PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشگل در مودم DLINK 2640U

fantom176
31-07-2014, 10:58
سلام

من یه اینترنت با ترافیک نامحدود دارم و بخاطر همون کامپیوتر دایم روشنه و داره دانلود میکنه الان یه چند ماهی میشه که با یه مشگل برخورد کردم من با برنامه Internet.Download.Manager دانلود میکنم و

هموانطور که میدونید میشه این برنامه رو طوری تنظیم کرد که بعد از اتمام دانلود کامپیوتر و خاموش کنه الان حودو 3 یا 4 ماهی هست که هر روز صبح که بلند میشم میبینم کامپیوتر خاموش شده و وقتی

کامپیوترو روشن میکنم میبینم که تقریبا نزدیکهای صبح اینترنت قطع شده و برنامه تو دریافت فایلها خطا داده و بعد هم طبق تنظیماتش خاموش شده در صورتی که اینترنت قطع نیست و با یکبار روشن و

خاموش کردن مودم همه چیز درست میشه درست مثل موقعیکه شارژ اینترنت تموم میشه که باید بعد از شارژ یکبار مودمو خاموش روشن کنی تا دوباره به اینترنت وصل بشه حالا اینجا دو تا نظریه هست یا

ایراد از مودم یا تنظیماتشه یا ایراد از شرکت ارایه دهنده اینترنت هست که شاید بخاطر اینکه ترافیک کمتری استفاده کنم این مشگل و پیش میارن اگه کسی میدونه مشگل من چجوری حل میشه ممنون میشم

راهنماییم کنه اگه مودم ایراد داره یا تنظیماتشو باید تغییر بدم ممنون میشم بهم بگید یا اگه کسی میدونه که مشگل از طرف شرکت ارایه دهنده اینترنت هست باید بهشون بگم که چی میشه یعنی در اصطلاح

فنی چه اتفاقی میفته چون یکبار باهاشون تماس گرفتم یا من نتونستم بهشون بفهمونم مشگل چیه یا اونا خودشونو زدن به نفهمی مودم من هم اینه D-LINK 2640U

ممنون

tosan622
31-07-2014, 12:16
به احتمال قریب به یقین آی اس پی شما که احتمال میدم صبانت باشه ( البته همه آی اس پی ها ترفند مخصوص خودشونو دارن ) بطور عمد هر چند ساعت یکبار قطع میکنه تا نتونی زیاد استفاده کنی . پارس آنلاین هم جدیدا همه فایلها تا 75 یا 83 یا 99 درصد دانلود میشن ولی 100 درصد نمیشه تا دانلود منیجر بره سراغ دانلود بعدی.

راه حلش اینه که زنگ بزنید و برای احقاق حقوقتون به هیچوجه کوتاه نیای.

در کوتاه مدت هم تا وقتی که مشکل بر طرف بشه میتونید یه جوری کامپیوترتون رو تنظیم کنید تا با قطع اینترنت سعی کنه دوباره کانکت بشه و دانلود منیجر دوباره شروع به دانلود کنه

fantom176
31-07-2014, 12:26
هرچقدر هم که دوباره سعی کنه نمیشه تا مودم خاموش و روشن نشه امکان نداره که بتونم به اینترنت وصل شم انگار شارژ اینترنت تموم شده یه بار هم زنگ زدم بهشون بهم گفتن مودمتو عوض کن نمیدونم

چکار کنم من از شرکت پیشگامان جنوب اینترنت گرفتم متاسفانه امکان عوض کردن شرکت و هم ندارم

tosan622
01-08-2014, 10:04
نمیدونم تاپیک پیشگامان توی این فروم وجود داره یا نه. یه سرچ بزن ببین اگه تاپیکش وجود داره اونجا مشکل رو مطرح کن و اگه بقیه هم همین مشکل رو داشتن به این معنیه که مشکل از آی اس پی هستش و باید براشون شکایت کنی. ولی اگه بقیه این مشکل رو ندارن باید ببینیم مشکل از کجا آب میخوره. البته در مورد پیشگامان به نظر میرسه آی اس پی بد نامی نباشه

در ضمن فکر کنم خود مخابرات همه جا سرویس داشته باشه. تحقیق کن ببین روی مرکز مخابراتی شما سرویس میده یا نه. اگه سرویس بده میتونی سوییچ کنی به مخابرات. اتفاقا مخابرات برای دانلود از بقیه بهتر عمل میکنه

fanoostalaei
01-08-2014, 19:18
شما میتونی اینترنت رو روی بریج تنظیم کنی با یه نرم افزار هم میشه تنظیم کرد که انترنت رو DC و وصل کنه
و یا با ppoe هم میشه دوباره با یه نرم افزار دیگه طوری تنظیم کردکه نرم افزار مودم رو یک بار ریست بکنه(نرم افزار auto power on &shutdown)

fantom176
02-08-2014, 10:31
شما میتونی اینترنت رو روی بریج تنظیم کنی با یه نرم افزار هم میشه تنظیم کرد که انترنت رو DC و وصل کنه
و یا با ppoe هم میشه دوباره با یه نرم افزار دیگه طوری تنظیم کردکه نرم افزار مودم رو یک بار ریست بکنه(نرم افزار auto power on &shutdown)
میشه نرم افزار و هم معرفی کنید و طریقه نصب و هم بگید

fanoostalaei
02-08-2014, 18:27
شما همون نرم افزار
auto power on &shutdown) رو نصب کن و با اون میتونی حرکت موس رو ضبط کنی و برای اجرای اون زمان بندی کنی
به این ترتیب میتونی جوری تنظیم کنی که موست حرکت کنه و فرضا ساعت 6 صبح مودمت رو یه بار ریست کنه
آموزش رو تو نت میتونی پیدا کنی