PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کانکت نشدن لبتاپ با وایرلس!!!

!Newfolder!
27-07-2014, 12:48
سلام دوستان.
لطفا کمک کنید آاقا من یه مشکل دارم اصن حل نمیشه.
نمیتونم با لبتاپم از طریق وایرلس وصل شم.تنظیماتشم درسته یعنی میتونم با گوشی وصل بشم ولی با لب تاپ نمیتونم.پس مشکل از اینترنت و تنظیماتو ... نمیتونه باشه؟میتونه؟؟از طرف دیگه لبتاپ تنظیماتش مشکلی نداره امتحان کردیم چند جا بردیم خیلی راحت کانکت شد!!اصن آفا تو خونه خودمون فقط یکی مارو نمیگیره یکی همسایه هارو با سیگنال کم میگره ولی نمیدونم چرا یکی مارو نمیگیره!!حالا ما دو بار بردیمش پشتیبانی تا شاید درس بشه اونجا دفه اول کانکت شد آوردیمش خونه باز کانکت نمیشد!!دوباره که بردیم اینا هی تلاش کردن هی نشد!آخر گفتن کارت شبکه و درایور نصب نیس!هنگ کردیم اصن!!خلاصه مارو دق داده این مشکل!:n28:گفتم از شما کمک بگیرم!راستی یه چیز دیگه که همین که من میگم اصن کانکت نمیشه هر از گاهی بدون هیچ مشکلی کانکت میشه یعنی لپتابو روشن میکینم سریع بدون هیچ مشکلی کانکت میشه!!!
خوب ببخشید خیلی حرفیدم ولی خواهشا کمک کنید اگه جایی درس نبود اصطلاحاتی که استفاده کردم ب بزرگی خودتون ببخشد.:n28:

!Newfolder!
27-07-2014, 13:07
:n28::n28::n28:

Milad4171
27-07-2014, 13:57
سلام. بعضی وقتها پییش میاد که بعضی از کیت های وای فای که روی لب تاپ وجود دارن با بعضی از فرسنده های اینترنت به دلیل تداخل فرکانسی ، مشکل دارن.
به این صورت که ممکنه شما با لب تاپ خودتون به مودم نتونید کانکت بشید و یا در صورت کانکت شدن با صفحه آبی رو به رو بشین اما در محل دیگه لب تاپ به مودم دیگه ای به راحتی متصل میشه.
شاید با تغییر فرکانس مودم این مشکل حل بشه . ( در صورتی که وای فای لب تاپ مشکل نداشته باشه )

!Newfolder!
27-07-2014, 14:13
تغییر فرکانس مودم؟؟یعنی چیجوری؟؟

Milad4171
27-07-2014, 14:17
داخل تنظیمات وایرلس. یه همچین چیزی باید باشه - اگر با تغییر فرکانس هم حل نشد ، باید با یک دستگاه دیگه به مودم متصل بشید و اگر متصل شد عدم تطابق وای فای لب تاپ شما با وایرلس مودم هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

!Newfolder!
27-07-2014, 14:25
فرکانسشم تغییر دادیم.درس نشده.
خوب اگه عدم تطابق وای فای لبپتاپ با وایرلس باشه اصن کانکت نمیشه؟؟؟

!Newfolder!
28-07-2014, 18:49
ببخشید؟؟!!!اگه تطابق نداشته باشه کانکت نمیشه؟؟:wac:

!Newfolder!
01-08-2014, 18:01
کسی نیس کمکم کنه؟؟:n28:

Milad4171
01-08-2014, 19:08
فرکانسشم تغییر دادیم.درس نشده.
خوب اگه عدم تطابق وای فای لبپتاپ با وایرلس باشه اصن کانکت نمیشه؟؟؟
به نظر من اول یه عکس از وضعیت شبکه هاتون در بخش نتورک کانکشن بذارید + عکس از تول تیپ وای وای لب تاپ _( نوشته ی که کنار وای فای میاد وقتی با موس میاید روش )

fanoostalaei
01-08-2014, 19:14
2 حالت وجود داره :
1 : مودم شما دارای ایراد در قسمت DHCP (آپی دهی اتومات به دستگاهها) هستش و لپ تاپ شما رو نمیتونه خودکار آی پی دهی انجام بده وشما میتونید با آی پی دهی دستی وصل کنیدش
2 : تنظیمات کارت شبکه وایرلس لپ تاپ بهم ریخته و با تنظیمات مودم همخونی نداره
اگر مورد 1 وجود داشت و با تنظیم دستی مشکل مرتفع نشد و اگر هم لپ تاپ سالم باشه مودم باید تعویض بشه

NeginoOo
24-06-2017, 18:02
سلام وای فای لپ تاپ من اسم همه وای فای های اطراف رو نشون میده جز ماله خودمون تا روشنش میکنم اسمش هس ولی وصل نمیشه سریع میره بعضی وقتا خود به خود وصله وقتی روشنش میکنم الان چند روزه وصل نشده نمیدونم چیکارش کنم لطفا کمک کنید

shaahani
24-06-2017, 19:06
سلام وای فای لپ تاپ من اسم همه وای فای های اطراف رو نشون میده جز ماله خودمون تا روشنش میکنم اسمش هس ولی وصل نمیشه سریع میره بعضی وقتا خود به خود وصله وقتی روشنش میکنم الان چند روزه وصل نشده نمیدونم چیکارش کنم لطفا کمک کنید

ایراد از تنظیمات مودم شماست که WIFI رو به نوع رمز گذاری میکنه و ارائه میده که لپ تاب شما نمیتونه ازش استفاده کنه ، با تغییر این تنظیمات در مودم میتونید براحتی با PC به طور هوایی متصل بشین ؛ همونطور که با موبایل متصل میشید .

محمد7966
24-06-2017, 19:19

سلام

اولش گفتید نشون نمیده بعد گفتید نشون میده ولی وصل نمیشه

بالاخره نشون میده یا نشون نمیده؟

اگر نشون میده ولی لبتاب وصل نمیشه ممکنه مشکل از ویندوز باشه

برای منم اتفاق میفته که تنظیمات شبکه ویندوز به هم میخوره

میتونید از برنامه Complete.Internet.Repair3 استفاده کنید تا تنظیمات شبکه ویندوز رو درست کنه

fanoostalaei
24-06-2017, 20:31
یا شما brodcast ssid رو خاموش کردی که نشون نمیده
یا region مودم شما با لپ تاپ همخونی نداره و باید از مودم عوض بشه یا اینکه مودم ایراد داره !
اگر هم نشون میده ولی وصل نمیشه این برمیگرده به dhcp ، یا اینکه ویندوز ایراد داره
شما خیلی کلی گفتی ، برا همین من همین فقط میتونم بگم :n02: