PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل عجیب

k1ozil
20-07-2014, 16:20
سلام خدمت رفقا.اول از همه معذرت خواهی میکنم اگه جای نادرستی تاپیک زدم.خوب ماجرا اینه که من مودم پسر خالمو اوردم خونمون تا براش کانفیگ کنم.در ضمن هر دوتامون از مخابرات اینترنت گرفتیم.اول روی یوزر و پسورد خودم کانفیگ کردم قشنگ وصل شد.بعد رو یوزر و پسورد اون که تو خونه ما وصل نشد.حالا که مودمو بردم خونشون تا براش وصل کنم در کمال ناباوری با یوزر و پسورد خودش وصل نمیشد ولی با یوزر و پورد من وصل میشد حالا من موندم که چه کار کنم مودمو ریست کردم نشد روی bridge کانفیگ کردم نشد .در حالی که مودم خودم که dlink2730u هست راحت به یوزر هر دوتامون هم خونه ما و هم خونه اونا وصل میشه.پشتیبانی هم زنگ زدم گفت مشکل از خودتونه.مودم پسرخالم همdlink 2520-z2 هست خواهش میکنم جواب بدین. اینم لینک مشخصات مودمش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

k1ozil
20-07-2014, 16:56
اقا خواهش میکنم جواب بدین.مال خودم نیست مال پسر خالمه و اون پیش خودش میگه مودممو خراب کرده.

mohammad.t
20-07-2014, 17:04
من چندين بار اين مشكل برام پيش اومده ، بعدها فهميدم بايد روي همون خط كانفيگ و وصل بشه !
شما زنگ بزنيد پشتياني بگيد مك آدرس رو براي اون خط آزاد كنه ، اگه نفهميد چي مي گيد بگيد مودم رو مي خواد عوض كنه پسر خاله تون با مودم جديد وصل نميشه!
هر مودم يه عدد يكتا داره به اسم مك كه وقتي اولين بار به اينترنت وصل مي شيد مك آدرس مودم توي سيستم ثبت ميشه تا كسي ديگه از جاي ديگه وصل نشه.

k1ozil
20-07-2014, 17:07
من چندين بار اين مشكل برام پيش اومده ، بعدها فهميدم بايد روي همون خط كانفيگ و وصل بشه !
شما زنگ بزنيد پشتياني بگيد مك آدرس رو براي اون خط آزاد كنه ، اگه نفهميد چي مي گيد بگيد مودم رو مي خواد عوض كنه پسر خاله تون با مودم جديد وصل نميشه!
هر مودم يه عدد يكتا داره به اسم مك كه وقتي اولين بار به اينترنت وصل مي شيد مك آدرس مودم توي سيستم ثبت ميشه تا كسي ديگه از جاي ديگه وصل نشه.

اقا اصلا به نظرم این مخابرات مک فیلترینگ نداره چون من راحت میتونم هم با خودم و هم با شماره پسر خالم وصل شم.و یه سوال میشه بگی کلا مک رو ازاد کنن؟

hasanoooooooo
20-07-2014, 17:28
یه سوراخ ریز پشت مودم هست اونو 10 ثانیه یه چیز نوک تیز بکن توش نگه دار... مودم رو از اول کانفیگ کن... بصورت ppoe... باید درست بشه.

mohammad.t
20-07-2014, 18:27
اقا اصلا به نظرم این مخابرات مک فیلترینگ نداره چون من راحت میتونم هم با خودم و هم با شماره پسر خالم وصل شم.و یه سوال میشه بگی کلا مک رو ازاد کنن؟

به نظر من كه داره!
آره ميشه بگيد كلا آزادش كنن، فقط ديگه با خودتون هست كه پسورد رو حفاظت كنيد كسي سو استفاده نكنه :n02:

k1ozil
20-07-2014, 23:54
به نظر من كه داره!
آره ميشه بگيد كلا آزادش كنن، فقط ديگه با خودتون هست كه پسورد رو حفاظت كنيد كسي سو استفاده نكنه :n02:

اقا خودم میدونم بهترین کار اینه که رمز ورود به مودمو تغییر بدی که دیگه نه میشه تلنت کرد و نه میشه از طریق ip وارد تنظیمات مودم شد.در کل تو این isp هایی که من داشتم مخابرات از همه امنیتش پایینتره.