PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Uncharted 4: A Thief's End

Layken
29-07-2014, 14:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Uncharted 4: A Thief's End

سازنده: Naughty Dog
ناشر: Sony Computer Entertainment

کارگردان: Bruce Straley -- Neil Druckmann

تاریخ انتشار: 2015
پلتفورم: PlayStation 4

سری: Uncharted
سبک: Third-person shooter, action-adventure, platform

درست در اولین ساعات انتشار جهانی کنسول Playstation 4 در ماه نوامبر سال 2013 خبرهایی به گوش میرسید که سونی در راستای انتشار جهانی کنسول نسل هشتمی جدید خود از قسمت جدید فرانچایز محبوب و موفق خود از سری Uncharted پرده برداری خواهد کرد و نمایشی از قسمت جدید این سری خواهد داشت. این مراسم برگذار شد تا این که سونی فقط یک تیزر کوتاه و نامعلومی به شکل کارهای رمز الود کوجیما نمایشی چند ثانیه ای از قسمت جدید انچارتد به نمایش در اورد، این تیزر کوتاه فقط نمایشی از یک نقشه داشت که منطقه نقشه حاوی اطلاعاتی از منطقه جنوب قاره افریقا را در بر داشت و این تیزر کوتاه با صدای اقای Todd Stashwick همراه بود اما معلوم نمیکرد که مربوط به یک شخصیت جدید در این سری است یا نه.
این ویدئو چند خط دیالوگی نیز برو روی خود داشت که شک و شبهاتی بسیار زیاد در بین طرفداران این بازی ایجاد می کرد، از جمله این که زمان قسمت جدید انچارتد کی خواهد بود و ایا دوباره شخصیت اصلی و محبوب این سری قرار است در نقش اصلی ظاهر شود یا نه، این روند ادامه داشت و بازی تا قبل از شروع مراسم E3 به سکوت خبری رفت.

در این فاصله زمانی تصور این میرفت که احتمالا بازی به دوران گذشته یعنی به زمان پدر شخصیت اصلی، Sir Francis Drake بازگشته و استدیو ND در تلاش است تا مسیر بازی را وارد یک جو تازه ای قرار دهد تا این که در مراسم E3 2014 همه چیز مشخص شد و همچنین سوالات بسیار زیادی نیز مجددا شکل گرفت.

در واپسین لحظات E3 در مراسم سونی اقای Andrew House قبل از این که از حاضرین در سالن خداحافظی کند، بینندگان را برای اخرین نمایش کنفرانس دعوت کرد، مثل همیشه سکوت فضای سالن را فرا گرفت و به ارامی منتظر بودیم که چه چیزی انتظار ما را میکشد تا این که لوگوی استدیو پر آوازه Naughty Dog بر صحفه نقش بست و همین بس تا تشویق حضار را شاهد باشیم.
ویدئو ابتدا در تاریکی با جملاتی که صدای ان بیشتر شبیه شخصیت اصلی یعنی Nathan Drake بود شروع شد، در الوین صحنه از نمایش صورت یک مرد را میبنیم که زخمی و بی هوش بر روی زمین افتاده است و با دور شدن دوربین متوجه میشیم که بله Nathan Drake بازگشته و این شخصیت خود اوست که با تن و چهره ای زخمی بر روی زمین افتاده و در تلاش است تا بلند شده و خود را اماده برای ادامه داستان بازی کند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سیر تکاملی چهره نیتن در قسمت های مختلف

این ویدئو کوتاه چندین نکته بسیار مهم را در بر داشت، یکی گرافیک خیره کننده بازی که به واقع ندای یک عنوان نسل جدید را که برازنده نسل هست باشد نشان میداد و دوم داستانی که قرار است بازی در ان جریان پیدا کند. در این ویدئو ما صدای دو شخصیت اصلی بازی را می شونیم که با هم بر روی ویدئو در حال گفتگو هستند، Nathan Drake و Victor Sullivan که گفتگوهای رمزالودی را انجام میدهند که در این بین نیت از سالیوان درخواست می کند که اگر م یتواند برای اخرین بار به او برای تحقق اهدافش کمک رسانی کند، متن گفتگو به این ترتیب است:

Nathan: خب نظرت چیه؟
Sullivan: درکش خیلی سخته بچه، از کجا شروع کنم.
Sullivan: مدت ها میشه که از بازی خارج شدی، شاید بد نباشه که بهت یاداوری کنم اینجا ما چجوری با ادم ها درگیر میشیم.
Nathan: خب Sullivan من مشکلات رو میدونم ولی این نقشه واقعا تضمین شده است.
Sullivan: اره...!
Sullivan: اگر در این سال ها یک چیزی تجربه کرده باشم ان هم اینه که هیچ نقشه تضمین شده ای وجود ندارد.
Nathan: گزینه های زیادی برای انتخاب ندارم، اره شاید درست میگی خیلی وقت هست که داخل گود نیستم ولی وقتشه که برگردم به بازی
Nathan: میتونم روت حساب کنم؟ برای اخرین بار؟
Sullivan: خیلی خب بچه بریم تمومش کنیم، برای اخرین بار!

چند وقت پیش یکی از عوامل داخل استدیو ناتی داگ گفته بود که: «به احتمال زیاد انچارتد 4 اخرین قسمت از این فرانچایز خواهد بود، وی اشاره داشته که وقتی داستان یک بازی تمام می شود دیگر کش دادن بیش از حد ان باعث لطمه خوردن ان می شود.»
با توجه به ویدئو منتشر شده از بازی که انگار این بار انچارتد 4 برخلاف قسمت های قبلی خود که درصد بیشتری از دنیای بازی با تم فانتزی و بزله گویی های نیت همراه بود، از قرار معلوم این بار در این قسمت ما شاهد دنیایی تاریک تر و مرموز تر نسبت به نسخه های قبلی خواهیم بود و وقتی این فضا را با صحبت هایی که احتمال اخرین نسخه این فرانچایز رو دادن کنار هم بگذاریم میشه گفت شاید حتا با داستانی خشن تر و دراماتیک تری نیز روبرو خواهیم بود.

در رابطه با گرافیک، استدیو Naughty Dog بارها نشان داده که در زمینه گرافیک، تکنیک های گرافیکی و طراحی های هنری یک استاد به تمام معناست و به واقع شایسته لقب جادوگران فنی برنامه نویسی هستند، یا نمایش خیره کننده بازی در E3 میشه گفت این استدیو گامی جدید در زمینه گرافیک بازی های ویدئویی برداشت و توانسته تا به مرز CG های امروزی رسیده باشد و به قول سازندگان قرار است این گرافیک خوفناک بازی بر روی رزولوشن 1080 و فریم بر ثانیه 60 اجرا شود که در نوع خود بی نظیر خواهد بود و البته کاری که بر عهده کنسول نسل جدید سونی PS4 خواهد بود.

تصاویر:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

E3 - 2014
Video/ 220 MB - 1080/60 FPS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Malware
28-09-2014, 08:56
تصویر جدیدی از Nathan Drake منتشر شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Malware
01-10-2014, 11:01
تصاویری از چند آرت ورک جدید که در کمیک بوک این عنوان است منتشر شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vahidgame
08-12-2014, 00:25
خب اولین بار توی PlayStation Experience نمایشی از گیم پلی بازی رو دیدیم
اگه با کیفیت بالا می خواید از سایت مگا می تونید دانلود کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!chNjgABD!ht0ZmUnDXVA08e9sFkLfq0UKoW0r3CRoLHm0lVU nQSg

من نظری ندارم و طرفداران اون بیان نظر بدن :دی
ولی مشخصه دیگه از آنچارتد و این شرکت همیشه باید انتظار یه بازی فوق العاده رو داشت

brain
08-12-2014, 00:33
1080 شو دیدم...:n04: خروجی نهایی فکر کنم فیلم واقعی باشه دیگه رسما :n02:
پایان نسل هشت دیگه چه گرافیکی میخواد رو کنه این ND خدا میدونه !!

