PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اعتراض به شرکت پارس انلاین

binaafarin
29-07-2014, 13:57
دوستان این تاپیک جهت اعتراض به شرکت پارس انلاین به دلیل عدم تامین پهنای باند کافی در برخی مراکز مخابراتی ایجاد شده است که باعث شده سرعت کاربران در تایم شبانه حدود نصف سرعت اسمی یا کمتر از آن باشد
لطفا در خواست های خود را با احترام و بصورت زیر مطرح کنید

شماره و تاریخ شکایت در سامانه 195:

شماره عضویت در پارس انلاین:

استان شهر و مرکز مخابراتی:

تصویر متن شکایت و پاسخ اپراتور:

سایر مستندات اعم از صدا -کلیبپ -تست سرعت -پینگ و...

توضیحات : در صورت تمایل در حد چند خط

دوستانی که شکایت نکردند هم میتونند اعتراض خودشونو مطرح بکنند و قسمت مربوط به شکایت رو خالی بگذارند
واینکه لطف کنید فقط همین فرم رو کامل کنید و پست های بیشتر نذارید

هدف اینه که اعتراض ها یک جا جمع آوری شه

lamp23
29-07-2014, 14:17
دوستان لطفا و حتما در صورتی که مشکل دارید شکایت کنید و به هیچ وجه به شکایت دیگران بسنده نکنید

سایت تنظیم مقررات رادیویی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همچنین توی کلوب عضو بشید و مشکلتون رو با وزیر ارتباطات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) توی کامنتها در میون بذار ( پسندیدم رو بزن تا بتونید کامنت بذارید )

DJMOKHTAR
29-07-2014, 14:32
اقای
binaafarin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این کار شما حریم خصوصی را نقض میکند دوست عزیز و این کار شما تخلف و انتشار مطلب محرمانه هست . اگر قرار بود عمومی باشد خودشان فروم میزدند که عمومی جواب شما را بدهند

من هم چند روز پیش شکایت کردم ولی دلیلی ندارد انرا در فروم ها عمومی کنیم

binaafarin
29-07-2014, 14:36
من گفتم شکایات یک جا جمع بشه که اگر یک موقع خواستیم توی کلوپ اقای وزیر لینک بدیم بیان ببین و سردرگرم نشن اگر لینک بخش پارس انلاین رو بدیم معمولا اونجا کاربران از هرموضوعی صحبت میکنن
any way
اگر موافق نیستید فبها تا 5 دقیقه دیگه تاپیکو حذف میکنم
نظربقیه دوستانم همینه؟

ham33d
29-07-2014, 15:01
binaafarin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])داداش کارت درسته منم دیروز شکایت زدم
مشکل ما اینه یک صدا نیستم
به شوخی شوخی وبه مخسره بازی دارن میکنند ...................:n24::n24::n24::n10::n28:

ham33d
29-07-2014, 15:10
دوستان لطفا و حتما در صورتی که مشکل دارید شکایت کنید و به هیچ وجه به شکایت دیگران بسنده نکنید

سایت تنظیم مقررات رادیویی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همچنین توی کلوب عضو بشید و مشکلتون رو با وزیر ارتباطات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) توی کامنتها در میون بذار ( پسندیدم رو بزن تا بتونید کامنت بذارید )
فکر کردی وزیر اینقد بیکاره بیاد حرفه مارو گوش کنه :n02::n02::n02:

I Walk Alone
29-07-2014, 15:13
شماره و تاریخ شکایت در سامانه 195: 93/5/7 - 16521

شماره عضویت در پارس انلاین: 80746

استان شهر و مرکز مخابراتی: گیلان - زشت - سردار جنگل

تصویر متن شکایت و پاسخ اپراتور:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایر مستندات:

توضیحات :

hasanoooooooo
29-07-2014, 16:13
اقای
binaafarin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این کار شما حریم خصوصی را نقض میکند دوست عزیز و این کار شما تخلف و انتشار مطلب محرمانه هست . اگر قرار بود عمومی باشد خودشان فروم میزدند که عمومی جواب شما را بدهند

رفیق من شما مشکلت دقیقا با این کار چیه؟!
هر کس مشکلی از بابت گذاشتن این اطلاعات اینجا داره میتونه تمام قسمتهایی که دوست نداره نشان داده بشه رو خط بکشه و فقط عکسی رو بزاره اینجا تا فقط روند دروغین پیگیری شمایت ها معلوم بشه

mehrabooni
03-08-2014, 16:10
اقای

این تاپیک شرکت نکن ! به ما چکار داری
چرا سعی داری عقاید خودت رو به هممون تحمیل کنی ! این طرز فکر شما اشتباهه