PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بخارشوی

ali_mohammad1365
26-07-2014, 23:10
سلام دوستان.
میخوام یه بخارشوی بگیرم موندم چه مارکی خوبه.
کلا با برند های ترک موافقید یا مخالف؟چرا؟
این روزا که همش زده made in china
مثل کنوود.
بنظرتون این چینی ها بهتره یا محصولات ترک
با تشکر از همه گی

Sam.seven
29-07-2014, 20:34
سلام دوستان
کسی جواب نمی‌ده؟
منم می‌خوام بخارشوی بخرم، ولی هیچ اطلاعاتی ندارم.
لطفاً راهنمایی کنید

shkz
30-07-2014, 20:53
از من میشنوید نخرید چون هیچ کارایی نداره.

ali_mohammad1365
09-10-2014, 00:09
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

ملا نصرالدین
09-10-2014, 11:04
بخار شوی ها برخلاف تبلیغاتشان کارایی زیادی ندارند.
اولین مشکل مخزن اب کوچک هست که تند تند باید پرش کنید.
دومین مشکل خرابی زودهنگام هست.به علت اینکه ابهای ایران املاح زیادی داخلش داره اکثر بخارشوی ها زود خراب میشه
سومین مشکل مصرف برق زیاد هست.

MOHAMMAD_ASEMOONI
09-10-2014, 11:51
سلام
بخار شوی یا همون بخارشورِ خودمون فقط آب رو بخار میکنه میزنه به سطح که هم باعث میشه کثیفیها زودتر خیس بخوره و هم کثیفیها رو گرم میکنه و پاک کردنش راحتتر میشه .
بخارشور برای بعضی از انواع لکه و کثیفی کارائی داره مثل لکه ی شربت یا قهوه یا چایِ خشک شده یا خون خشک شده یعنی فقط برای مایعاتی که خشک شده و از خودش لک برجا گذاشته و در آب هم حل میشه باید ازش استفاده کرد اون هم فقط روی سطح اشیاء سخت مثل کاشی و سرامیک و موزائیک و شیشه و اینها که وقتی چیزی بریزه روش جذبش نمیشه .
بخارشور لکه رنگ رو اگر رنگ آبی باشه میتونه پاک کنه اما رنگ پلاستیک و روغنی و لکه ی چربی و روغن و گیریس رو اصلاً تاثیری نداره روش چون اینها در آب حل نمیشه . فقط همون مقدار از روغن و چربی که حوله کشیده میشه بهش تا حدی تمیز میشه که دستمال کاغذی هم همون کار رو انجام میده .
درضمن رویِ سطوحی که برجستگی و فرورفتگی زیاد داره هم کارائی چندانی نداره چون پُرزهای حوله ی کفِ بخار شور درست نمیتونه بره توی اون فرورفتگیها و کثیفیهای خیس خورده رو پاک کنه .
شکی نیست که کارائی داره اما فقط در مورد چیزهائی که عرض کردم چون در آنِ واحد هم لکه ها رو مرطوب میکنه هم گرم میکنه و هم پاک میکنه .
یعنی برای کسی که بودجه ی خریدش رو داره , داشتنش بهتر از نداشتنش هست اما کسی هم که بخارشور نداره کارش به هیچ وجه لنگ نمیمونه چون با پاشیدن کمی آب تاید و کشیدنِ کف شور حوله ای یا نخی هم میشه اون لکه ها رو پاک کرد .
اگر خواستین بخرین , نوع گارانتی دار بخرین و از آب فیلـتر شده و جوشیده استفاده کنین یا اگه حوصله ندارین فقط آب فـیلتر شده تا املاح و گچش خیلی کم باشه وگرنه دستگاه خیلی زود رسوب میگیره و باید سرویس بشه .
بهترین راه برای پاک کردن لکه های گچ و سیمان و رنگ روغنی خشک شده و چسب خشک شده از روی سرامیک و کاشی , سمباده ی شماره 100 هست با کمی آب تا گرد و غبار بلند نشه و سپس تمیز کردن با حوله . فقط همین .
یک بار امتحان کنین نتیجه اش رو ببینید . یادتون باشه باید سمباده ی آهن بخرین تا آب خرابش نکنه .