Layken
08-12-2014, 21:19
ویدئو شگفت انگیز بود همه چی عالی بود و جزییات خیلی خیلی زیاد بودن اما معلوم بود که بازی هنوز به اون تکامل کامل نرسیده و برخی باگ ها دیده میشدن که خب هنوز تا کامل شدن بازی وقت بسیار است.

مهم ترین تغییری که جذابیت بخشیده تغییر در گیم پلی بازی، هوش مصنوعی و کلا درگیری ها بود کاور گیری ها و همه چی کلا یک قدم نسل جدید شدن و انگار با یک بازی جدید از لحاظ گیم پلی روبرو هستیم که البته مهم همین گیم پلی و داستان هستش.

Layken
17-01-2015, 22:45
تیتر این ماه مجله EDGE

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و مجله گیم اینفور:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اطلاعاتی که از مجله گیم اینفور منتشر شده فوق العادست.

mjorh
18-01-2015, 20:21
ویدئو شگفت انگیز بود همه چی عالی بود و جزییات خیلی خیلی زیاد بودن اما معلوم بود که بازی هنوز به اون تکامل کامل نرسیده و برخی باگ ها دیده میشدن که خب هنوز تا کامل شدن بازی وقت بسیار است.

مهم ترین تغییری که جذابیت بخشیده تغییر در گیم پلی بازی، هوش مصنوعی و کلا درگیری ها بود کاور گیری ها و همه چی کلا یک قدم نسل جدید شدن و انگار با یک بازی جدید از لحاظ گیم پلی روبرو هستیم که البته مهم همین گیم پلی و داستان هستش.

Uncharted 3.5 :n02:

اون تریلر آخری ....همچین " wow" نبود خدایی....باس منتظر بود و دید ...حامد امسال دعوا داریم آماده باش :n05::n02:

Layken
19-01-2015, 21:23
Uncharted 3.5 :n02:

اون تریلر آخری ....همچین " wow" نبود خدایی....باس منتظر بود و دید ...حامد امسال دعوا داریم آماده باش :n05::n02:

تقصیر خود ND هستش که با تریلرهاش ملت رو میخکوب میکرده، چاه کنده خودش هم افتاده توش :دی
این ویدیو برای یک جشن 20 سالگی خوب بود ولی برای اصل جنس باید منتظر E3 بود.

بالاخره کی انشالله وارد صلح میشیم؟ :n02:

mjorh
20-01-2015, 00:54
تقصیر خود ND هستش که با تریلرهاش ملت رو میخکوب میکرده، چاه کنده خودش هم افتاده توش :دی
این ویدیو برای یک جشن 20 سالگی خوب بود ولی برای اصل جنس باید منتظر E3 بود.

بالاخره کی انشالله وارد صلح میشیم؟ :n02:

صلحی وجود نداره ...:n05: :n02:

Layken
12-02-2015, 21:46

vahidgame
11-03-2015, 20:02
خب الان حامد و حمید می تونن وارد صلح بشن :دی
بازی تاخیر خورد و بهار 2016 منتشر میشه

یه جورایی فک کنم قابل پیش بینی بودش و فک کنم باز باید شاهد تاخیر یه سری بازی به سال 2016 باشیم که هنوز تاریخ انتشارشون دقیق مشخص نیست
اینجوری بهتره که بازی های تاپ همه توی یه سال نیان و رقابت گوتی هم جالبتر میشه

mjorh
12-03-2015, 13:00
خب الان حامد و حمید می تونن وارد صلح بشن :دی
بازی تاخیر خورد و بهار 2016 منتشر میشه

یه جورایی فک کنم قابل پیش بینی بودش و فک کنم باز باید شاهد تاخیر یه سری بازی به سال 2016 باشیم که هنوز تاریخ انتشارشون دقیق مشخص نیست
اینجوری بهتره که بازی های تاپ همه توی یه سال نیان و رقابت گوتی هم جالبتر میشه

بتمن لهش میکرد ...شانس آورد :n05:...من همون موقع ک معرفی شد گفتم عمرا 2015 بیاد ...شاید یه تاخیر دوم هم بخوره ....ولی 2016 حتمیه ....

