PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سنجش سرعت و کیفیت اینترنت مخابرات ممکن شد

wichidika
22-07-2014, 21:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سنجش سرعت و کیفیت اینترنت مخابرات ممکن شد

شرکت مخابرات ایران برای کاربران اینترنت پرسرعت ADSL سامانه سنجش سرعت و کیفیت اینترنت راه اندازی کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، کاربران اینترنت پرسرعت مخابرات برای سنجش سرعت و کیفیت اینترنت می توانند به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنند.
از طریق این سامانه، کاربران اینترنت پرسرعت باید با انتخاب نام استان مربوطه، وارد مرحله تست سرعت شده و سرعت اینترنت خود را اندازه گیری کنند.
برای استفاده از این سرویس، کاربر باید به آخرین نسخه نرم افزارهای java، flash player و Microsoft fix دسترسی داشته باشد.
استفاده همزمان چند نفر از یک مودم منجر به نتایج نامعتبر می شود و مشترکان باید در زمان انجام تست سایر صفحات را بسته و نسبت به دانلود نیز اقدام نکنند.

raeesi
22-07-2014, 22:15
مخابرات این سنجشو گذاشته برای پهنای باند بین خودش و یوزره و عملا سنجش سرعت اینترنت نیست.
من الآن از مخابرات سرویس دارم، وقتی از این سامانه‌ها استفاده می‌کنم سرعتم بالای ۲ مگابیت ولی وقتی که میخوام از سرورهای دیگه استفاده کنم، سرعت اینترنتم یوقتایی حتی ۱۲۸ کیلوبیته!
اینی که از روی سرورهای خودشون چقدر پهنای باند رو آزاد میذارن مهم نیست، مهم اینه که چقدر پهنای باند دارن که یوزر بتونه از اینترنت استفاده کنه؟ وگرنه من می‌تونم الآن توی خونه‌ام یک شبکه ۱ گیگابیتی راه بندازم و یک اینترنت ۱۲۸کیلوبیت شیر کنم روش و کسی داخل اون شبکه خواست سرعت اینترنتش رو تست کنه بگم بیا از این لینک استفاده کن!

پ‌ن: این لینک هم سر کاریه و فقط صفحه دیفالت IIS رو داره نشون میده :))