PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صفحه آبی مرگ نوت بوک

kanoorali
30-07-2014, 06:03
سلام. من یک لب تاب asus n55sf دارم. قبلا کرایسیس3 و بازیهای از این دست را با جزییات بالا بازی می کردم اما حالا حتی با اجرای بازیهای گرافیک پایین هم بعد از یکی دو دقیقه صفحه آبی نشان می دهد و ریستارت می کند. سرویسش کردم و درایورهای گرافیک جدید را هم امتحان کردم اما درست نشد و الان برای اینکه ریستارت نکند از گرافیک اینتل سی پی یو استفاده می کنم. گرافیکش gt555m هست.امیدوارم کسی باشه که مشکلش را بداند. یه شات هم ازش گذاشتم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

miladthug
01-08-2014, 23:34
هاردت خراب شده یا نیمسوز شده و آخرین احتمال هم مشکل رم دستگاهت این bluepage 90% برای هارد این ارور میاد

gholebishakhodom@GMail.com
28-08-2014, 23:11
منم لب تاب hp دارم و یه همچین مشکلی پیدا کرده . دقیقا همین صفحه ی آبی رو نشون میده .
دقیقا مشکلش چیه و چجوری حلش کنم ?

مترسک انقدر دستهایت را باز نکن
کسی تو را در آغوش نمیگیرد
ایستادگی تنهایی می آورد

29-08-2014, 23:17
خواهش میکنم جواب بدید تا لب تابم بیشتر آسیب ندیده ?
این صفحه ی آبی که بعضی وقتا میاد دقیقا چی میگه و چجوری درست میشه ?!!

ایستادگی تنهایی می آورد

roya.rashidi
30-08-2014, 00:39
احتراما چه ربطی به هارد داره ؟؟؟ البته ارور صقحه ابی میتونه از هرچیزی باشه . ولی با توجه به اینکه موقع بازی و رو گرافیک اصلی اینجوری میشه پس میشه نتیجه گرفت که
که :
از رم یا گرافیکه . اگه دوتا رم داری یکی یکی تست کن ببین نتیجش چی مشه . دمای گرافیک هم حتما نگاه کن.

بعشدم منظورتون از گرافیک اینتل استفاده میکنم چیه ؟ یعنی بدون اینکه بازی هم کنید باز همین ارور صفحه ابی میاد؟

30-08-2014, 00:47
احتراما چه ربطی به هارد داره ؟؟؟ البته ارور صقحه ابی میتونه از هرچیزی باشه . ولی با توجه به اینکه موقع بازی و رو گرافیک اصلی اینجوری میشه پس میشه نتیجه گرفت که
که :
از رم یا گرافیکه . اگه دوتا رم داری یکی یکی تست کن ببین نتیجش چی مشه . دمای گرافیک هم حتما نگاه کن.

بعشدم منظورتون از گرافیک اینتل استفاده میکنم چیه ؟ یعنی بدون اینکه بازی هم کنید باز همین ارور صفحه ابی میاد؟

من مشکل اون دوستمونو نمیدونم ولی من بعد از بازی که لب تابو میبندم و باز میکنم این صفحه ی آبی میاد . و یه دونه رم دارم .

ایستادگی تنهایی می آورد

roya.rashidi
30-08-2014, 00:49
من مشکل اون دوستمونو نمیدونم ولی من بعد از بازی که لب تابو میبندم و باز میکنم این صفحه ی آبی میاد . و یه دونه رم دارم .

فقط موقعی که لپتالو میبنید و باز میکنید ؟؟ موقع بستن چی میشه ؟(استندبای ، خاموش ، هایبر نت ) .

30-08-2014, 01:23
فقط موقعی که لپتالو میبنید و باز میکنید ؟؟ موقع بستن چی میشه ؟(استندبای ، خاموش ، هایبر نت ) .

استند بای میشه . بعد وقتی باز میکنم صفحه ی آبی میاد .

ایستادگی تنهایی می آورد

تابو
01-02-2015, 00:53
بلو اسکرین یا صفحه آبی یکی از بدترین پیغامهای ویندوز هست . توجه کنید که بلو اسکرین میتونه از درست کارنکردن هر قطعه سخت افزاری باشه . اما معمولا به ترتیب 1-هارد 2- گرافیک 3- رم 4- سی پی یو بیشترین احتمال رو دارند . حتی بافر گرافیک هم میتونه باشه . پریدن یا خراب شدن درایور هم میتونه باشه . به هر حال باید ببرین تعمیرگاه تا تست شه تاکییید میکنم به هیچ عنوان 100% نمیشه بدون تست گفت که ایراد چیه .