PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمــــــــــــــــــــک مشکل شارژ لپ تاپ

sh.gh.k
09-08-2014, 17:18
سلام دوستان
لپ تاپ asus n56jr خریدم واقعا فوق العادست همه چیز تمومه. ممنون که کمکم کردید:n16:

فقط یه مشکلی هست حتی اگر شارژش 100% باشه و به شارژر هم وصل باشه با هر بار روشن شدنش 1 درصد از شارژش کم میشه! این مشکل طبیعیه؟
5 بار که روشن بشه به 95 در صد میرسه و باطری شرو ع به شارژ میکنه
یعنی حتی اگر نخوام از باطری استفاده کنم به 95 که رسید شروع به شارژ شدن میکنه که مجبورم شارژر رو قطع کنم و بذارم باطری کامل استفاده شه و باز دوباره تا 100 شارژ شه
شما نرم افزاری میشناسید که وقتی شارژ باطری به 60درصد رسید باطری شروع به شارژ کنه؟
این موضوع خیلی روی اعصاب منه آخه نمیتونم چند روز مداوم فقط از برق استفاده کنم و از عمر باطری هم کم میکنه:n28:

sh.gh.k
10-08-2014, 07:17
مدییییییییییییییر آحه چرا کسی کمک نمی کنه؟

تابو
01-02-2015, 00:57
سلام دوستان
لپ تاپ asus n56jr خریدم واقعا فوق العادست همه چیز تمومه. ممنون که کمکم کردید
:n16:

فقط یه مشکلی هست حتی اگر شارژش 100% باشه و به شارژر هم وصل باشه با هر بار روشن شدنش 1 درصد از شارژش کم میشه! این مشکل طبیعیه؟
5 بار که روشن بشه به 95 در صد میرسه و باطری شرو ع به شارژ میکنه
یعنی حتی اگر نخوام از باطری استفاده کنم به 95 که رسید شروع به شارژ شدن میکنه که مجبورم شارژر رو قطع کنم و بذارم باطری کامل استفاده شه و باز دوباره تا 100 شارژ شه
شما نرم افزاری میشناسید که وقتی شارژ باطری به 60درصد رسید باطری شروع به شارژ کنه؟
این موضوع خیلی روی اعصاب منه آخه نمیتونم چند روز مداوم فقط از برق استفاده کنم و از عمر باطری هم کم میکنه
:n28:

الان این یعنی چی؟ لطفا سوالتونو مختصر و واضح بپرسید