PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پورت

TIV
02-08-2014, 21:50
با سلام و خسته نباشید ، من با استفاده از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] متوجه باز بودن و مخفی نبودن چند پورت شدم چگونه میتونم این پورت ها رو ببندم و مخفی کن (آنتی ویروس من eset smart security هست.)

با تشکر.VIT
:n27:

jorj
04-08-2014, 23:17
سلام .سایت جالبی بود . من با emsisoft internet security اکسن کردم و همه بسته بود . به نظر من باید خود اینترنت سکیوریتی باید اون ها رو ببنه به صورت اتوماتیک و چیزی نیست که دستی انجام بشه .

roya.rashidi
04-08-2014, 23:41
تو سرچ استارت منو اینو بزنین .
Windows Firewall with Advanced Security
.
البته من خودم تاحالا باهاش پورت نبستم. بعید میدونم نیاز به بستنش باشه . اگه ببنید شاید بعدا مشکل پیش بیاد .

TIV
05-08-2014, 15:35
البته پورت هایی مثل 21 برای FTP یا 23 برای TELNET همیشه بازند آیا این پورت باز خطر ندارند؟

Captain
07-08-2014, 11:25
البته پورت هایی مثل 21 برای FTP یا 23 برای TELNET همیشه بازند آیا این پورت باز خطر ندارند؟

اگه برای درخواست ورودی باز باشند خطر دارند ولی درصورتی که درخواست خروجی باشد خیر!
یعنی شما به سیستمی Telnet کنید و یا اینکه شخصی به سیستم شما Telnet کند! مسئله این است

TIV
07-08-2014, 13:31
اگه برای درخواست ورودی باز باشند خطر دارند ولی درصورتی که درخواست خروجی باشد خیر!
یعنی شما به سیستمی Telnet کنید و یا اینکه شخصی به سیستم شما Telnet کند! مسئله این است

آیا راهی وجود داره که بفهمی برای درخواست ورودی یا خروجی باز میشوند؟ اگر وجود داره چطوری ؟ و میشه پورت های بسته شده رو مخفی کرد(از هکر ها و ...)؟