PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل وبلاگ یا سایت شما به یک وب سایت تمام عیار با هاست های حرفه ای (حتما ببینید)

tehranwebmaster
30-07-2014, 18:45
سلام :n12:

اگر شما صاحب یک وبلاگ هستید یا اصلا صاحب یک سایت ، اما با قالب و امکاناتی معمولی هستید ، من براتون وبلاگ یا سایت شما رو به بهترین سرور ممکن انتقال میدم و هرکاری لازمه برای ساخت یک وب سایت تمام عیار و حرفه ای با تمام مطالب فعلی تون و سئوی بالا براتون انجام میدم در ازای هزینه ای فوق العده کم و قابل قبول ! این هزینه ی کمی که میگم دستمزد خودم هست و هزینه هاست و دامین و ... بدون حتی یک ریال سود برای من ، به انتخاب خود شما بر میگرده دروافع نقش من اینجا انجام تمام مراحل لازم برای ساخت وب سایت کاملا حرفه ای هستش که یا شما خوصلش رو ندارین دردسرهای اینکارو به جون بخرین یا نمیدونین باید چجوری انجامش بدین . و برای این موضوع دستمزد مورد نظر رو میگیرم

مثلا :: اگر شما یه وبلاگ داری و میخوای اینو تبدیل به سایت کنی با مشکلات زیر رو به رو هستی ::
1.انتخاب یه هاست مورد اعتماد که دو روز دیگه جمع نکنه بره
2.خرید و پر کردن فرم های متعدد برای خرید هاست ، دامین
3.تنظیم کردن DNS ها ، فعال سازی دامنه ، نصب وردپرس یا هر مدیریت محتوای دیگه ای
4. پیدا کردن و انتخاب قالب خوب و حرفه ای رایگان ، یا طراحی اختصاصی من برای شما
5.فارسی سازی قالب مورد نظر ، اخه اکثر قالب ها اونچیزی که تو عکس نمونه میبینین رو بهتون تحویل نمیدن و کلی تنظیمات و تغییرات لازمه
6.بالا اوردن سایت
7. انتقال همه مطالب وبلاگتون به سایت جدید
8. و ......

اینا فقط بخش کوچیکی از دردسر های این کار هستش که الان به ذهنم رسید و همینجا هم بگم

هیچ کس نمیگه که این کار ها بیش از توان سخته و شما عمرا بتونید انجام بدین . چرا شما هم اگه وقت بذارین براشون یاد میگیرین و انجام میدین . اما همونجور که بعضی ها بلد نیستن غذا بپزن یا حالشو ندارن زنگ میزنن براشون غذا میاد ، خیلی ها هم میتونن اینجوری از یه وبلاگ معمولی به یه سایت بی نظیر و بدون تبلیغات تبدیل بشن

************************************************** *******************************

خدماتی که من به کل براتون انجام میدم :

دریافت آدرس وبلاگ شما >> تحویل یک وب سایت تمام عیار با امکانات زیر
قالب تمام خرفه ای و مطالب فعلی وبلاگتون + فضای آپلود خصوصی با لینک مستقیم و قابلیت Resume شدن روی بهترین سرورهای لینوکس ایران

دستمزد من برای این کار (جدا از هرچی که هزینه هاست و دامین بشه که انتخابش با خودتونه)

فقط و فقط 25 هزارتومان
+ یک ماه پشتیبانی
تحویل 3 روزه پروژه

************************************************** *******************************

▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼ �▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼ � ��▼▼▼▼▼▼

مخارجی که انتخابش بر عهده شماست :

__________________________________________________ ________________________________

هاست

هاست لینوکس ایران / برای میزبانی وب (برای اطلاع از هاست های دانلود تماس بگیرید)
تضمین من در سرعت و پایداری سیستم

پلن های سرور اول >>>>> پیشنهاد و تضمین من

فضا : 50 مگابایت
پهنای باند : 3 گیگابایت در ماه
20000 سالیانه

فضا : 100 مگابایت
پهنای باند : 5 گیگابایت در ماه
25000 سالیانه

فضا : 250 مگابایت
پهنای باند : 8 گیگابایت در ماه
35000 سالیانه

فضا : 500 مگابایت
پهنای باند : 10 گیگابایت در ماه
45000 سالیانه

پلن های سرور دوم >>> سرور استفاده شده برای سایت میهن دانلود

فضا : 150 مگابایت
پهنای باند : 10 گیگابایت در ماه
25000 شش ماهه یا 45000 سالیانه

فضا : 300 مگابایت
پهنای باند : 20 گیگابایت در ماه
40000 تومان شش ماهه یا 75000 تومان سالیانه

فضا : 500 مگابایت
پهنای باند : 30 گیگابایت در ماه
55000 شش ماهه یا 100000 تومان سالیانه

فضا : 1000 مگابایت
پهنای باند : 40 گیگابایت در ماه
شش ماهه 90000 یا سالیانه 160000 تومان

__________________________________________________ ________________________________

دامین

ثبت دامنه یک ساله :

IR
4300 تومان

COM
34000 تومان

ORG
35000 تومان

NET
31000 تومان

امکانات اضافه و اختیاری

مواردی هم هست که در صورت درخواست شما میتونم براتون انجام بدم و شامل هزینه ی اضافی میشه :

خدمات عمومی :
فیکس کردن عکس های پست ها با توجه به قالب جدید : 15 هزارتومان
انتقال تمام مطالب شما به سایت جدید (در صورتی که بیشتر از 50 پست باشد) : 15 هزارتومان
طراحی بنر ، هدر و لوگو : به ترتیب 5 ، 10 و 20 هزار تومان

خدمات تخصصی :
انجام سئوی سایت شما به شکل تمام حرفه ای : 50 هزار تومان
فارسی سازی قالب مورد نظر شما : 100 هزارتومان
طراحی قالب اختصاصی مخصوص سایت شما : 200 هزارتومان

مشاوره

در صورتی که به امکانات بالا نیاز نداشتید اما خواهان اطلاع از سایت هایی که ازشون استفاده میکنم برای خرید هاست که تضمین سرعت و کیفیتشون رو کردم میتونید از امکان مشاوره نیز استفاده کنید

اطلاع از آدرس سایت های هاست مورد استفاده توسط من : 10 هزار تومان
هرگونه مشاوره و سوال + پشتیبانی یک هفته از تمام سوالات شما : 15 هزار تومان

▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲ �▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲ � ��▲▲▲▲▲▲

نحوه تماس
tehranwebmaster@outlook.com

امیدوارم به کارتون بیاد