PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کتابهایی که توی شهرستان ها نیست رو چه جور باید تهیه کنم؟

alittlequestion11
11-08-2014, 19:30
سلام.

من چندتا کتاب می خوام که هر جا توی شهرمون (یزد) گشتم، پیدا نکردم. فروشگاهای اینترنتی هم مثلا هر فروشگاهی یکیش رو داره (که اینجور اگه بخوام مثلا دونه دونه بخرم، باید برای هر کدوم 5 - 6 تومن پول پست رو بدم که زیاد میشه!) بعضیاش رو هم اصلا توی فروشگاههای اینترنتی پیدا نکردم.
به نظرتون چه جور باید اونا رو تهیه کنم؟ هیچ فروشگاه اینترنتی جامعی میشناسید؟

(توی تهران هم آشنای خیلی صمیمی ندارم که بهش بگم برام بخره)

ممنون.

باغبون
11-08-2014, 22:45
سلام.

من چندتا کتاب می خوام که هر جا توی شهرمون (یزد) گشتم، پیدا نکردم. فروشگاهای اینترنتی هم مثلا هر فروشگاهی یکیش رو داره (که اینجور اگه بخوام مثلا دونه دونه بخرم، باید برای هر کدوم 5 - 6 تومن پول پست رو بدم که زیاد میشه!) بعضیاش رو هم اصلا توی فروشگاههای اینترنتی پیدا نکردم.
به نظرتون چه جور باید اونا رو تهیه کنم؟ هیچ فروشگاه اینترنتی جامعی میشناسید؟

(توی تهران هم آشنای خیلی صمیمی ندارم که بهش بگم برام بخره)

ممنون.
سلام من همیشه برای کتابهای تخصصیه مربوط به رشتمون که تو شهر مون پیدا نمیشه، با این کتاب فروشی تو تهران تماس میگیرم و اونا اگر کتابو داشته باشن برام پست میکنن.نمیدونم شما چه کتابی میخواین اما با این شماره تماس بگیرین بپرسین دارن یا نه و اگر نداشتن ازشون راهنمایی بخواین که از کجا میشه اونا را گیر اورد و اگر شماره ای چیزی دارن بهتون بدن تا از جای دیگه خرید کنید
02166487090

sentia
18-10-2014, 22:20
سلام میدون انقلاب تهران چند تا بانک کتاب داره که کتاب رو به سراسر ایران ارسال میکنن و اگه از یه مبلغی بالاتر باشه سفارشاتتون ارسالشم رایگانه. مثلا من بانک کتاب باران رو میشناسم که واسه کتابای کنکوری و درسی و ...عالیه. شماره اش هم 66972878

ملا نصرالدین
19-10-2014, 11:38
ایشان احتمالا تا الان کتاب های مورد نظرشان را تهیه کرده اند.بحث در این مورد بی فایده است.