PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وقتی چیزی گم میشه چطور پیداش میکنید ؟!

banii
31-07-2014, 22:53
امروز از صبح دارم دنبال شناسنامه ام میگردم
و همه جای خونه رو زیرو رو کردم...
اما دریغ ...
شنبه هم برای کار خیلی مهم لازمش دارم ...
دیگه کلافه شدم .
گفتم بیام تاپیک هم بزنم ببینم شما میگید باید چیکار کنم ؟!
اصلا چیز خاصی یادم نمیاد که کجا گذاشتم !!
چیزایی که یادم میاد اینه که همین چند روز پیش کنار کیف چرمی جیبی ام دیدمش و هم رنگ بودنشون توجهمو جلب کرده بود .
یکی هم این یادم میاد که یکجای دور از چشم گذاشتم اما نمیدونم کجا اما این فکر میکنم مربوط به قبلتر بود (یعنی قبلا اونجا گذاشته شده و بعد از اونجا برداشته شده)

jorj
31-07-2014, 23:02
یه مبلغی نذر کن انشااله پیدا می شه

banii
31-07-2014, 23:08
یه مبلغی نذر کن انشااله پیدا می شه

:ohno:

ولی جدی میپرسم ، بی شوخی ، اون نذر کجا باید پرداخت بشه ؟
به متکدیان که اعتمادی نباید کرد
صدقه و امامزاده این چیزا هم که میگن میرسه به آخوند یا فلسطین

....

Ahmad
31-07-2014, 23:18
معمولا چیزهایی که دنبالشونیم جایی پیدا میشن که اصلا فکرش رو هم نمی‌کنیم

البته به نظرم بهتره اول تمام مکانها و مسیرهایی که ممکنه شناسنامه رو اونجا برده یا گذاشته باشی رو تو ذهنت مرور کنی.

شاید ناگهان به ذهنت بیاد که کجا گذاشتی.
از اطرافیان هم کمک بگیر

banii
31-07-2014, 23:26
معمولا چیزهایی که دنبالشونیم جایی پیدا میشن که اصلا فکرش رو هم نمی‌کنیم

البته به نظرم بهتره اول تمام مکانها و مسیرهایی که ممکنه شناسنامه رو اونجا برده یا گذاشته باشی رو تو ذهنت مرور کنی.

شاید ناگهان به ذهنت بیاد که کجا گذاشتی.
از اطرافیان هم کمک بگیر
آره خیلی وقتا اینجوری میشه !
یعنی کجاست ؟! :worried:

ice-man
31-07-2014, 23:32
امروز از صبح دارم دنبال شناسنامه ام میگردم
و همه جای خونه رو زیرو رو کردم...
اما دریغ ...
شنبه هم برای کار خیلی مهم لازمش دارم ...
دیگه کلافه شدم .
گفتم بیام تاپیک هم بزنم ببینم شما میگید باید چیکار کنم ؟!
اصلا چیز خاصی یادم نمیاد که کجا گذاشتم !!
چیزایی که یادم میاد اینه که همین چند روز پیش کنار کیف چرمی جیبی ام دیدمش و هم رنگ بودنشون توجهمو جلب کرده بود .
یکی هم این یادم میاد که یکجای دور از چشم گذاشتم اما نمیدونم کجا اما این فکر میکنم مربوط به قبلتر بود (یعنی قبلا اونجا گذاشته شده و بعد از اونجا برداشته شده)
من هر وقت چیزی رو گم میکنم از آخرین باری که یادمه مسیر و کارارو تکرار میکنم. 90 درصد هم پیداش میکنم. شما هم فکر کن ببین بعد از همون چند روز قبل کجای خونه رفتی (هر چه قدر که یادته) بعد همون جاها رو عینا برو و دوروبرت رو بگرد. مثلا یادته رفتی رو مبل نشستی. برو رو همون مبل بشین و ببین کجاهای مبل میتونسته افتاده باشه یا یه وقت گذاشته باشی و یادت نیاد. مثلا رو دسته مبل و افتاده باشه زیر مبل و همینطور ادامه بده. مطمئن باش پیدا میکنی.

ice-man
31-07-2014, 23:35
:ohno:

ولی جدی میپرسم ، بی شوخی ، اون نذر کجا باید پرداخت بشه ؟
به متکدیان که اعتمادی نباید کرد
صدقه و امامزاده این چیزا هم که میگن میرسه به آخوند یا فلسطین

....

بنیاد کودک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

banii
01-08-2014, 01:45
من هر وقت چیزی رو گم میکنم از آخرین باری که یادمه مسیر و کارارو تکرار میکنم. 90 درصد هم پیداش میکنم. شما هم فکر کن ببین بعد از همون چند روز قبل کجای خونه رفتی (هر چه قدر که یادته) بعد همون جاها رو عینا برو و دوروبرت رو بگرد. مثلا یادته رفتی رو مبل نشستی. برو رو همون مبل بشین و ببین کجاهای مبل میتونسته افتاده باشه یا یه وقت گذاشته باشی و یادت نیاد. مثلا رو دسته مبل و افتاده باشه زیر مبل و همینطور ادامه بده. مطمئن باش پیدا میکنی.
مشگل اینه که من چند ساله فکر کنم حافظه ی کوتاه مدتمو از دست دادم و یادم نمیاد :n03:

Atghia
01-08-2014, 07:29
از مامانتون بپرسید! 90% مادرها بقول خودشون برای جمع کرد ریخت و پاش وسایل رو جابه جا میکنن:n29:
اول هم منکر میشن ولی بعد میگن اهان اونوووو؟ گذاشتم فلان جا :دی

mohsen14014
01-08-2014, 09:51
فرض کن شناسنامه الان دستته ، خب کجا میذاریش ؟
جواب به این سوال خیلی میتونه کارگشا باشه !

soheilnouri
01-08-2014, 10:46
خيلي حس بديه :(

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

banii
01-08-2014, 15:02
فرض کن شناسنامه الان دستته ، خب کجا میذاریش ؟
جواب به این سوال خیلی میتونه کارگشا باشه !

چندجای مشخص مد نظرمه که اونا رو هم چک کردم ....

از مامانتون بپرسید! 90% مادرها بقول خودشون برای جمع کرد ریخت و پاش وسایل رو جابه جا میکنن:n29:
اول هم منکر میشن ولی بعد میگن اهان اونوووو؟ گذاشتم فلان جا :دی

از همون دیروز مادرمو هم در جریان گذاشتم و کل حال و پذیرایی و آشپزخونه و بقیه اتاقا و.... رو ایشون زیر و رو کرده و من اتاق خودمو شخم زدم اما دریغ و دریغ ...

خيلي حس بديه :(

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
آره واقعا...

نکنه بیرون جایی انداختمش و متوجه نبودم ؟!

hossein blak
01-08-2014, 20:02
قدما تو دنبال کن ....

banii
01-08-2014, 23:34
:n03::n03::n03:

JJSIMON
02-08-2014, 07:15
:n03::n03::n03:

هنوزم پیدا نشده؟
جیب شلوارت و بقیه لباسات رو بگرد!
از بقیه اعضای خانواده هم بپرس!

Mr.Pooya
02-08-2014, 07:38
اینجور که شما توصیف می کنی فکر کنم گرفتن المثنی راحت ترین کار ممکن باشه تا بخواید دنبالش بگردید. ولی احتمالا یک گوشه کناری افتاده. شاید به فرض اگر دوتا میز کنار هم دارید بین اون دو تا میز افتاده باشه که تو چشم نیست یا پشت کمدی جایی افتاده باشه.

Sent from my Phone

Переклад не
02-08-2014, 08:02
منم یه بار گم کرده بودم همه ی خونه رو زیر و رو کردم بلخره از کشوی میز کامپیوتر سر دراوورد.اونجاهارو یه چک بکن
عینک آفتابیم گم شد بعد از کلی گشتن از تو جعبه ابزار پیداش کردم.نگو وقتی رو میز بوده و جعبه ابزار هم زیر میز باز بوده افتاده داخلش بعدشم درشو بستم گذاشتم جای خودش .اصلا به فکر آدم نمیرسید که عینک تو جعبه ابزار باشه.
جدیدا کلاه همم گم شده دیگه اصلا نمیتونم پیداش کنم:دی

hugo93
04-08-2014, 02:57
تو دستو نگا کن
من هر وقت عینکمپو گم میکنم بعد نیم ساعت گشتن از رو چشمم پیداش میکنم