PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطع و وصل شدن اینترنت ایکس باکس به طور مداوم

امیر تتلو
15-08-2014, 23:05
سلام دوستان من حدودا دو ماه پیش یه ایکس باکس گرفتم مدل اسلیم که خیلی ازش راضیم ولی یه مشگلی که داره اینه که من وقتی میخوام انلاین بازی کنم یا به لایو وصل میشم به طور میانگین هر نیم ساعت یه بار دیسکانکت میشه و فکر میکنم ماله اینترنتمه اما نمیدونم مشگل از کجاست.......... اخه سرعتمم بالا هستو نمیشه گفت کمه الان دو مگ دارم که سرعت دانلودم حدودا هزاره و کلا ازش راضیم تا پریروز هم 256 داشتم هر 20 دیقه یه بار قطع میشد از اینترنت اما حالا یکم بیشتر میمونه اما از کسانی که پرسیدم ماله شما هم قطع میه یا نه کسی مشگگل منو نداشت فاصله ی ایکس باکسم هم از مودم زیاد نیست اما نمیدونم چرا اینجوری میکنه...اخه بازی هارو مثله ماست انلاین بازی میکنم اما یه دفعه قطع میشه و حاله ادمو میگیره کسی میدونه چیکارش کنم درست یا بهتر میشه؟؟؟؟؟ممنون از دستانی که نظر میدن واقعا لطف دارن ممنون

SamGun
16-08-2014, 01:15
سلام
شما همزمان که کنسول رو به مودم وصل میکنی سیستم رو هم با اون روشن کن و از کارکرد اینترنت خودت یک Monitorong بگیر ببین در زمان قطعی نت هم ارتباطش قطع میشه یا خیر

برای Monitor کردن کارکرد اینترنت :

وارد منوی Start شوید
در SearchBar گزینه CMD رو تایپ کنید و Enter رو بزنید
در Commond Prompt باز شده تایپ کنید >>> Ping 4.2.2.4 -t
Enter رو بزنید

زمانی که نت مشکلی نداشته باشه به صورت زیر کار میکنه و زمانی که مشکل داشته باشه اطلاعاتی به شما نمیده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیر تتلو
16-08-2014, 11:48
من بازش کردم و سرچ کردم اما مثه ماله شما نشد

ایا اشتباه سرچ کردم؟ از رو ماله خودتون کپی کزدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SamGun
16-08-2014, 12:46
من بازش کردم و سرچ کردم اما مثه ماله شما نشد

ایا اشتباه سرچ کردم؟ از رو ماله خودتون کپی کزدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبل از کلمه Ping نباید فاصله باشه دوست عزیز

امیر تتلو
16-08-2014, 20:25
دوست گلم هر روشیمیرم نمیشه میشه بیشتر راهنماییم کنی؟ ممنون میشم بیشتر کمکم کنی دستت درد نکنه هر چی زود تر کمکم کن همینطوری گلد کارت ایکس باکسم داره هدر میره:n03::n03:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SamGun
16-08-2014, 23:42
دوست گلم هر روشیمیرم نمیشه میشه بیشتر راهنماییم کنی؟ ممنون میشم بیشتر کمکم کنی دستت درد نکنه هر چی زود تر کمکم کن همینطوری گلد کارت ایکس باکسم داره هدر میره:n03::n03:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببخشید من یک مقدار مشکلاتم شدت پیدا کرده هم از طرفی مشکل اینترنتی پیدا کردم و هم از طرفی کار های شخصیم زیاد شده برای همین دیر به دیر میتونم جواب بدم .

من الان متوجه شدم اول فکر کردم نام گذاری User شما اینطوریه ! شما اشتباهی که میکنی اینه که داری دستور من رو کپی میکنی اما درستش اینه که خودت اونو تایپ کنی

مشکل شما قسمت قرمزه :

Ping 4.2.2.4 -t<<<<

فقط باید یک پیکان وجود داشته باشه بدین صورت :

Ping 4.2.2.4 -t<

امیر تتلو
16-08-2014, 23:48
دستت درد نکنه دوست عزیز درست شد ولی دودیقه ی اول سالم بود وسطش باگ داد یهو اینم عکس:
ایا سالمه یا مشگل داره ایا باید با پشتیبانی تماس بگیرم ؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SamGun
16-08-2014, 23:59
دستت درد نکنه دوست عزیز درست شد ولی دودیقه ی اول سالم بود وسطش باگ داد یهو اینم عکس:
ایا سالمه یا مشگل داره ایا باید با پشتیبانی تماس بگیرم ؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خواهش میکنم