Killzone2
12-03-2015, 13:28
بتمن لهش میکرد ...شانس آورد :n05:...من همون موقع ک معرفی شد گفتم عمرا 2015 بیاد ...شاید یه تاخیر دوم هم بخوره ....ولی 2016 حتمیه ....
خداوکیلی چه ربطی به بتمن داره؟
اولا که سازنده ای که بهترین بازی نسل داره این وصله ها بهش نمیچسبه... دوم اینکه این وسط بتمن Epic Fail بشه میخوام ببینم چی میگی :n02:
تازه... بتمن نگران این باشه که BloodBorn لـــــــــه نکنش تبدیل به کمپوت گیلاس نشه, لــــــه کردن بازی های دیگه توسط بتمن هم پیش کش! : دی

Layken
12-03-2015, 13:28
انچارتد که یک جورایی معلوم بود تاخیر میخوره ولی از کم شدن بازی ها در یک سال راضی نیستم، چون از نظر من کم شدن تعداد بازی های بزرگ هیجان اون سال رو کمتر میکنه، مثلا میشه مثل امسال

حالا نه این که نسخه های قبلی در سال های قبلی لهش کرده بود، اینجا هم ممکن بود همین کارو بکنه، خدا رحم کرده:n26:

mjorh
12-03-2015, 16:22
خداوکیلی چه ربطی به بتمن داره؟
اولا که سازنده ای که بهترین بازی نسل داره این وصله ها بهش نمیچسبه... دوم اینکه این وسط بتمن Epic Fail بشه میخوام ببینم چی میگی :n02:
تازه... بتمن نگران این باشه که BloodBorn لـــــــــه نکنش تبدیل به کمپوت گیلاس نشه, لــــــه کردن بازی های دیگه توسط بتمن هم پیش کش! : دی

بابا وحید شروع کرد اول..... در ضمن ما در مورد Uncharted صحبت میکنیم نه The Last of Us !

به کوری چشم دشمنان بهترین بازی سال در دستان بتمن خواهد بود :n02:

Blood Borne در برابر بتمن حرفی برا گفتن نخواهد داشت ....

mjorh
12-03-2015, 16:22
انچارتد که یک جورایی معلوم بود تاخیر میخوره ولی از کم شدن بازی ها در یک سال راضی نیستم، چون از نظر من کم شدن تعداد بازی های بزرگ هیجان اون سال رو کمتر میکنه، مثلا میشه مثل امسال

حالا نه این که نسخه های قبلی در سال های قبلی لهش کرده بود، اینجا هم ممکن بود همین کارو بکنه، خدا رحم کرده:n26:

2011 فراموش نشود ..:n05:

Killzone2
12-03-2015, 17:20
بابا وحید شروع کرد اول..... در ضمن ما در مورد Uncharted صحبت میکنیم نه The Last of Us !

به کوری چشم دشمنان بهترین بازی سال در دستان بتمن خواهد بود :n02:

Blood Borne در برابر بتمن حرفی برا گفتن نخواهد داشت ....
آنچارتدم ساخته دست همون استودیو هست + اینکه آنچارتد هم دسته کمی از لست نداره!!
من این پستت رو نگه میدارم اخر 2015 نشونت میدم : دی

BloodBorne هم زمانی که بیاد و بتمن هم منتشر بشه, بهت ثابت میکنم حرفی داره یا نه : دی

Layken
16-06-2015, 07:23
اینم از گل سرسبد نمایش های E3 امسال :n02:
کلا هر چی مبحث گرافیک و فیزیک و نمی دونم بازی و لول دیزاین این صحبت ها هست جمع کنید که صاحابش اومد.
شاهکار بود اقا شاهکار همین و بس واسلام

بقیه عکس ها در ادرس زیر

B.3.S.T
18-06-2015, 00:10
چه E3 کم رنگ و لعابی ! :n02:
داشتم نا امید میشدم که رسیدم به تاپیک این عــــــــشق !

campuzlit
18-06-2015, 22:55
واقعا عالی بود. این ND هر چی میسازه باید چشم بسته خرید.
PS3 دست و پای ND رو بسته بود. حالا با PS4 و آنچارتد داره چیکار می کنه:n19: از همین الان واسه 2016 شاخو شونه کشید.

