PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید یخچال فریزر

Actros
05-08-2014, 02:31
سلام
دوستان ما تا 6 تومن یه یخچال فریزر میخوایم حالا یا 2 قلو یا ساید
چندین مدل مد نظر هست
یکیش LG P-Bentlee SX5428WB Refrigerator که دیجی کالا زده 5/500
یه مدل 2 قلو بلومبرگ هم مدنظرمه مدل 9682 که این در میاد 5/600 ولی متاسفانه چیز زیادی رو نت ازش نیست. سایت تهران کالا 9681 رو داره زده 5/280
یه اینک دیدم ازش ولی مطمئن نیستم خودش باشه. لینک و میزارم دوستان اهل فن در مورد مشخصات فنی نظر بدن لطفا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سوال من اینه آیا این مارک که در ترکیه تولید میشه با تکنولوژی آلمان واقعا از کیفیت بهتری برخورداره نسبت به بقیه ؟؟
کسی میدونه گارانتیش چیه ؟؟ چون زیاد رو خدمات پس ار فروشش مطمئن نیستم تو خریدش شک کردم.
الان برندهای دوو الجی و سامسونگ تو ایران مونتاژ میشن و مارکای اروپایی مثل بلومبرگ بکو بوش مونتاژ اینجا نیستن
یکم عجله دارم اگه ممکنه دوستان نظر بدن
ممنون.

arazboy
15-08-2014, 15:02
سلام
دوستان ما تا 6 تومن یه یخچال فریزر میخوایم حالا یا 2 قلو یا ساید
چندین مدل مد نظر هست
یکیش LG P-Bentlee SX5428WB Refrigerator که دیجی کالا زده 5/500
یه مدل 2 قلو بلومبرگ هم مدنظرمه مدل 9682 که این در میاد 5/600 ولی متاسفانه چیز زیادی رو نت ازش نیست. سایت تهران کالا 9681 رو داره زده 5/280
یه اینک دیدم ازش ولی مطمئن نیستم خودش باشه. لینک و میزارم دوستان اهل فن در مورد مشخصات فنی نظر بدن لطفا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سوال من اینه آیا این مارک که در ترکیه تولید میشه با تکنولوژی آلمان واقعا از کیفیت بهتری برخورداره نسبت به بقیه ؟؟
کسی میدونه گارانتیش چیه ؟؟ چون زیاد رو خدمات پس ار فروشش مطمئن نیستم تو خریدش شک کردم.
الان برندهای دوو الجی و سامسونگ تو ایران مونتاژ میشن و مارکای اروپایی مثل بلومبرگ بکو بوش مونتاژ اینجا نیستن
یکم عجله دارم اگه ممکنه دوستان نظر بدن
ممنون.

اولا ساید نگیر خواستی بگیری دوقلو بگیر جا دار هم هست هم شیکه ( ساید بگیری بعد ها پشیمان میشی )
معلومه در آمان بهتر هسا نسبت به جای دیگر
دستگاه برقی هست معلوم نمیکنه که کدام خوب هست یا بد
خواستی بگیری دوقلوی ال جی یا اسنوا بگیر