانند بیشترازقبل بی توجهی کنند.مثلا اگر اون خانم چیزی گفت مثلا همین جمله که اقای فلانی پولتون از جیبتون افتاد بیرون اصلا توجه نکنند.حتی برنگردند ببینند پولشون واقعا افتاده یا نه
اینجوری انقدر اون خانم کنف میشوند تا اخر دستبرمیدارند
اگر هم اون خانم بخواهند حرف در بیاورند هیچ کس باور نمیکند

LΩRD
23-08-2014, 01:13
یه سوالی !

دوستمون که پرسیدن یه رفیق دارن که همه از حساب میبرن و اینا !

این حساب بردنِ رو چجوری میشه بدست آورد ؟

آدم شوخی هستم ولی ملت یه خورده که میخندی تو روشون دیگه ...

mehrabooni
23-08-2014, 02:13
با زور بازو :دی
رفیقای خفن هم اطرافت داشته باشی :وی

LΩRD
23-08-2014, 02:32

جدا از شوخی چه روشی کارسازِ ؟

roya.rashidi
23-08-2014, 02:33

یعنی ازش میترسن که حساب میبرن ؟؟ یاد زمان مغولا افتادم:n08:
تازشم اگه اینجوری باشه خب همه از رفیق خفنش حساب میبرن نه از اون که .
البته خانوما اصلا نمیترسن این چیزا بین پسراس فقط .

///////////////////
راستی تو این تایپیک باید دقیقا درباره چی صحبت شه .

mehrabooni
23-08-2014, 02:57
به شوخی گفتم باو :دی
دو نقطی دی رو مگه ندیدی

بعدشم مگه شما زمان مغول ها کجا بودی :پی
من از کجا بدونم از چیش حساب میبرن حتما شخصیتش خاصه دیگه

roya.rashidi
23-08-2014, 03:51
دو نقطی دی رو مگه ندیدی

خب من از کجا بدونم دونقطه پی یا دی چی هستن ؟؟؟ :n13:

به هرحال بنظر من اگه هر ادمی :
سرسنگین باشه ، باشخصیت باشه ، سابقه موفق داشته باشه ، تو حوزه کاریش (حالا هرچی هست) واقعا استادو کاربلد باشه . ادم موزی و دقل هم نباشه
همه جذبش میشن و ازش حساب میبرن .

Atghia
23-08-2014, 07:59
یه سوالی !

دوستمون که پرسیدن یه رفیق دارن که همه از حساب میبرن و اینا !

این حساب بردنِ رو چجوری میشه بدست آورد ؟

آدم شوخی هستم ولی ملت یه خورده که میخندی تو روشون دیگه ...
حساب بردن که نمیشه اسمش رو گذاشت من به این حالت میگم رعایت احترام بیشتر!
معمولا برمیگرده به نحوه برخورد خوده ادم . من با شما موافقم هرچقدر که به اطرافیان و حتی دوستان نزدیکت اصطلاحا بیشتر رو بدی پرروتر خواهند شد

بهترین و موثرترین راه اینه که هروقت کسی خواست شوخی بکنه یا تیکه خاصی بپرونه در بین جمع دقیقا خیلی جدی برخورد کنید و در لحظه جوابش رو بدید همین باعث میشه که هم اون شخص و هم بقیه بدونن که باید حد خودشون رو بدونن و جای این صحبتها با شما نیست!

دیگه هم اینکه بنظرم اگر طوری باشه که فقط عده خاص و محدودی دوست داشته باشید و با همه گرم نگیرید همین خودش میتونه عاملی باشه که از دید دیگران شخصیت خاصی به نظر بیاید

یک مطلب دیگه هم اینه که دوستانتون چطور شخصیتی داشته باشند! مثلا یک ادم شوخ و گرم و این تیپ شخصیتی اگر فرضا رفیق شما باشه و همش با هم اینور اونور دیده بشید شاید در دید دیگران اینطور به نظر برسه که احتمالا شما هم همچین اخلاقیاتی دارید و همونطور بخوان با شما رفتار کنن...

