PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [خبر اختصاصی] 10 عنوان برتر نقش افرینی (RPG) نسل از نگاه gameinformer

Layken
25-07-2014, 21:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مدتی است که وب سایت gameinformer مشغول گرداوری برترین های نسل هست که در این بین نوبت به سبک نقش افرینی (RPG) رسیده است.
10 عنوان برتر در این سبک از نگاه این مرجع به ترتیب:

10- Final Fantasy XIII
9- Valkyria Chronicles
8- Dragon Age: Origins
7- Xenoblade Chronicles
6- Diablo III
5- The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition
4- Dark Souls II
3- Fallout 3
2- Mass Effect 2

The Elder Scrolls V: Skyrim

در ایتدا اشاره شده که این انتخاب ها جز انتخاب های سخت بودن که در سایت انجام شده و هر فردی در تحریریه با توجه به نگاهی که به این سبک داشته انتحابی داشته.
عقاید به داستان، گیم پلی، روند بازی و غیره که باعث شده بود سلیقه ها گسترده باشه، اما در نهایت با رای گیری این عناوین جز 10 تاپ نسل این سایت قرار گرفته.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammd1
25-07-2014, 21:51
Warcraft III جاش خالیه انصافا!

City 17
26-07-2014, 17:21
Warcraft III جاش خالیه انصافا!
این لیست مربوط به نقش آفرینی ها میشه در نسلی که گذشت (تقریبا از 2006 تا 2014)، Warcraft III نه نقش آفرینی هست و نه در نسل قبل عرضه شده (2002)
+
جالبه که هم از بین ME ها و هم از بین DS ها شماره 2 رو انتخاب کردن، در حالی که در واقع شماره 1 هاشون بودن که ایده های جدید رو آوردن و یک جورایی
اوریجینال تر بودن و توی شماره های بعد فقط بهبودهای جزئی از نظر گیم پلی داشتن. حتی در ME2 دیگه گشت و گذار آزادانه حذف شد و خطی تر شد.
مثل این می مونه که BioShock 2 رو -که گیم پلی بهتری نسبت به BioShock 1 داشت- رو بهتر بدونیم، در حالی که ارزش شماره اول بیشتره.
البته اون یک سمت قضیه هست و قابل بحث. اینجا ظاهر معیارها رو خیلی کلی در نظر گرفتن و اگه جایی بهبود جزئی وجود داشته (که از هر دنباله ای انتظار
میره) همون دنباله رو انتخاب کردن.
+
جایگاه DA:O جالب هست:n02:

mohamad 47
14-08-2014, 23:03
باید دارک سولز یکو انتخاب میکرد!:n21:

Fantasy Hero
21-08-2014, 14:12
من از نسل هفتم گله دارم که زد با دنباله های ناموفقش سر RPG باز ها رو پایین آورد. البته من فقط درباره سری Final Fantasy و Valkaryine میگم.

saeed_136915
21-08-2014, 23:24
Skyrim فقط :n02:

mhv_kntu
07-11-2014, 23:15
fable ها هم انصافا خوب بودن

Alireza.M67
25-11-2014, 23:13
دارک سولز 1 و 2 و فال اوت 3 اول و دوم و سوم هستن ... بقیه بعد از اینا .
این چه وضع انتخاب کردنه ؟

vahidgame
26-11-2014, 22:34
دارک سولز 1 و 2 و فال اوت 3 اول و دوم و سوم هستن ... بقیه بعد از اینا .
این چه وضع انتخاب کردنه ؟
علیرضا اصلا من تو رو می بینم یاد دارک سولز می افتم :دی
ولی جدی بحث سلیقه هم هست منم مثلا شاید بگم اول Dragon age بعدش هم بازی های Bethesda
توی این نسل چند تا بازی این سبک بودن که دیگه بلااستثنا توی همه لیست ها هستن مثل همین اسکایریم ، فال اوت ، دارک سولز ، دراگون و ویچر
ممکنه جایگاهشون یکمی فرق کنه ولی حتما جزو 10 تای اول هستن
فقط این وسط بازی های Bethesda چون دنیای اپن ورلد فوق العاده ای دارن و ساعت های گیم پلی اونا بیشتره دیگه یه جورایی خیلی به نفعشونه یعنی همین اسکایریم خودش راحت 300 ساعت گیم پلی داشت و با وجود مشکلات زیاد و حتی نداشتن داستان اصلی درستو حسابی ولی اون قدر دنیای عظیم و مولفه های خوب نقش آفرینی داره که خود به خود خیلی سایت ها اونو جزو سه تای اول قرار میدن

در مورد دارک سولز هم جایگاه چهارم بد نیست
یه نکته ای هم که وجود داره اینه که توی اینجور لیست ها معمولا سایت ها برای یه سری بازی فقط یه شماره رو قرار میدن
وگرنه الان توی همین لیست هم مطمئنا شاهکار اوایل نسل یعنی Oblivion رو هم از سری TED می ذاشتن
به خاطر همین از دارک سولز هم یه شماره گذاشتن که البته بیشتر سایت ها نظرشون روی شماره یک بوده تا شماره دو...

در کل اینجور لیست ها معمولا نظر چندین نفر با سلیقه های مختلفه و میانگین اون نظرات رو به عنوان لیست نهایی در نظر می گیرن
به خاطر همین باز میگم دیگه این وسط بازی های مثل اسکایریم بیشتر شانس اول شدن دارن

Alireza.M67
28-11-2014, 00:25
علیرضا اصلا من تو رو می بینم یاد دارک سولز می افتم :دی
ولی جدی بحث سلیقه هم هست منم مثلا شاید بگم اول Dragon age بعدش هم بازی های Bethesda
توی این نسل چند تا بازی این سبک بودن که دیگه بلااستثنا توی همه لیست ها هستن مثل همین اسکایریم ، فال اوت ، دارک سولز ، دراگون و ویچر
ممکنه جایگاهشون یکمی فرق کنه ولی حتما جزو 10 تای اول هستن
فقط این وسط بازی های Bethesda چون دنیای اپن ورلد فوق العاده ای دارن و ساعت های گیم پلی اونا بیشتره دیگه یه جورایی خیلی به نفعشونه یعنی همین اسکایریم خودش راحت 300 ساعت گیم پلی داشت و با وجود مشکلات زیاد و حتی نداشتن داستان اصلی درستو حسابی ولی اون قدر دنیای عظیم و مولفه های خوب نقش آفرینی داره که خود به خود خیلی سایت ها اونو جزو سه تای اول قرار میدن

در مورد دارک سولز هم جایگاه چهارم بد نیست
یه نکته ای هم که وجود داره اینه که توی اینجور لیست ها معمولا سایت ها برای یه سری بازی فقط یه شماره رو قرار میدن
وگرنه الان توی همین لیست هم مطمئنا شاهکار اوایل نسل یعنی Oblivion رو هم از سری TED می ذاشتن
به خاطر همین از دارک سولز هم یه شماره گذاشتن که البته بیشتر سایت ها نظرشون روی شماره یک بوده تا شماره دو...

در کل اینجور لیست ها معمولا نظر چندین نفر با سلیقه های مختلفه و میانگین اون نظرات رو به عنوان لیست نهایی در نظر می گیرن
به خاطر همین باز میگم دیگه این وسط بازی های مثل اسکایریم بیشتر شانس اول شدن دارن

کجای کاری ؟من صرفا به خاطر Blood Bourn می خوام برم PS4 بخرم :n02:
اگه بخوام از بازی های بتسدا یکی رو انتخاب کنم Fallout 3 هست .
آخه اون سری Elder Scroll دیگه زیادی حوصله سر بره .
کلا نه از Oblivion خوشم اومد نه از اون Skyrim .
خودت میدونی من کلا طرفدار این سبکم، یعنی نقش آفرین ی... هر کدومم که بتونم بازی می کنم.
اگه بر حسب سلیقه شخصی بخوام رتبه بندی کنم :
1 - Dark souls
2 - Dark souls 2
3 - demons souls
4 - fallout 3
5 - fable 2
6 - witcher 1
7 - Dragon age 1
8 - Fallout new vegas
9 - Mass effect 2
10 - witcher 2

Layken
28-11-2014, 11:50
کجای کاری ؟من صرفا به خاطر Blood Bourn می خوام برم PS4 بخرم :n02:
اگه بخوام از بازی های بتسدا یکی رو انتخاب کنم Fallout 3 هست .
آخه اون سری Elder Scroll دیگه زیادی حوصله سر بره .
کلا نه از Oblivion خوشم اومد نه از اون Skyrim .
خودت میدونی من کلا طرفدار این سبکم، یعنی نقش آفرین ی... هر کدومم که بتونم بازی می کنم.
اگه بر حسب سلیقه شخصی بخوام رتبه بندی کنم :
1 - Dark souls
2 - Dark souls 2
3 - demons souls
4 - fallout 3
5 - fable 2
6 - witcher 1
7 - Dragon age 1
8 - Fallout new vegas
9 - Mass effect 2
10 - witcher 2

علیرضا اطلاعاتی که از بلاد بورن اومده چیزی فرای تصورات هستش.
یعنی میازاکی شیره و دل و روده کلمه هنر رو به تمام کمال چشیده ریخته داخل این بازی.