PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اتصال به اینترنت در تبلت ASUS Fonepad 7 FE170CG

tanha.2011
21-07-2014, 10:33
سلام دوستان من در تبلت ASUS Fonepad 7 FE170CGبا ای دی اس ال خونمون نمیتونم به اینترنت وصل بشم
وقتی وایرلس تبلت رو روشن میکنم پیغام میده obtain IP Adress و هیچوقت connect نمیشه.نمیدونم اشکال از چیه.ممنون میشم راهنمایی کنید

Nimus
21-07-2014, 10:56
سلام دوستان من در تبلت ASUS Fonepad 7 FE170CGبا ای دی اس ال خونمون نمیتونم به اینترنت وصل بشم
وقتی وایرلس تبلت رو روشن میکنم پیغام میده obtain IP Adress و هیچوقت connect نمیشه.نمیدونم اشکال از چیه.ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام شما سیم کارت رو در بیار و تبتو فکتوری ریست کن اونوقت وای فای رو روشن کن و بعد تبتو به کیت کت اپدیت کن تا مشکلت رفع بشه

tanha.2011
21-07-2014, 16:09
سلام شما سیم کارت رو در بیار و تبتو فکتوری ریست کن اونوقت وای فای رو روشن کن و بعد تبتو به کیت کت اپدیت کن تا مشکلت رفع بشه

مرسی ازراهنماییتون.مشکلم به این شکل حل نمیشه چون بدون سیم و باسیم امتحان کردم اما به وایرلس وصل نشد.فکتوری ریست هم کردم .
دوستان اگه راهنمایی دیگه ای بلدید بهم بگید
ممنون

Nimus
21-07-2014, 16:34
مرسی ازراهنماییتون.مشکلم به این شکل حل نمیشه چون بدون سیم و باسیم امتحان کردم اما به وایرلس وصل نشد.فکتوری ریست هم کردم .
دوستان اگه راهنمایی دیگه ای بلدید بهم بگید
ممنون
ببخشید شما از اول این مشکلو داشتین یا اینکه چند وقته این مشکل بوجود اوده؟

tanha.2011
21-07-2014, 16:43
ببخشید شما از اول این مشکلو داشتین یا اینکه چند وقته این مشکل بوجود اوده؟

از اول مشکل داشتم.اما بردم پیش فروشنده اون تونست به وایرلس خودش وصل بشه.من تو خونه با وایرلس خودم مشکل دارم

Mr.Pooya
21-07-2014, 17:39
سلام

يك مشكلي كه خودم باهاش برخورد كردم اين بود كه با تبلت نمي تونستم وصل بشم.

شايد خيلي مسخره به نظر بياد اين راهكار ولي من تو تنظيمات وايرلس مودم قسمتي كه كشور رو انتخاب مي كنيد ايران رو انتخاب كرده بودم بخاطر همين وصل نميشد بعد كه كشور رو عوض كردم درست شد. شما هم تست كنيد اين روش رو ببينيد چي ميشه

موفق باشيد

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Nimus
21-07-2014, 18:42
از اول مشکل داشتم.اما بردم پیش فروشنده اون تونست به وایرلس خودش وصل بشه.من تو خونه با وایرلس خودم مشکل دارم

پس احتمالا مشکل از وایلسه تونه ببینید
از وایرلستون ببینید که چهار تا چراغ اول از سمت چپ رو شنه یا نه ؟

tanha.2011
21-07-2014, 19:01
پس احتمالا مشکل از وایلسه تونه ببینید
از وایرلستون ببینید که چهار تا چراغ اول از سمت چپ رو شنه یا نه ؟

منظورتون از چهار تا چراغ اول کدوم چراغهاست؟

Nimus
21-07-2014, 19:03
منظورتون از چهار تا چراغ اول کدوم چراغهاست؟

خب چند تا چراغ نداره وایرلستون؟
که چشمک میزنن؟

tanha.2011
21-07-2014, 19:29
خب چند تا چراغ نداره وایرلستون؟
که چشمک میزنن؟

مودم من 10تا چرا داره.4تاش برای lanهستش بقیش WLAN,INTERNET,ADSL,USP,POWER,WPS هستش
حالا منظورشما از 4تا کدوماشه؟؟؟؟؟

Nimus
21-07-2014, 20:39
مودم من 10تا چرا داره.4تاش برای lanهستش بقیش WLAN,INTERNET,ADSL,USP,POWER,WPS هستش
حالا منظورشما از 4تا کدوماشه؟؟؟؟؟

خب دیگه منظورم همینه
شما چهار تا چراغ اول از سمت چپ ببین روشنه یا نه؟؟؟
بعدش شما مطمئنی وایرلیس داری؟!
اخه این چیزایی که نوشتی مربوط به ADSL هست!

italia88
21-07-2014, 21:19

سلام شما توی اتصال بقیه دستگاهها به مودم وایرلستون هم مشکل دارید؟؟؟ یا فقط با تبلته؟؟؟

tanha.2011
21-07-2014, 22:45
سلام شما توی اتصال بقیه دستگاهها به مودم وایرلستون هم مشکل دارید؟؟؟ یا فقط با تبلته؟؟؟

سلام
نه من با اتصال بقیه دستگاهها مشکلی ندارم.با گوشی های سامسونگم و لپتاپم به مودم وایرلس وصل میشم و از اینترنت استفاده میکنم.فقط با این تبلت ایسوس مشکل دارم