در واقعا دوستان ما اگرچه ممکنه دقیقا عین ما نباشن اما نماینده ای از ایده آل های ما هستند و نوع برخورد دیگران با اونها میتونه در روابط ما هم تاثیرگذار باشه

یعنی ازش میترسن که حساب میبرن ؟؟ یاد زمان مغولا افتادم:n08:
تازشم اگه اینجوری باشه خب همه از رفیق خفنش حساب میبرن نه از اون که .
البته خانوما اصلا نمیترسن این چیزا بین پسراس فقط .

///////////////////
راستی تو این تایپیک باید دقیقا درباره چی صحبت شه .
در مورد همین مسائلی که 3 صفحه صحبت شده و خودتون هم در این بین نظر دادید!
دوستان لطفا بیشتر رعایت کنید و پست ها مفیدتر باشه و از حالت شوخی و اسپم خارج بشه :n01:

HGH 878
23-08-2014, 08:16
مهم ترین معیار جذابیت
.
.
.
.
.
.
.
.
.
پول
با پول بدترین ایرادتم زیباست
باور کن

Demon King
23-08-2014, 08:24
مهم ترین معیار جذابیت
.
.
.
.
.
.
.
.
.
پول
با پول بدترین ایرادتم زیباست
باور کن

کی همچین حرفی زده؟

این نکته که پول معیار جذابیت نیست، برام ثابت شده است، مگر اینکه بتونی برا خودت احترام بخری. جذابیت یعنی مردم به خاطر خودت بهت نزدیک بشن، چرا چون سواد داری، چون از نظر اخلاقی با شخصیت هستی.
یکی از آشنایان دخترمون تو دانشگاه عاشق یکی شد، خوشگل نبود، پولم نداشت، فقط برای اینکه سر به زیر و با سواد و با شخصیت بود، اینا جذابیت میاره،
ولی پول تا وقتی هست همه دور و برت جمعن کافیه پولت از دست بره، دیگه هیچی حسابت نمیکنن.

roya.rashidi
23-08-2014, 08:37
پس با این حساب پول جذابیت کاذب میاره .
منم بشخصه اصلا موافق نیستم . خوشبختانه تو بستگان هم قشر ضعیف داریم هم پولدار .
وقتی یه دقیقه با این خونواده(قشر ضعیف) همنشین میشی خانومه از بس با انگیزه صحبت میکنه ، واقعا خوشبختی رو تو خونوادشون میشه حس کرد. تازه 4تا بچه وروجک دارن که اگه مابودیم مرض اعصاب مگرفتیم .

New Ray
23-08-2014, 08:48
خوده پول عامل جذابیت نیست ! اگه جذابیت رو به جذب دیگران معنی کنیم و کسانی که جذب میشن رو افراد عادی حساب کنیم ( نه افراد ضعیف و آویزون ) ، نمیشه گفت افراد پولدار دوستان زیادی دارند و افراد فقیر دوستی ندارند .
اتفاقا برعکس ، مثلا قبلا کسی از یه استان دیگه به مدرسه ما اومده بود و پولدارم بود که همه خیلی تحویلش میگرفتن ولی با گذشت زمان دیدیم خصوصیات خاصی داره مثلا خودخواهه ، یا راز نگه دار نیست یا دریغ از یه لبخند و شوخی ، و خساست عجیب !

در واقع دلیل جذابیت آدمهای پولدار پول نیست ، بلکه تواناییهای اون شخصه که میتونه هر چیزی رو بدست بیاره.