Alex Fera
19-06-2015, 01:01
چه E3 کم رنگ و لعابی ! :n02:
داشتم نا امید میشدم که رسیدم به تاپیک این عــــــــشق !

WTH?!:n04:
E3 کم رنگ و لعاب؟!
با اکثریت قاطع آرا(به قول ارسطو:n02:) این E3 بهترین E3 شناخته شده..............
این همه گیم جدید،فرنچایز جدید،دنباله های جدید................
:n03:

Layken
19-06-2015, 22:38
بعد از نمایش عمومی بازی، در پشت درهای بسته هم بازی نمایشی 10 دقیقه ای از ادامه همین نمایش داشت و به گفته منتقدان و خبرنگارانی که در پشت درهای بسته اون 10 دقیقه رو دیدن و چیزی که دیدن بهترین چیزی بود که در تمام عمرشون دیدن.

منتقد GT بعد از دیدن اون 10 دقیقه گفته که اون نمایش 10 دقیقه ای بازی بهترین اکشنی بود کا تا به حال در طول عمرش دیده.

اقای Greg Miller بعد از دیدن نمیاش پشت درهای بسته این رو گفته:

just saw Uncharted 4 Behind closed Doors. Amazing . #Gameoftheshow

E3 کم رنگ و لعاب؟!

ببین محمد مهم اینه که رسیده به عشقش :دی و همین عشق کفایت میکنه :دی

از اینجا میتونید ویدیو 1080 نمیاش بازی رو دانلود کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] o-34893_en.html

B.3.S.T
19-06-2015, 23:28
E3 کم رنگ و لعاب؟!
سوء تفاهم شد ! منظورم این مکانِ خسته بود :دی

منتقد GT بعد از دیدن اون 10 دقیقه گفته که اون نمایش 10 دقیقه ای بازی بهترین اکشنی بود کا تا به حال در طول عمرش دیده.
مگه بهتر از اینم داشتیم حامد ؟! :n28::n02:

Turok-71
20-06-2015, 13:31
همه چیزش عالی بود
تخریب فیزیک موشن کپچر و...

انیمیشنای تکون خوردن بند AK-47 فوق العاده بود
دریایی از جزییاته این بازی...فقط تنها چیزی ک تو ذوقم زد طراحی لباس ناتان بود ک بازم همون شکل و شمایل قبلی بود

اون قلابم ک اضافه کردن خیلی بازیو جذاب تر میکنه یکمم ب JUST CUSE شبیهش کرده البته..

vahidgame
02-07-2015, 00:06
خب بالاخره اون ویدئویی که توی E3 پشت درهای بسته به نمایش در اومده بود امروز به طور کامل منتشر شد و 14 دقیقه هم هست
من هنوز ندیدم ولی حتما سعی کنید ببینید :دی
باید خیلی عالی باشه:

جالبه سازندگان اعلام کردند که بخش سینگل پلیر نرخ فریم روی 30 خواهد بود و بخش مولتی پلیر هم روی 60 فریم
کسانی هم که Nathan Drake Collection رو خریداری کنند بتای مولتی پلیر این بازی در اختیارشون قرار می گیره

این Nathan Drake Collection هم خیلی وسوسه کننده ست!
یه زمانی خواستم PS4 بگیرم فقط همین 4 تا آنچارتد می تونه دلیل کافی باشه :دی

donkeyoxte
02-07-2015, 00:29
با تشکر از دوست عزیزمون ( vahidgame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ) به خاطر معرفی تریلر بازی

دوستانی که با لینک بالا مشکل داشتند من مستقیمش کردم خواستید از اینجا بگیرید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Layken
02-07-2015, 12:41

دوستانی که مشکل قلبی دارن نگاه نکنن :دی
من و جمعی از دست اندرکاران استدیو ND اصلا دوست نداریم تا باعث و بانی مرگ افراد بشیم :دی

کی گفته نسل جدید دو سالی هست شروع شده؟ کدوم نسل جدید؟ نسل رو همین ND رقم میزنه خودش شروع میکنه خودش هم دفتر دستک رو جمع میکنه میبنده میره پی کارش :دی کار از هایپ و تعریف و این موارد گذشته دیگه رسیده به حد جنون

دانلود کیفیت 720 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mosolim
02-07-2015, 22:27
سلام
ویدیو رو دیدم اینقدر هایپم :n19:که میخوام از استور انچارتد 4 رو پیش خرید کنم از حالا ( می ترسم یوقت تموم بشه به من نرسه:n02:) 10 دلار دارم کسی گیفت 50 دلاری ارزون سراغ نداره ؟؟؟

HOJ-JAT
02-07-2015, 22:39
سلام
ویدیو رو دیدم اینقدر هایپم :n19:که میخوام از استور انچارتد 4 رو پیش خرید کنم از حالا ( می ترسم یوقت تموم بشه به من نرسه:n02:) 10 دلار دارم کسی گیفت 50 دلاری ارزون سراغ نداره ؟؟؟
نسخه دیجیتالی که تموم نمیشه
شاید خدا خواست تا اسفند کنسول هک شد مفتی در اومد:n02:

mosolim
03-07-2015, 13:39
نسخه دیجیتالی که تموم نمیشه
شاید خدا خواست تا اسفند کنسول هک شد مفتی در اومد:n02:

نه هک شده فایده نداره این بازی ها فقط باید اصلی بخری. حالا یا از استور یا فیزیکی. بعدشم نگه داری نفروشی بره.

linkbesaz
16-07-2015, 17:05
فوق العادس این بازی wooooow

donkeyoxte
16-07-2015, 17:21
کسی کنسولشو قرض میده اینو بازی کنیم؟؟؟؟؟:n02:

wrath of god
16-07-2015, 21:47
متاسفانه این کنسول ها به مادربورد آنتی هک مجهز هستن که یعنی هک نمیشه و اگه هم بشه حالا حالا ها نمیشه، از این بگذریم نسل هفتم خیلی راحت هک شد، خیلی زود و راحت ولی بعد از چند سال ps4 و xb1 اومد که تا الآن هم هک نشده ،نتیجه ی اخلاقی اینه که ps5 و xbox 2 که تا اومدن نسل بعدیشون که میشه نسل 10م هک نمیشن و همینجوری که طی سال ها علم پیشرفت میکنه اینا هم پیشرفت میکنن معلومه کمپانی نمیخواد هک بشه که سودش از بین بره پس یعنی یه کنسول باید بگیریم و هر ماه 2 بازی یا 1 بازی بگیریم
در مورد خود بازی هم باید بگم فوقالعادست

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

HOJ-JAT
16-07-2015, 22:26
متاسفانه این کنسول ها به مادربورد آنتی هک مجهز هستن که یعنی هک نمیشه و اگه هم بشه حالا حالا ها نمیشه، از این بگذریم نسل هفتم خیلی راحت هک شد، خیلی زود و راحت ولی بعد از چند سال ps4 و xb1 اومد که تا الآن هم هک نشده ،نتیجه ی اخلاقی اینه که ps5 و xbox 2 که تا اومدن نسل بعدیشون که میشه نسل 10م هک نمیشن و همینجوری که طی سال ها علم پیشرفت میکنه اینا هم پیشرفت میکنن معلومه کمپانی نمیخواد هک بشه که سودش از بین بره پس یعنی یه کنسول باید بگیریم و هر ماه 2 بازی یا 1 بازی بگیریم
در مورد خود بازی هم باید بگم فوقالعادست