ali_mohammad1365
11-10-2014, 18:39
با تشکر از همه دوستان
ما که کلا از خریدش تا حدودی منصرف شد یم!!!!!!!!!!!!
ولی این سوالم ر و لطفا جواب بدید که محصولات تر ک مورد اعتماد هستن؟از کنوودی که الان به کل چینی هستن بهتر هست؟؟
کلا تر ک بهتر ه یا چین؟
حالا تو بخار شوی یا هر وسیله برقی دیگه مثل اتو یا کار واش و ...

amin_947
11-10-2014, 19:06
ما حدود 8-9 سالی میشه که این بخارشوی رو داریم و کلا راضی هستیم ازش:

shkz
11-10-2014, 21:58
اگه پارکینگ یا خونه حیاط دار دارین بهتره بفکر خرید کارواش خانگی باشین. کارآیی زیادی داره. ماشین میشوره + کف حیاط + کف پارکینگ + دیوارها + درب و پنجره و .... با مصرف آب کم و سرعت عمل بالا.(در مقایسه با عملکرد بخار شور)

MOHAMMAD_ASEMOONI
11-10-2014, 23:15
ولی این سوالم ر و لطفا جواب بدید که محصولات تـرک مورد اعتماد هستن؟
از کنوودی که الان به کل چینی هستن بهتر هست؟؟
کلا تـرک بهتره یا چین؟حالا تو بخار شوی یا هر وسیله برقی دیگه مثل اتو یا کار واش و ...سلام .
جنس چینی اگر مارک معروف باشه مشکلی نداره و بهتر از جنس تـرکی هست .
امروزه خیلی از کمپانیهای مشهور دنیا مثل اپل و توشیبا و سونی و غیره کارخونه هاشون در چین هست چون نیروی کار خیلی ارزان هست در چین
کنوود یک مارک معروف هست و اگر واقعاً ساخت کارخونه ی کنوود در چین باشه چیز خوبی هست
.
اما اگر فقط علامت کنوود رو با تقلب زده باشند روش پس به درد نمیخوره .

ملا نصرالدین
12-10-2014, 10:39
با تشکر از همه دوستان
ما که کلا از خریدش تا حدودی منصرف شد یم!!!!!!!!!!!!
ولی این سوالم ر و لطفا جواب بدید که محصولات تر ک مورد اعتماد هستن؟از کنوودی که الان به کل چینی هستن بهتر هست؟؟
کلا تر ک بهتر ه یا چین؟
حالا تو بخار شوی یا هر وسیله برقی دیگه مثل اتو یا کار واش و ...

در مورد چین و ترکیه با اقای اسمانی موافقم
ولی در مورد برند کننود برای خرید وسایل خیلی دقت کنید
ما یک چاقوتیز کن برقی برند کننود خریدیم و کاملا راضی هستیم
ولی یک غذاساز کننود خریدیم که اصلا ازش راضی نیستم
هر دو هم کاملا ساخت چین هست

sedghi91
17-03-2015, 10:22
سلام دوست عزیز به نظر من بهترین بخارشوی مارک کارشر هستش من مدل 1020 کارشر رو گرفتم ازش خیلی راضیم

یه سری به این وبلاگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزن شاید به دردت خورد

sedghi91
17-03-2015, 10:29
سلام دوستان
کسی جواب نمی‌ده؟
منم می‌خوام بخارشوی بخرم، ولی هیچ اطلاعاتی ندارم.
لطفاً راهنمایی کنید

سلام چه بخارشویی می خوای؟؟
به نظر من بخارشوی اگه چند منظوره بگیری خوبه غیر از اون به درد نمی خوره
حتما هم به گارانتیش دقت کن که خوب باشه به من که گفتن بهترین گارانتی پیشتازه تو بعضی سایتا قیمتا خیلی پایین تره اما گارانتیش خوب نیست
یه سری هم به این وبلاگه بزن خوبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

developer1393
17-03-2015, 10:45
مدلهای چینی کنوود چند درجه کیفی داره
اگه درجه یک باشه هیچ فرقی با جای دیگه نمیکنه و خیلی هم با کیفیته
مدل های تقلبی هم میشه فهمید
مثلا من خودم کنوود sc590 رو خریدم قیمت مناسبی داشت
که یه مطلبی هم در مورد اصلی و تقلبیش خوندم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سر بزنید مطلبش واقعا جالب بود ، چون خودم تو بازار دیدم این مورد هارو

در کل اگه اصل بگیرین مثله جنسه ترکه:n09: