PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل اجرای با کیفیت PES2013 ( لپ تاپ 2 کارت گرافیکی)

bababozorg
28-07-2014, 02:05
سلام چند وقته انقد کلنجار رفتم نتونستم این مشکل رو حل کنم بازی اجرا میشه اما با کیفیت پایین وقتی میخوام تنظیمات کیفیت رو از توی setting بزارم رو high ارور میده . تنظیمات گرافیکی Nvidia رو هم درست کردم . اما اصلا انگار نه انگار درایور رو هم آپدیت کردم دیگه موندم واقعا چیکار کنم به خدا کمکم کنید بچه ها با تشکر امید

ali-u
28-07-2014, 07:10
سلام چند وقته انقد کلنجار رفتم نتونستم این مشکل رو حل کنم بازی اجرا میشه اما با کیفیت پایین وقتی میخوام تنظیمات کیفیت رو از توی setting بزارم رو high ارور میده . تنظیمات گرافیکی Nvidia رو هم درست کردم . اما اصلا انگار نه انگار درایور رو هم آپدیت کردم دیگه موندم واقعا چیکار کنم به خدا کمکم کنید بچه ها با تشکر امید

باسلام
چه اروری میده؟ (اسکرین )
مشخصات گرافیک چیه ؟

bababozorg
28-07-2014, 11:52
سلام
لپ تاپ Lenovo Z510
NVIDIA GeForce GT 740M 2GB
اینم اسکرین
اولین اسکرین مربوط به ارور قرار نگرفتن تنظیمات روی High
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم مربوط به مشخصاتیه که بازی میگه از لپ تاپ

اینم واسه زمانیه که رو بازی کلیک میکنم البه با High performance
این هم تنظیمات NVIDIA برای تنظیمات و خود بازی

bababozorg
28-07-2014, 15:51
:n03::n03: یعنی کسی این مشکل رو نداره ؟ روی فروم های خارجی کسایی بودن که این مشکل رو داشتن اما مشکل هیچ کدومشون حل نشده بود :(((:n03:

ali-u
28-07-2014, 18:28
:n03::n03: یعنی کسی این مشکل رو نداره ؟ روی فروم های خارجی کسایی بودن که این مشکل رو داشتن اما مشکل هیچ کدومشون حل نشده بود :(((:n03:

دوست عزیز
pes 13 با اکثر لپ تاب های دو گرافیکی مشکل داره
اگه زیاد برات فرقی نداره
pes 14 و نصب کن

marshal2600
25-09-2014, 11:31
من غیر از 13 - 12 رو هم دارم
همین جوره
حل نمیشه ؟!

gatekeeper
28-12-2015, 00:39

اخ گفتی دادا
منم مشکل شمارو دارم همه چیزا درسته هم کارت گرافیک بروزه همم تنظیمات گرافیک ولی بازی pes2013 رو همون اخطارایی که برای شما میده برا منم میده.منم کسی هنوز راهی جلوی پام نذاشته تا درست کنم
غیر از 2013 هم بقیه تعریفی نداره فقط از بین پی اس ها 2013 عالیه

farhangian2
19-02-2016, 13:18
من راه حل این مشکل رو میدونم. باید تنظیمات DVT گرافیکت تغییر کنه.
باید وارد Bios بشی ، Graphic Configuration رو پیدا کن و اونچا DVT Memory گرافیکت رو روی 512MB تنظیم کن. این تنظیمات برای Asus هست و برای Lenovo هم باید چنین چیزی رو توی Bios لپ تاپت پیدا کنی. همه لپ تاپا این تنظیماتو دارن.
این کار رو خودم تست کردم و توی جواب دادنش شک نکنید. :n39:

yousefi669
10-06-2017, 12:14
من راه حل این مشکل رو میدونم. باید تنظیمات DVT گرافیکت تغییر کنه.
باید وارد Bios بشی ، Graphic Configuration رو پیدا کن و اونچا DVT Memory گرافیکت رو روی 512MB تنظیم کن. این تنظیمات برای Asus هست و برای Lenovo هم باید چنین چیزی رو توی Bios لپ تاپت پیدا کنی. همه لپ تاپا این تنظیماتو دارن.
این کار رو خودم تست کردم و توی جواب دادنش شک نکنید. :n39:

سلام من لبتاب hp4540s دارم این گزینه رو نداره چجوری درستش کنم؟ لطفا کمک کنید مرسی