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

اگر این پست ب عنوان تاپیک ربطی نداره عذر میخوام
اتفاقا همن اکنون این کنسول ب نوعی هک شده
البته نه اینکه بازی ها واسه مصرف کننده کاملا رایگان باشن ولی با روش میشه یک بازی رو خرید و روی ده ها کنسول نصب کرد ولی نمیشه انلاین شد
واسه این گفتم که مادربورد صد هک اصلا چیز منطقی نیست و این نسل هم هک خواهد شد

Layken
01-09-2015, 10:03
تاریخ انتشار بازی: 18 مارچ 2016 مشخص شد.

HOJ-JAT
01-09-2015, 11:15
تاریخ انتشار بازی: 18 مارچ 2016 مشخص شد.

میشه ۲۷ اسفند
عاشق بازی های هستم که توی عید منتشر میشن:n12:

HOJ-JAT
29-12-2015, 15:56
متاسفانه حدود ۴۰ روز تاخیر خورد:n27:

Layken
29-12-2015, 21:02
اشکال نداره
خیلی هم خوب :n02: وسط عید کی حوصله بازی کردن داشت.

BEHZAD WESKER
09-01-2016, 11:22
به احتمال زیاد بهترین بازی سال:n02:

Layken
25-02-2016, 01:02
تریلر جدید داستانی اومده
فقط اب قند همراهتون باشه، تاکید میکنم که بنده هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکلت قلبی عروقی شما نخواهم داشت :دی

دانلود کیفیت 720 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]'s-End-%284-26-2016%29-Story-Trailer-PS4.mp4)

دانلود کیفیت 1080 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

HOJ-JAT
25-04-2016, 20:03
اخرین تریلر هم امروز منتشر شد

قیافه من بعد از دیدن گرافیک بازی>>>>>:34:

Layken
29-04-2016, 12:45
مثل این که یک کامیون حاوی بازی دزدیه شده برای همین دوستان دقت کنن هر لحظه ممکن که داستان بازی براتون اسپویل بشه.
کلا زیاد در گروه های گیمینگ و فضای مجازی این روزها نگردید :دی

Layken
05-05-2016, 15:20
و سرانجام نمرات بازی منتشر شد:

PSX-Sense.nl 100/100
Arcade Sushi 100/100
Areajugones 100/100
CG magazine : 100100
GamingTrend 100/100
Gamereactor Norway 100/100
Gamereactor Sweden 100/100
Gamereactor Danmark 100/100
Meristation 100/100
Game Rant 100/100
Digital Spy 100/100
DarkStation 100/100
Telegraph 100/100
Twinfinite 100/100
PlayStation LifeStyle 100/100
Gameblog.fr 100/100
CGMagazine 100/100
Playstation Universe 100/100
TheSixthAxis 100/100
Push Square 100/100
GameSpot 100/100
God is a Geek 100/100
JeuxActu 100/100
IGN Denmark 100/100
DualShockers 100/100
Nextgen gaming 100/100
NGB 100/100
PSL 100/100
Hobby Consolas 98/100
NZGamer 98/100
GamesBeat 98/100
LevelUp 97/100
Multiplayer.it 97/100
LaPS4 96/100
Merlin'in Kazanı 96/100
IGN Spain 96/100
PS Nation 95/100
GRYOnline.pl 95/100
3DJuegos 95/100
The Games Machine 95/100
Game Informer 95/100
Everyeye.it 95/100
Vandal Online 95/100
XGN 95/100
Destructoid 95/100
Power Unlimited 94/100
InsideGamer.nl 93/100
4Players.de 91/100
EGM 90/100
GamePro Germany 90/100
0Gamreactor Germeny 90/10
Gamereactor UK 90/100
Gamer.nl 90/100
Forbes 90/100
TrustedReviews 90/100
Eurogamer Poland 90/100
IGN Sweden 90/100
Digital Chumps 90/100
Metro GameCentral 90/100
USgamer 90/100
Post Arcade (National Post) 90/100
High-Def Digest 90/100
Polygon 90/100
Hardcore Gamer 90/100
Attack of the Fanboy 90/100
games(TM) 90/100
Eurogamer Italy 90/100
We Got This Covered 90/100
Shacknews 90/100
The Jimquisition 85/100
Jim Sterling 85/100
GamesRadar+ 80/100
M3 80/100
Digitally Downloaded 80/100
VideoGamer 80/100
Paste Magazine 80/100

متای بازی تا الان با 60 نقد 94 و از بین نمرات معتبر وب سایت گیم اسپات به بازی نمره کامل 10 رو داد.