N I G H T P E A C E
23-08-2014, 10:47
در رابطه با جذابیت اینطور نیست که یک ویژگی یا تیپ شخصیتی خاصی رو پیدا کنیم و بگیم همه جذب این جور افراد میشن. چون در هر رابطه دو طرف وجود داره، کسی که جذب میشه و کسی جذب میکنه، ما خودمون رو در قالب کسی که جذب میشه قرار میدیم و با توجه به تجربیاتی که داشتیم و افرادی که جذبشون شدیم معیارهای خودمون رو میگیم، در صورتی که ممکنه برای فرد دیگه معیارهای ما بیشتر دفع کنن تا جذب! خیلی وقتا پیش میاد که حتی خصوصیاتی که قبلا خودمون رو جذب میکردن الان در ما ایجاد تنفر میکنن!
بنطرم این بحث جذابیت رو باید تو دو لایه بررسی کرد، یکی سطحی و یکی عمیق. سطحی اونایین که بیشتر برا وقت گذرونی و لذت مادی جذبشون میشیم و معمولا در ما ایجاد احترام نسبت به طرف مقابل نمیکنن. مثه پول، زیبایی، شوخ طبع بودن
عمقیا اونایین که با نوعی احساس احترام و شخصیت برای طرف همران، مثه صداقت، پاکی، احترام به دیگران

roya.rashidi
25-08-2014, 07:07
شاید معیار بعضیا واقعا پول باشه واسه بعضیام چهره و ....
پس
بنظرم هرکسی معیارهای جذابیت رو فقط از دید خودش بگه و چون سلیقه ایی هستش درباره درس بودن یا نبودنش بحث نکنیم .

mehrabooni
25-08-2014, 12:27
پس
بنظرم هرکسی معیارهای جذابیت رو فقط از دید خودش بگه و چون سلیقه ایی هستش درباره درس بودن یا نبودنش بحث نکنیم .
بنظرم تا یه سنی (قبل از بلوغ) هست که معیار (بعضی ها) فقط چهره هست،بعد از بلوغ عقلی معیارها صحیح تر میشن...
نمیگم چهره بی تاثیره،اما ملاک های دیگه ای هست که از قیافه مهمتره . مثلا شاید یک دختر بهترین قیافه رو داشته باشه ولی ادم خرابی بوده باشه که با صدتا پسر رابطه داشته ، مطمئن باشین نمیتونین پسری رو پیدا کنین که بخواد با این دختر فقط بخاطر چهره اش ازدواج کنه ، حتی اگه اون دختر پولدارترین آدم توی ایران باشه بازم شک نکنین که هیچ پسر عاقلی حاضر نمیشه با این دختر ازدواج کنه...

پ ن :: شک نکنین مهمترین معیار برای همه ی پسرا پاک دامن بودن و سالم بودن دختراس ، مگه اینکه پسره مشکل روحی روانی داشته باشه و به کارهای غیر عقلانی گرایش داشته باشه یا دنبال اموال دختره باشه یا چیزای دیگه ای که نمیتونم بگم اما خودتون مینونین حدث بزنین

N I G H T P E A C E
25-08-2014, 12:38
پس

درست میگید، اما بشخصه خیلی دیدم که معیارهای سطحی فردی رو جذب کس دیگه کرده و بخاطر اینکه طرف معیارهای اصلی رو نداشته با ناراحتی و کدورت از هم جدا شدن

SAEED 120
25-08-2014, 13:07
تو ایران که چند نوع تعریف داره معیار جذابیت..واسه همین نمیشه دقیق گفت اما تو یه کشور دیگه مثل انگلیس معیار به ترتیپ خوشتیپی و پولداری ..چون اونجا اکثرا تحصیل کردن بنابراین سطح سواد معیار نیست.

تو ایران یه جا معیار ریش بلند و تسبیح به دست بودن و با چادر راه رفتن و مسجد رفتن همیشگیه..اما یه جا باز به ترتیپ پول . مانکن بودن. کلاس خانوادگی.طرز صحبت کردن و تن صدا .کلاس برخورد اجتماعی.و سطح سواد.

mehrabooni
25-08-2014, 13:12
همه ی معیارها یکطرف
اخلاق خوب هم یکطرف