در حال حاضر مشکلی وجود نداره اما شما باید چک کنی ببینی زمانی که از Xbox Live قطع دسترسی میشی در اینجا هم وضعیت همینطور هست یا عوض میشه

امیر تتلو
16-08-2014, 23:59
دوست گلم میشه ادرم ایمیلتو بدی؟ میخواستم اگه بشه 5 دیقه باهات چت کنم ممنون میشم این لطفو در حقم کنی اما اگه نمیشه هم مهم نیست اها من ایکس باکسم خاموش بود توجه نکردم حتما امتحان میکنم اما این باگ خیلی زیاد شد و بعدش کم شد و دوباره فراوون شد

SamGun
17-08-2014, 00:08
دوست گلم میشه ادرم ایمیلتو بدی؟ میخواستم اگه بشه 5 دیقه باهات چت کنم ممنون میشم این لطفو در حقم کنی اما اگه نمیشه هم مهم نیست اها من ایکس باکسم خاموش بود توجه نکردم حتما امتحان میکنم اما این باگ خیلی زیاد شد و بعدش کم شد و دوباره فراوون شد

من تو یاهو نیستم زیاد همینجا مطرح کنید بهتره

منظور شما از باگ همون Request Timed out هست ؟

امیر تتلو
17-08-2014, 00:14
بله منظورم همون ارور هست و خییییییلی ممنون از جواب های خوبتون میشه بگید الان چجوریی این مشگل درست میشه؟ وقتی از ایکس باکس دیسکانکت میشم اینجا هم این ارور میاد میشه بگید چجوری باید درس شه؟

SamGun
17-08-2014, 00:23
بله منظورم همون ارور هست و خییییییلی ممنون از جواب های خوبتون میشه بگید الان چجوریی این مشگل درست میشه؟ وقتی از ایکس باکس دیسکانکت میشم اینجا هم این ارور میاد میشه بگید چجوری باید درس شه؟

خواهش میکنم :n06:

در اینجا نه Error ای وجود داره و نه باگی فقط یک Monitoring خوب و نسبتا کامل از نحوه ی عملکرد شبکه ی اینترنت شماس

اگه زمانی که به Live وصل هستید و یهو در کنسول خطای دسترسی به Live رو بده باید سریعا اینجا رو چک کنید و ببینید مشکل از اینترنت شما هست یا شبکه ی Live

البته خوده شبکه ی Live به تنهایی مشکلی نداره و این مشکل باز به یکسری تنظیمات و IP ایران برمیگرده

امیر تتلو
17-08-2014, 00:40
اخه دوستای دیگم این مشگلو ندارن من جویا شدمم یکی از دوستام سرعتش 10 مگه که کلا این چیزارو بیخیاله و با 7000 دان میکنه و....اما اون یکی با 1024 بازی میکنه و مشگلی نداره ایا من میتونم درستش کنم؟ امروز زنگ زدم به خدماته اسیاتک طرف گفت به من چه که سرعت شما پایینه منو میگی.......... هیچی قطع کردمو دوباره زدم یکی دیگه گرفت و خطمو برسی کرد گفت خطط نویز داشت درستش کردم از الان به بعد حله اما بازم درست نشد ایا مشگل از همون نویزه؟ قربونت شم که جوابمو میدی فدات

امیر تتلو
17-08-2014, 21:50
دوست عزیز دیگه وای نمیدی؟ یا سرت شلئغه نمیتونی؟ اگه جوابمو بدی ممنون میشم

امیر تتلو
30-04-2015, 17:50
سلام دوستان من اینترنتمو عوض کردم پار انلاین گرفتم.....تمامیه دیوایس های تو خونه به مودم وصل میشن و اینترنت میرن اما ایکس باکسم به مودم وصل میشه اما به اینترنت وصل نمیشه که اپدیتش کنم!!!!! کسی میدونه باید چیکار کنم؟

امیر تتلو
30-04-2015, 17:51
از طریق وای فای هم وصل میشه ها یعنی قشنک کانکت میشه به وایرلس اما به اینترنت نمیره...