HOJ-JAT
10-05-2016, 14:24
بازي امروز ريليز شد
در يك كلام خارج از وصف هست
بزودي عكس و نقد و ... ميزارم

brain
26-05-2016, 10:45
برای توصیف خیلی با کلمات نمیتونم بازی کنم ولی Holy shit عجب چیزی بود!! بالاخره یه بازی پیدا شد خستگی رو از تن آدم به زیبایی در بیاره...نه مثه دارک سولز فلان فلان شده : ))
به این میگن استودیو، یه بازی میسازه که لذت کامل رو ببری... با داستان و شخصیت پردازی عالی... گرافیک حیرت آور ... گیم پلی اش به کنار.
تاثیر خلاقِ نیل درکمن به شدت باعث بهتر شدن روایت داستان شده (از Left behind مشخص بود که اگه رهاش کنن چه خلاقیت های جالبی میتونه ازش سر بزنه) ... بی صبرانه منتظر TLOU 2 هستم!

Layken
01-06-2016, 22:26
تمام شد. :n12:

و این انتهای ماجراجویی چه زیبا و چه تاثیرگذار تمام شد.
از این که نادی داگ ما رو نیتن دریک و خانوادش اشنا کرد بی نهایت متشکر و سپاسگذارم.

سکانس پایانی بازی:

دقیقا اون قسمت که نیتن و النا کنار اسکله بودن پیش خودم گفتم که کاش مثلا بازی طوری میشد که النا میگفت تو داری پدر میشی
بعد که صحنه رفت چند سال بعد و اون دختر خوشگلشون رو دیدم چسبیدم کف زمین، قشنگ کل موهای تنم سیخ شد.

Killzone2
02-06-2016, 12:28
خوشبحالتون :n28:
لامصب بازی نمیسازن.... خاطره سازیه کلا کارای ناتی داگ

حامد مولتی بازی چطوریاس؟ مثل قبل هست یا کلا تغییرات داشت؟ چون یک ویدو دیدم 2 3 تا از مود ها انگار تغییر نکرده بودن!

Layken
03-06-2016, 22:58
خوشبحالتون :n28:
لامصب بازی نمیسازن.... خاطره سازیه کلا کارای ناتی داگ

حامد مولتی بازی چطوریاس؟ مثل قبل هست یا کلا تغییرات داشت؟ چون یک ویدو دیدم 2 3 تا از مود ها انگار تغییر نکرده بودن!

مولتی یک بخش مثل فبله یک قسمت جدید اضافه کردن که هنوز زیاد بازیش نکردم
فک کنم باید پلاس بخرم :( :n28:

manuelcalavera
11-06-2016, 23:19
ناتی داگ با لست آو آس کاری کرد که بازیی مث ِ آنچارتد4 بهت خیلی نچسبه ...
به نظرم داستان خیلی معمولی بود. جذاب و سرگرم کننده بود ... ولی اصلا" اتچ نمیشدی.

spiderman20078
11-01-2017, 11:12
سلام
میخواستم بدونم این بازی چند ساعت گیم پلی داره به طول معمول و با درجه سختی easy اگه بازی بشه؟

| SoRoush 8K |
11-01-2017, 20:35
سلام
میخواستم بدونم این بازی چند ساعت گیم پلی داره به طول معمول و با درجه سختی easy اگه بازی بشه؟
13 الی 16 ساعت.
بسته به نحوه بازیتون و میزان گشت و گذار در محیط داره .