PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش هر نرم افزار و یا بازی کرک شده ی آندروید که بخواین فقط و فقط 5 هزار تومان

techboy
27-07-2014, 22:16
سلام بچه ها خوبین ؟
امیدوارم تاپیک رو جای درستی زده باشم

متاسفانه خرج رفته بالا و مجبوریم در کنار شغل اصلی یه درآمد دیگه هم داشته باشیم :n03:
منم این تاپیک رو زدم که بتونم یه درامدی داشته باشم البته اگه استقبال شه که بعید میدونم بشه :n03:
از مدیریت فروم هم درخواست دارم اجازه منتشر شدن تاپیک رو بده . ممنون

اما هدف و کار این تاپیک :

خیلی هامون از نرم افزار های آندروید یا حتی بازی هاش استفاده میکنیم و میشه گفت 80درصد نرم افزار ها هم دو ورژن پولی و رایگان دارن که توی ورژن رایگان خیلی از امکانات غیر قابل دسترسه

از اونجایی که من عاشق اینترنت بودم اکثر سوراخ سمبه های اینترنت رو بلدم و خوب میتونم هر چیزی رو توش پیدا کنم
از حمله نرم افزارهای کرک شده (یا بازی ها)

روال تاپیک هم به این صورته که شما درخواست ورژن کامل یک بازی یا نرم افزار رو میدین و من براتون تهیه میکنم و بهتون تحویل میدم و دستمزد من هم این وسط برای هر برنامه یا بازی 5000 تومنه حالا چه 100 کیلوبایت باشه چه 1 گیگ

نرم افزار یا بازی هم که بهتون میدم اول تست میکنم و بعد بهتون تحویل میدم ! بالاخره دنبال پول حلالم که این تاپیک رو زدم وگرنه حروم که ریخته همه جا

نکته آخر : خیلی از سایت های فارسی خودمون ورژن فول یا همون کرک شده ی امثر نرم افزارها یا بازی ها رو برای دانلود میذارند . لزومی نداره از این تاپیک استفاده کنید براشون . اما خب هنوزم هستند نرم افزارهایی که سایت های فارسی بهشون نمی پردازن

در هر حال من در خدمتم ! امیدوارم استقبال کنین
:n12: