PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیغام Execution terminated موقع کامپایل

havva
01-09-2006, 21:31
هر در کامپایل کردن ای مشکل رو می ده یعنی چی ؟؟؟

C:\Documents and Settings\Ali\My Documents\project\Untitled1.cpp:7: error: (Each undeclared identifier is reported only once for each function it appears in.)Execution terminated

خواستم از system() استفاده کنم

someone
01-09-2006, 22:41

C:\Documents and Settings\Ali\My Documents\project\Untitled1.cpp:7: error: (Each undeclared identifier is reported only once for each function it appears in.)Execution terminated

سلام.
مفهوم اين error اينه كه شما از چند اسم (Identifier) در برنامتون (البته در يك تابع) استفاده كرديد كه براي كامپايلر
شناخته شده نيست. و كامپايلر تنها يك بار اين error رو به شما اعلام ميكنه.مثل كد زير:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

كه در اين برنامه end شناخته شده نيست. و دو بار در برنامه به كار رفته اما تنها يك بار اين error اعلام ميشه.

soheil1366
02-09-2006, 12:26

سلام
یکی از مواقعی که این ارور رو میده اینه که شما یک تابعی رو خودتون تعریف کنید که اتفاقا هم اسم یکی از توابع کتابخانه ای با همان آرگومان ها باشه

someone
02-09-2006, 14:52
سلام
یکی از مواقعی که این ارور رو میده اینه که شما یک تابعی رو خودتون تعریف کنید که اتفاقا هم اسم یکی از توابع کتابخانه ای با همان آرگومان ها باشه

سلام.
در صورت هم نام بودن تابع مورد نظر با يكي از توابع تعريف شده يك يا چند error زير ممكنه اتفاق بيافته:

يا error هايي نظير اين كه بستگي به Function Type و Compiler مورد نظر داره. مثل كد زير:

در بعضي از موارد compiler اجازه overload شدن تابع مورد نظر رو ميده رو ميده مثل كد زير:

كه بازم ميگم بستگي به compiler مورد نظر داره.
اگه در مورد توضيحي كه داديد كدي داريد لطفا اون رو بذاريد. البته بگيد از كدوم IDE استفاده ميكنيد.
ممنون.

havva
02-09-2006, 16:05
من فقط از توابع system()
و getc() استفاده کردم همین

someone
02-09-2006, 16:36
من فقط از توابع system()
و getc() استفاده کردم همین

اگه ممكنه كد برنامتون رو بذاريد. يا حداقل نمونه اي از كد رو بنويسيد و پست كنيد.
ممنون.

havva
03-09-2006, 17:15
می خشید یه سوال اگه مثلا من اون فایل کتابخانه ای رو اشتب پیوست کنم هم این مشکل رو می ده ؟؟؟

بعدش من از devc++ استفاده می کنم چرا بعد هر باز نصب بعد چند روز که روش کلیک می کنم بدون هیچ پیغامی اصلا باز نمی شه ؟؟؟

someone
04-09-2006, 07:09
می خشید یه سوال اگه مثلا من اون فایل کتابخانه ای رو اشتب پیوست کنم هم این مشکل رو می ده ؟؟؟

بعدش من از devc++ استفاده می کنم چرا بعد هر باز نصب بعد چند روز که روش کلیک می کنم بدون هیچ پیغامی اصلا باز نمی شه ؟؟؟

دوباره سلام.
ممكنه اين طور باشه گفتم بستگي به Compiler داره. بازم ميگم وقتي error ي پيش ميآيد بهتره source نمونه از برنامتون رو هم بذاريد.اين طوري زودتر به هدفتون ميرسيد. در ضمن ممكنه Compiler شما Trial Ver باشه. راستي چرا از ++devC استفاده ميكنيد؟ از كامپايلر هاي borland يا microsoft استفاده كنيد.

havva
04-09-2006, 15:02
اخه بچه ها گفتن این dev سورس هایی که در لینوکس کامپایل میش ن رو هم کامپایل می کنن
منظورت از مال میکروسافت همون ویزال استادیو است ؟؟؟

می شه لینک دانلود بورلند رو بدید چند مگه ؟؟؟

اخه این dev رو نصب می کنم بعد دو روز دیگه باز نمی شه ا گه تریال باشه پیغام می ده که وقت تموم شده
این dev رو روی چند تا os و pc امتحان کردم ههمینه وضعش

ممنون از کمکتون

someone
04-09-2006, 23:56
دوباره سلام.
يكي از Compiler هايي كه ميتونه با Cygwin كار كنه ++Dev-C هست.

Dev-C++ can also be used in combination with Cygwin or any other GCC based compiler
در مورد link ي كه خواستيد بايد بگم كه شما ميتونيد مجموعه ي كامل Borland و MS Visual Studio رو با قيمت خيلي پايين تهيه كنيد. به نظرم اگه از Dialup استفاده ميكنيد براتون ارزون تر تموم ميشه اگه CD رو تهيه كنيد و در ضمن مشكل Crack و اين جور چيز ها رو نداريد.
اگه شما Header هاي لازم رو داشته باشيد مثل syscalls.h يا fcntl.h و...برنامتون رو ميتونيد كامپايل كنيد.
تاكيد ميكنم Compile نه Execute .

arash_j13
05-09-2006, 00:29
اخه بچه ها گفتن این dev سورس هایی که در لینوکس کامپایل میش ن رو هم کامپایل می کنن
منظورت از مال میکروسافت همون ویزال استادیو است ؟؟؟

می شه لینک دانلود بورلند رو بدید چند مگه ؟؟؟

اخه این dev رو نصب می کنم بعد دو روز دیگه باز نمی شه ا گه تریال باشه پیغام می ده که وقت تموم شده
این dev رو روی چند تا os و pc امتحان کردم ههمینه وضعش

ممنون از کمکتون
dev C++ یک نرم افزار متن باز وازاد با لیسانس GPL هست پس نمی تونه تریال باشه در ضمن من از این IDE استفاده می کنم از رمانی هم که نصب کردم بیشتز از هفت ماه گذشته ولی هنوز کار می کنه بدون هیچ مشکلی

آخرین نسخه بورلند سی++ بیلدر رو یه دی وی دی عرضه می شه فکر نکنم ارزش دانلود داشته باشه در حالی که دی وی دی یا سی دی هاش یه راحتی پیدا می شه

soheil1366
09-09-2006, 11:39
سلام
آقا آرش راست ميگه من هم از Dev C++ استفاده ميكنم و هيچ مشكلي ندارم
تازه از بقيه كامپايلر ها هم كمتر ارور ميده