PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ░▒▓██ کسب درآمد با feedermatrix ██▓▒░

aref10
29-07-2014, 23:38
سلام به همه دوستان عزیز

این روش رو تازه پیدا کردم شما هم ببینید شاید مشتاق شید عضو بشید

برای اطلاعت بیشتر به وبلاگ(پست دوم) مراجعه کنید:

bitcoin400.blogfa.com

:n16:

siavashshahin
27-08-2014, 00:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سایت فیدر ماتریکس سایتی است که می توانید با زیرمجموعه گیری درآن به کسب درآمد بپردازید شما تنها با عضویت در سایت و پرداخت 1.75 دلار (6000تومان) سطح خود را به سطح 1 ارتقا می دهید حال می توانید با معرفی 4 زیرمجموعه به سایت 7 دلار به دست آورید و لول خود را با بخشی از این دلارهای به دست آورده افزایش دهید و بدین ترتیب پول بیشتری به دست آورید که در آخرین مرحله شما نزدیک به 100 هزار دلار به دست خواهید آورد آموزش کامل این سایت را می توانید اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مشاهده کنید.

آموزش کسب درآمد از سایت feedermatrix ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

siavashshahin
10-09-2014, 11:41
جایزه ویژه برای زیرمجموعه های سایت feedermatrix ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4نفری که زیرمجموعه اول من شوند و 1.75 دلار ارتقا به سطح 1 را پرداخت کنند 1 دلار جایزه از طرف من دریافت خواهند کرد به علاوه لینک زیرمجموعه گیری آنها برای کمک به آنها در زیرمجموعه گیری در سایت من ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قرار داده خواهد شد.
این فرصتی استثنایی را از دست ندهید.
اولویت با چه کسانی است؟
یوزرهای باتجربه در فروم
افرادی که توانایی گرفتن چهارزیرمجموعه برای خودشان را داشته باشند
کسانی که وبلاگ یا سایتی با رنک و میزان بازدید خوب داشته باشند
هر کس زودتر اعلام آمادگی کند در اولویت می باشد.
کسانی که علاقه مندند می توانند در همین جا اعلام آمادگی کنند.سپس آی دی یاهو من pooleinternety را در یاهو اد کنند.من هرشب ساعت 10آنلاین هستم.پس از بررسی، کسانی که شرایط را دارند اعلام شده و 1 دلار به حساب پرفکت مانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])آنها واریز می شود یا در صورت تمایل خود فرد معادل ریالی این 1 دلار به حسابهای کارتهای عضو شتاب واریز می شود.

نکته: لطفا پس از تائید زیرمجموعه من شوید و حساب خود را ارتقا دهید کسانی که بدون تائید عضو شوند جایزه به آنها تعلق نمی گیرد.