PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور میتوانم بدون لود بالانسر دو سرویس اینترنت را با هم یکی کنم؟

david-ebi
29-07-2014, 16:41
سلام دوستان.من دو خط تلفن و دو سرویس مختلف اینترنتی دارم.هر کدام از سرویسهایم پهنای باند 10 مگ دارند.میخواستم بدانم از چه راه نرم افزاری میتوانم این دو اینترنتم را سرعت دانلودهایشان را با هم جمع کنم و مثلا یک اینترنت با پهنای باند 20 مگ داشته باشم.البته میدانم که دستگاه لود بالانسر این کار را به خوبی انجام میدهد اما به خاطر هزینه خیلی گرانش از تهیه آن محرومم:n03:.دوستان میتوانند راه نرم افزاری نشان دهند که فقط بشود دو تا خط اینترنت را با هم یکی کرد.البته میدانم توضیحات فنی پیچیده ای خواهد داشت اما در حد توانم سعی میکنم ازشون سر در بیارم:n01:

zxzxcvcv
29-07-2014, 17:27
سلام دوستان.من دو خط تلفن و دو سرویس مختلف اینترنتی دارم.هر کدام از سرویسهایم پهنای باند 10 مگ دارند.میخواستم بدانم از چه راه نرم افزاری میتوانم این دو اینترنتم را سرعت دانلودهایشان را با هم جمع کنم و مثلا یک اینترنت با پهنای باند 20 مگ داشته باشم.البته میدانم که دستگاه لود بالانسر این کار را به خوبی انجام میدهد اما به خاطر هزینه خیلی گرانش از تهیه آن محرومم:n03:.دوستان میتوانند راه نرم افزاری نشان دهند که فقط بشود دو تا خط اینترنت را با هم یکی کرد.البته میدانم توضیحات فنی پیچیده ای خواهد داشت اما در حد توانم سعی میکنم ازشون سر در بیارم:n01:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر اینو نصب کنی یه نرم افزار دیگه هم برات نصب میشه به اسم Dispatch .با اون به راحتی میتونی لود بالانس کنی.

david-ebi
29-07-2014, 19:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر اینو نصب کنی یه نرم افزار دیگه هم برات نصب میشه به اسم Dispatch .با اون به راحتی میتونی لود بالانس کنی.

دوست من یکی از دو مودم من وای فای نیست.مشکلی پیش نمیاد؟بعدشم کار با برنامه dispatch راحته و گزینه هاش و محیط کاربریش قابل فهم هست؟من میخواهم این کار رو روی pc انجام بدم و نه لپ تاپ

zxzxcvcv
29-07-2014, 22:17
Dispatch کلا به وای فای بودن یا نبودن کار نداره.اگر یکم انگلیسی بلد باشید کار کردن باهاش کاری نداره

david-ebi
30-07-2014, 08:52
Dispatch کلا به وای فای بودن یا نبودن کار نداره.اگر یکم انگلیسی بلد باشید کار کردن باهاش کاری نداره

من یکی از مودمهامو با کابل لن به کیسم وصل میکنم و یکی دیگه رو با کابل usb وصل میکنم.بازم ایشالله که مشکلی نیست؟

david-ebi
30-07-2014, 12:47

دوست عزیز و بزرگوارم شما کمک بی نهایت بزرگی به من کردید .بسیار بسیار از شما سپاسگذارم.این برنامه به خوبی برای من کار کرد.فقط پنج تا سوال دارم:n02:.اول اینکه این برنامه کرکی هم داره که بشه اونو به نسخه pro تبدیل کرد.دوم اینکه آیا در همین نسخه رایگان میشه تنظیماتی انجام داد که باز هم سرعت بهینه تر بشه.و سوم اینکه اگر سه خط تلفن داشته باشم و سه سرویس مختلف اینترنتی باز هم این برنامه میتواند سه سرویس را برایم بالانس کند یا فقط محدود به 2 سرویس است.چهارم هم اینکه من هر کدام از سرویسهایم 10 مگ است فکر میکردم به پهنای باند 20 مگ برسم اما در حدود 14 مگ شد.آیا مشکلی در کار است؟و پنجم اینکه فکر کنم جواب سوال چهارم را خودم پیدا کردم.:n02:من وقتی مودمم را با کابل usb به کیسم وصل میکنم و تست سرعت میگیرم سرعتم خیلی کمتر از زمانی است که مودم را با کابل لن به کیس وصل میکنم.بنابراین آیا پشت کیس دو تا ورودی لن موجود هست که من بتوانم هر دو مودم را با کابل لن متصل نمایم؟آخه کیسم اینقدر جاش بده که نمیتونم پشتش رو نگاه کنم فقط بگم که سیستمم خیلی قدیمی است و متعلق به 6 سال پیش است.در پایان هم عکس تست پهنای باندم را از سایت اسپیدتست میگذارم.با تشکر فراوان.بسیار بزرگواری کردید.:n16:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdi-sh
01-08-2014, 08:54
بنده نسخه فول هم چک کردم ولی فقط از یکی از سرویس ها پهنا باند میکشه.

zxzxcvcv
01-08-2014, 14:14
بنده نسخه فول هم چک کردم ولی فقط از یکی از سرویس ها پهنا باند میکشه.
یه جای کار اشتباه کردید.
این رو هم در نظر داشته باشید که برنامه در صورتی از پهنای باند دوم استفاده میکنه که پهنای باند اول به صورت کامل در حال استفاده باشه

mehdi-sh
01-08-2014, 20:18
همه ستینگهارو تست کردم فقط از یک سرویس پهنای باند میکشه

afshin b
01-08-2014, 23:06
من با نسخه رایگان کار میکنم و هیچ مشکلی نداره. یه اینترنت با سرعت ۲۲۰ رو با لن به لپتاپ میرسونم و یکی با سرعت ۷۰ رو با وایرلس. در نهایت بدون مشکلی سرعت ۲۹۰ خروجی میگیرم.
فقط رنج آی پی یکی از مودم هام رو عوض کردم تا شبیه هم نباشن. کردم
192.168.2.X

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

mehdi-sh
02-08-2014, 22:34
رنج عوض کردم خیلی بهتر شد ولی یه مشکلی عجیبی دارم با دانلود منیجر کل پهنای باندو نمیکشه ولی با اسپیدتست کل پهنارو میکشه !!!

afshin b
03-08-2014, 09:58
رنج عوض کردم خیلی بهتر شد ولی یه مشکلی عجیبی دارم با دانلود منیجر کل پهنای باندو نمیکشه ولی با اسپیدتست کل پهنارو میکشه !!!

خب برای اینه که اسپید تست با سرور داخلی تست میگیره ولی لینک های دانلود شما خارجی هستن.
تعداد کانکشن های IDM رو بذارین رو ۳۲ و سرعت رو تست کنین، اگر بازم به آخرش نرسید، دو یا سه تا دانلود همزمان بذارید.

namgo
03-08-2014, 17:21
خب برای اینه که اسپید تست با سرور داخلی تست میگیره ولی لینک های دانلود شما خارجی هستن.
تعداد کانکشن های IDM رو بذارین رو ۳۲ و سرعت رو تست کنین، اگر بازم به آخرش نرسید، دو یا سه تا دانلود همزمان بذارید.

سلام یک زحمت بکش لینک دانلود نرم افزاری که درست کار میکنه رو هم برای من بزار
من اخرین ورژن Connectify.Hotpot.Dispatch.Pro.v8.0.0.30686 رو گرفتم اما فقط یکی از پهنای باند کار میکنه رنج ایپی مودم ها هم 35 و 34 هست و رنج ایپی بروزر مودم که میخواهیم وارد ستینگش بشیم هم گذاشتم 10 و 11 وارد هخر دو مودم هم میتونم بشم اما یکی کار میکنه
من زدم تو لب تاپ یکی به لن یکی وایرلس و دانلود رو تو ویندوز 8 اجرا کردم اما یکی سرعت میده

afshin b
03-08-2014, 19:31
سلام یک زحمت بکش لینک دانلود نرم افزاری که درست کار میکنه رو هم برای من بزار
من اخرین ورژن Connectify.Hotpot.Dispatch.Pro.v8.0.0.30686 رو گرفتم اما فقط یکی از پهنای باند کار میکنه رنج ایپی مودم ها هم 35 و 34 هست و رنج ایپی بروزر مودم که میخواهیم وارد ستینگش بشیم هم گذاشتم 10 و 11 وارد هخر دو مودم هم میتونم بشم اما یکی کار میکنه
من زدم تو لب تاپ یکی به لن یکی وایرلس و دانلود رو تو ویندوز 8 اجرا کردم اما یکی سرعت میده

من از سایتش دانلود کردم.
بعضی وقت ها برای منم اینطور میشد ولی با باز و بسته کردن برنامه اوکی میشد.
شما مطمئنین که هردو اینترنتتون بطور جداگانه و تک تک درست کار میکنن؟ برنامه هردو اینترنت رو تشخیص میده؟

namgo
03-08-2014, 20:23
من از سایتش دانلود کردم.
بعضی وقت ها برای منم اینطور میشد ولی با باز و بسته کردن برنامه اوکی میشد.
شما مطمئنین که هردو اینترنتتون بطور جداگانه و تک تک درست کار میکنن؟ برنامه هردو اینترنت رو تشخیص میده؟

من ازپی سی دانلود ... کردم هر دو اینترنت جدا هست با دومودم هر دوتا هم تو سیستم داره جدا حدا کار میکنه حتی دو تا رو هم الان همزمان کانت کردم بدون بالانسر